Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam 7.11.30 nerde kaldı acaba, bilginiz var mı?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Xiaomi.EU tüm cihazlara bugün güncelleme veremedi, son kalan parti ise yeni verilmeye başladı...
o nedenle de Mi Globe bir kaç saate kadar güncellemeleri verir diye düşünüyorum.....takipteyim, sizde takipte kalın
[doublepost=1512147646,1512147519][/doublepost]
Skorpi hocam merak ediyorum da eu rom miupro felan stabil rom 853mb iken globe romda aynısı 1.10 gb neden acaba
MIUIPro Çin beta bazlı,Mi Globe ise Xiaomi.EU bazlı ve daha fazla (belki de gereksiz) özellişterme var

selcuktunc55

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
iphone 6s pl
Konular
56
Xiaomi.EU tüm cihazlara bugün güncelleme veremedi, son kalan parti ise yeni verilmeye başladı...
o nedenle de Mi Globe bir kaç saate kadar güncellemeleri verir diye düşünüyorum.....takipteyim, sizde takipte kalın
[doublepost=1512147646,1512147519][/doublepost]
MIUIPro Çin beta bazlı,Mi Globe ise Xiaomi.EU bazlı ve daha fazla (belki de gereksiz) özellişterme var
Hocam rom oluştururken pil tasarrufu mu seçelim dengeli mi bir fark oluşuyor mu yoksa fark eden bir şey olmuyor mu

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
hocam seni dinleyip globe yükledim stabil olanı yükledim rom güzel gayet hoş şarj proya euya göre iyi tek sorun ilk kullanırken 2 kişiyle konustum ikisindede catur cutur ses geldi üst taraftan hayırdır inş

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam seni dinleyip globe yükledim stabil olanı yükledim rom güzel gayet hoş şarj proya euya göre iyi tek sorun ilk kullanırken 2 kişiyle konustum ikisindede catur cutur ses geldi üst taraftan hayırdır inş
Ben ama kimseye Mi Globe'nin stabilini yükleyin demedim....MIUI9 Stabil rom bana göre henüz tam istenilen ve olması gereken stabililikte değil, o nedenle sorun yaşamanız kaçınılmaz....ama konuşurken çatur çatur ses gelmesini illaki stabil roma bağlamak da haksızlık bence, temiz kurulum yaptınız inşallah...eğer devam ederse, önerim haftalığa geçmeniz....

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Ben ama kimseye Mi Globe'nin stabilini yükleyin demedim....MIUI9 Stabil rom bana göre henüz tam istenilen ve olması gereken stabililikte değil, o nedenle sorun yaşamanız kaçınılmaz....ama konuşurken çatur çatur ses gelmesini illaki stabil roma bağlamak da haksızlık bence, temiz kurulum yaptınız inşallah...eğer devam ederse, önerim haftalığa geçmeniz....
aynen bakayım tekrar ederse haftalık kurarım. yav sıkıldım artık dursun birinde telefon eski zaten iyice çöktü yaşlı kurt

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
aynen bakayım tekrar ederse haftalık kurarım. yav sıkıldım artık dursun birinde telefon eski zaten iyice çöktü yaşlı kurt
Aynen sizde benim gibi yapın...yükleyin Mi Globe haftalığı ve sadece haftadan haftaya güncelleme yapın....başka maceralara gerek yok...diğer romlara gelen extra özellik nasılsa 1 veya 2 hafta sonra aynen bu roma da geliyor....Hastalığımın seyrine ve tedavisinide böylece kontrol altına almış bulunmaktayım8=)wasntme~~

Üst Alt