Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Skorpi üstadım bu sürüm numarası yine aynı. Ya her hafta güncelleme vermiyor bunlar yada adını değiştirmeyi unuttular. Cuma günü güncelleme gelirse yükleyeceğim. Bu arada inşallah mi globe rom'a dönüş sağlayacağım sayenizde.
Miui Pro
Miui Ms
Ve tekrar Mi Globe :)
Sayenizde deneme fırsatım oldu.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Skorpi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
En son sürüm işte bu
Biliyorum üstadım. Ama bana sanki önceden de böyleymiş gibi geldi. Ben takip etmiyor değilim bu romu. Aklımda nasıl kaldıysa artık :) cumayı bekleyeceğim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Biliyorum üstadım. Ama bana sanki önceden de böyleymiş gibi geldi. Ben takip etmiyor değilim bu romu. Aklımda nasıl kaldıysa artık :) cumayı bekleyeceğim.
Ben ASLA bugünün işini yarına bırakmam8=)haha--haha--

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Teşekkür ederim....ilk mesajımda romun özelliklerinden bahsettim...orada diğer romlara göre ne gibi fark olduğunu açıkca belirttim..
Quick Card ve Face Unlock maalesef yok ve anladığım kadarıyla da sizin için bu özellikler olmazsa olmazınız ve bu durumda size maalesef uygun değil....Benim romu tavsiye etme gerekçelerimi daha iyi okursanız memnun olurum....Bir romun iyi olması için Quick Card ve Face Unlock illaki şart değil....okuma zahmetine katlandığınız için teşekkür ederim....sevgilerimle

Hocam bence siz benim yazdığımı tam okumadiniz. Sizin gerekcelerinizi okudum ben, bildirim konusunda Miui Pro veyahut Epic romda sorun yaşamadım, fazla bildirim istemedigim icin. Whatsapp yeterli bana,her romda sorunsuz geliyor bildirimleri. Epic romdan ne farki olduğunu merak ediyordum bu romun, uzun süredir denemek istedigim bir romdu ama kismet olmadi. Sarj suresi ve batarya performansi konusunda Epic rom ayarinda olabileceğini düşünüyorum belki bir tik daha iyi veya bir tik daha kötü. Face Unlock ve Quick Card olmazsa olmazim değil tabiki, fakat China Betada olunca kullanmak isterim bende, sagolsun Xiaomi Eu kirpiyor bu ozellikleri. Rom olusturma isi ise ikinci artisi bu romun.

Ayrica roma istenirse Ota destegi verilebileceğini düşünüyorum, tum o seceneklerden kombinasyon olusturulup misal sizin kombinasyonunuza x29 takisi verilir ve sonraki guncellemede x29 versiyonunu indirirsiniz. Sonucta Rom icin secenekler belirlenirken anlik olusturulmuyor rom, her secenek icin ayri upload yapılıyor.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Skorpi üstadım :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Dikkatimi ilk çeken, ısınma sorunu yine..
20 dk. Chrome dev, kullandım bir kaç indirme yaptım. Ve google play uygulama güncellemesi. 40 derece telefon. Belki zamanla düzelir.

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Hocam bu arkadaşın Turkdevs'i terketmesi ne gibi bir zarar sağlayacak acaba bize? Misal bende Epic Romdan fazlasıyla memnundum Batarya tüketimi ve performans konusunda (Mi6'da), bu durum bizi de etkileyecek mi acaba?

Turkdevsdeki arkadaşlar başka rom çalışmaları sebebi ile bu rom desteğini bitirdiklerini beyan ettiler.
Ben MI6 ya da desteği varmıydı? Turkdevs in bilmiyorum. RMN3 ün vardı.
Tabi siz Epicrom da kararlıysanız ki gerçekten güzel bir çalışma o zaman şuradan devam ediniz;
from By MRRAINES for MI6

Son düzenleme:

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Dikkatimi ilk çeken, ısınma sorunu yine..
20 dk. Chrome dev, kullandım bir kaç indirme yaptım. Ve google play uygulama güncellemesi. 40 derece telefon. Belki zamanla düzelir.
chrome tabi güzel bir tarayıcı ama bahsettiğin ısınma ve çok ram tüketme doğal olarak devam edecektir. Neden modlanmış mi browser veya örnek olarak baidu mini browser denemiyorsunuz? ebat mini işlem hızlı bence deneyiniz. Modlanmış Mi browser sitede bakınız şuan benim baidu tercihim hatta ben tüm özelleştirmelerimi Mi clouda atıp oradan getiriyorum

Son düzenleme:
Üst Alt