Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Ben bu romu dün sabah saat 8 de yüklemiştim ve bu hızı bende dün gün boyunca göremedim, ancak bu sabah ne olduysa, Işık hızında her şey...pek bir anlam veremiyorum nedeni hakkında ama sanırım rom yavaş yavaş oturuyor ve tam performansa ulaşması bir kaç gün sürüyor diye tahmin ediyorum
Ben de yarını bekleyeyim. Acaba bu telefon beni uçurur mu?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ben de yarını bekleyeyim. Acaba bu telefon beni uçurur mu?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben SU üzerinde yürüyebiliyorum ama uçmayı henüz denemedim, siz deneyin ve bizimle deneyiminizi paylaşın lütfen8=)wasntme~~

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Ben SU üzerinde yürüyebiliyorum ama uçmayı henüz denemedim, siz deneyin ve bizimle deneyiminizi paylaşın lütfen8=)wasntme~~
sizin güzel espiriniz sayesinde şimdiden uçmaya başladım bile hocam. genelde mesajlarınız esprili olduğu için ben de sizin hoşgörünüze istinaden uçarım demiştim. hoşgörünüz ve sabrınız için teşekkür ederim.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
sizin güzel espiriniz sayesinde şimdiden uçmaya başladım bile hocam. genelde mesajlarınız esprili olduğu için ben de sizin hoşgörünüze istinaden uçarım demiştim. hoşgörünüz ve sabrınız için teşekkür ederim.
Estağfurullah, rica ederim....arada böyle espri yapmadan hayat çekilmez olur...8=)
ama ben gerçekten de SU üzerinde yürüyebiliyorum cihazımla birliktehaha--wasntme~~

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Turkdevsdeki arkadaşlar başka rom çalışmaları sebebi ile bu rom desteğini bitirdiklerini beyan ettiler.
Ben MI6 ya da desteği varmıydı? Turkdevs in bilmiyorum. RMN3 ün vardı.
Tabi siz Epicrom da kararlıysanız ki gerçekten güzel bir çalışma o zaman şuradan devam ediniz;
from By MRRAINES for MI6

Anladım hocam peki oradan indiriyordum zaten Mi6 için Epic romu, aynı şekilde devam edecebileceğiz o zaman yani :)

Mi Türkiyeden Hakan ustanın

hatta senin için yandex linki

Paylaşımınız için teşekkürler hocami Mi Browser'ın fazla şarj tükettiği söyleniyordu Chrome'a göre; Bende Chronium tabanlı Dahili reklam engelleyicili Brave Browser'ı kullanıyorum, ekstra özellikler çıkartıldığı için hızlı ve stabil olarak çalışıyor Mi6'da; çok memnunum açıkçası. Fakat Bu Modlanmış tarayıcıyı da indiriyorum hocam sağolun. UC Browser'ı da çok tavsiye ediyorlar, ben DH Mobil sayfasında ve birkaç sitede daha sorun yaşadığım için kullanmadım. Brave'i denemeyenlere tavsiye ederim.

Ara bilgilendirme....Lightning Fast'ı ilk defa tüm MIUI9 Beta Rom denemelerimden sonra bu Rom'da yaşıyorum....tüm uygulamar gerçek anlamda Işık hızı ile açılıyor...demekki rom gün geçtikçe tam performansa ılaşacak

Merak ettim hocam, bu romu denenemiz için iyice iştahlandırdınız bizi :) Aslında Lightning Fast'ı Tüm Miui 9 Beta romlarında yaşadım ben ama. Bakalım daha da hızlanabilecek mi bu rom ile cihaz :)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Anladım hocam peki oradan indiriyordum zaten Mi6 için Epic romu, aynı şekilde devam edecebileceğiz o zaman yani :)

Paylaşımınız için teşekkürler hocami Mi Browser'ın fazla şarj tükettiği söyleniyordu Chrome'a göre; Bende Chronium tabanlı Dahili reklam engelleyicili Brave Browser'ı kullanıyorum, ekstra özellikler çıkartıldığı için hızlı ve stabil olarak çalışıyor Mi6'da; çok memnunum açıkçası. Fakat Bu Modlanmış tarayıcıyı da indiriyorum hocam sağolun. UC Browser'ı da çok tavsiye ediyorlar, ben DH Mobil sayfasında ve birkaç sitede daha sorun yaşadığım için kullanmadım. Brave'i denemeyenlere tavsiye ederim.

Merak ettim hocam, bu romu denenemiz için iyice iştahlandırdınız bizi :) Aslında Lightning Fast'ı Tüm Miui 9 Beta romlarında yaşadım ben ama. Bakalım daha da hızlanabilecek mi bu rom ile cihaz :)
Siz lütfen denemeyin...eski adı ile quick card, yeni adı ile app vault yok bu romda..sadece HIZ'ı için de yüklenilirmi, bilemedim....8=)haha--

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Siz lütfen denemeyin...eski adı ile quick card, yeni adı ile app vault yok bu romda..sadece HIZ'ı için de yüklenilirmi, bilemedim....8=)haha--

Aylarca bu özellikler olmadan Epic rom kullandım :) Epic romun haftalık güncellemeden 15 günlük - 1 aylık güncellemeye dönmesi sebebi ile Mi-Globe romu deneyeceğim ilk rom değiştirme girişimimde, tavsiyelerinizle.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Aylarca bu özellikler olmadan Epic rom kullandım :) Epic romun haftalık güncellemeden 15 günlük - 1 aylık güncellemeye dönmesi sebebi ile Mi-Globe romu deneyeceğim ilk rom değiştirme girişimimde, tavsiyelerinizle.
Size tavsiye etmiyorum ama yine de deneyecekseniz, yarından sonraki güncelini deneyin8=)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Miui Pro, Miui Ms derken telefonu türkçe kullanmayı özlemişim.. İyi oldu, sistem de yavaş yavaş oturuyor.
20 dk mobil veri ile sniper fury oynadım.
Ve bu 20 dk içinde Hotspot acıktı, internetinimi paylaştım.
%11 şarj gitti. 41 dereceyi gördüm, ama çok normal diye düşünüyorum yaptıklarımı düşününce.

Üst Alt