MIUI 13 Miui kamera kalite ayarı

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Bence bilerek kamerayı kötü yaptılar. Üstelik sürüm düşürünce düzelmiyor 🥲. Bir sürü sürüm denedim, benim begonia'nın kamerası düzelmedi. Hep bulanık çekiyor
Magisk uygulamanız varsa aşağıdaki konudakileri deneyin derim. Ben mi note 10 lite'a yükleyerek daha kaliteli kamera elde ettim.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Magisk uygulamanız varsa aşağıdaki konudakileri deneyin derim. Ben mi note 10 lite'a yükleyerek daha kaliteli kamera elde ettim.

Evet, bunu daha önce kurdum. Fakat rootlu cihaz sevmiyorum :D ayrıca geniş açı kullanılmıyor.

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Lib'lerden kaynaklı hocam, cihaza magisk modülle kurulan miui kameralarda fark etmiştim. Cihaz aynı cihaz, kamera sözde aynı kamera ama farklı lib kullandıkları için çok daha iyi çekiyordu.
Peki uygun libleri nasıl buluruz hocam kamera resmen iphone gibi çekiyordu karşılaştırınca, kameram çöp gibi çekiyormuş onu farkettim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bence bilerek kamerayı kötü yaptılar. Üstelik sürüm düşürünce düzelmiyor 🥲. Bir sürü sürüm denedim, benim begonia'nın kamerası düzelmedi. Hep bulanık çekiyor
Bence düzelir ya uygun libleri bulmak önemli yazılımsal bişey sonuçta root da var

Saolun hocam deneyeceğim teşekkür ederim

Miui 12 için yapılmış sanırım miui 13 de kurmadı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-06-27-15-10-09-897_f.jgstaxo.jpg
    Screenshot_2022-06-27-15-10-09-897_f.jgstaxo.jpg
    371 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:

Hitmantextil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
11
Lib'lerden kaynaklı hocam, cihaza magisk modülle kurulan miui kameralarda fark etmiştim. Cihaz aynı cihaz, kamera sözde aynı kamera ama farklı lib kullandıkları için çok daha iyi çekiyordu.
Libleri aradım taradım bulamadım sanırım lib dosyasını ayıklayıp yapan kişilerin insafına kalmış bir durum

Üst Alt