Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Wipe işlemlerinden sonra direk romu mu yüklediniz?
evet. format data bile yaptım. fakat mount kısmından system seçsem bile rom yüklerken system is not mounted hatası alıyorum. recovery boot ettiğimde ise mount kısmında seçili olmadığını görüyorum.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
evet. format data bile yaptım. fakat mount kısmından system seçsem bile rom yüklerken system is not mounted hatası alıyorum. recovery boot ettiğimde ise mount kısmında seçili olmadığını görüyorum.
Anladım hocam.. Twrp uyumsuzdur belki bilemiyorum, gerçi o zamanda büyük ihtimalle error 7 gibi bir hata verirdi..

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burda anlatılanları yaparsanız yükleniyor. ben aynı işlemi bilgisayarda yaptım oldu

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
burda anlatılanları yaparsanız yükleniyor. ben aynı işlemi bilgisayarda yaptım Bend

burda anlatılanları yaparsanız yükleniyor. ben aynı işlemi bilgisayarda yaptım oldu
Bende aynı hatayı aldım mount hatası ve de son gönderdiğiniz videoyaya göre update script dosyasında silme işlemini yapıp kaydedip öyle yükledim. Yine aynı hatayı verdi. Önce orange fox vardı. Sonra Twrp yükledim. Baktım olmadı Bir de Android 10 için olan twp yi yükledim yine olmadı. Rom da mı bir hata var anlamadım. Yani küçük bir yerde takılıyorum ama nerde?

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Bende aynı hatayı aldım mount hatası ve de son gönderdiğiniz videoyaya göre update script dosyasında silme işlemini yapıp kaydedip öyle yükledim. Yine aynı hatayı verdi. Önce orange fox vardı. Sonra Twrp yükledim. Baktım olmadı Bir de Android 10 için olan twp yi yükledim yine olmadı. Rom da mı bir hata var anlamadım. Yani küçük bir yerde takılıyorum ama nerde?
Şimdi mount ayarlarından system dahil hepsine tik koydum bu defa yükleme başarılı dedi ama açılırken fastboot ekranında açılıyor. recovery den de system ile açıl desemde yine fastboota düşüyor.

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Şimdi mount ayarlarından system dahil hepsine tik koydum bu defa yükleme başarılı dedi ama açılırken fastboot ekranında açılıyor. recovery den de system ile açıl desemde yine fastboota düşüyor.
Kendi kendime cevap vermiş gibi oluyorum ama mount ayarlarından data system gibi ordaki hepsine tik koyup alttaki kare kutu içindeki mount yazan yerden mount üzerindeki tiki kaldırdım. Bu defa ekran üzerinde tüm yüklemeyi başarı ile tamamladı. Açılırken fastboot ekranına da düşmüyor ama mi globe.com diye resimli bir şekilde rom açılmaya başlıyor. İlk açılışlar uzun sürdüğü için bekliyorum ama yaklaşık bi 7 dk falan bekledikten sonra telefon kendine reset atıyor ve recovery moda giriyor. Neden olabilir acaba?

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Gerçekten merak etmeye başladım. Mi note 10 telefon kullanıpta bu romu kullanan kimse yok mu acaba?

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Mi Note 10 kullananlar memnun mu acaba?

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Gerçekten merak etmeye başladım. Mi note 10 telefon kullanıpta bu romu kullanan kimse yok mu acaba?
Hocam iki gündür kullanıyorum. Eu betadan geçiş yaptım. Özellik olarak aynısı ama daha stabil geldi bana. Bi de pil olarak da şimdilik daha iyi görünüyor.

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt