Miui İle İlgili Bikac Sorum Olacak

ogunzafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
9
Arkadaslar Ögrenmek İstedigim Bazı Detaylar Var , Hepsini Tek Bir Konu Altından Bildiriyim İstedim . Bilen Arkadaslardan Ricam Acıklayıcı Yanıtlar , Tesekkürler ;

1 - 1100 Liradan Kayıtsız 16 GB Mi 4 mü Yoksa , 900 Liradan Kayıtlı 64 GB Mi 3 mü Daha Mantıklı ?
2 - Cihazın Orjinali Rootlu Bir Halde mi Geliyor ? Satan Arkadas Böyle Söyledi
3 - Türkce V5 Kuruluymus Cihazda , Ota Güncelleme Alınabilir mi ? Flash Yapılmadan Cihaz Üzerinden V6'ya Gecilebilir mi ?
4 - 3.Sorunun Yanıtı Evetse , Yine Satan Arkadasın Verdigi Bilgi Bu ki ; Suan Güncelleme Geliyor Cihaza Güncelleyebilirsin ve Türkce Silinir Demisti Yani Bu Dogru mu ? Türkce Kurulu Bir Cihaza Ota Güncelleme Alınır mı ? Güncellendiginde Türkce Silinir mi ? Alınırsa Temiz Orjinal Romda mı Güncellemek Daha Mantıklı Yoksa Bu Haldede Problem Olmadan Güncellenir mi ?

- Cok Tesekkürler Simdiden .

ogunzafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
9
Cvp: Miui İle İlgili Bikac Sorum Olacak

catlax66 pid=12965 dateline=1416032979' Alıntı:
ogunzafer pid=12963 dateline=1416013500' Alıntı:
chatin_62 pid=12962 dateline=1416012744' Alıntı:
@ogunzafer Buna diğer hocalarım daha doğru cevap verebilir. Belki de yakında resmi olarak gelecek diye bahsettiğimiz durum gerçekleşmiş olabilir.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Miui 4.11.14 Degil mi Son Sürüm ? Cihaz Türkceyken Güncelledim ve Hala Türkce . Peki Bu Sürümde Miui 6 mı Kullanıyorum Suan ? Aynı Numara İle Miui 5 Kullanıyor Olabilir miyim ?
Cihazınızda xiaomi.eu multi romu yüklü anladığım kadarıyla. Ota gelse bile 500mb gibi yüksek bi mebla indirirmişsinizdir. Otaları her hafta her romda olmasada ara ara çalışmakta ama full rom indirmektir. Resmi xiaomi romlarında ise ota patch olarak gelmektedir yani full rom indirmezsiniz.

Olabilir Ne Yazıkki Miui Cok Karısık Cözemedim Henüz . Peki V6 mı Bu ? Nasıl Anlıyoruz ? Evet 300 MB Civarı İndirdi , Stabilite Olarak Orj Rom Daha mı Mantıklı Suan ?

Oyla:

yükselmetin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
yüksel
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
4
@ogunzafer hocam cihazın orjinallik testini yapmayı unutma .uygulamalar bölümünde bulabilirsin anlatımı .fake cihaz çok piyasada .
- benim cihazdada v6 4.11.7 türkçe eklenmiş rom yüklüydü normalde oto gelmez ,elle yükleriz . ama bu sefer banada 4.11.14 oto geldi . genede ben elle indirim yükledim.

Oyla:

ogunzafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
9

yükselmetin pid=12970 dateline=1416040356' Alıntı:
@ogunzafer hocam cihazın orjinallik testini yapmayı unutma .uygulamalar bölümünde bulabilirsin anlatımı .fake cihaz çok piyasada .
- benim cihazdada v6 4.11.7  türkçe eklenmiş rom yüklüydü normalde oto gelmez ,elle yükleriz  . ama bu sefer banada 4.11.14 oto geldi . genede ben elle indirim yükledim.

Ne Yazıkki Yapamıyoruz , Programın Sürümü Eski .

Oyla:

ogunzafer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
9

yükselmetin pid=13000 dateline=1416062966' Alıntı:
https://jd.mi.com
Buraya bakarmısın .
Acayip Çince Burası .d