Mod MIUI Home Yeni Animasyon Stilleri Ekleme

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Eu romda bu işlem çok riskli ben 1 keresinde miuihome dosyasını değiştirdim ve ondan sonra sistem bozuldu resmen ne kadar aynı şeyi geri yüklersen yükle sıkıntılar meydana gelecektir. Şahsen deneyen biri olarak yapmamanızı öneririm bu yöntemi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada modül benim telefonla uyumlu değil. MIUI 12 için uyumiu olabilir. Konu başlığına MIUI 12 diye belirtirseniz daha iyi olur eğer ki diğer MIUI 11 cihazlarda da uyumlu değilse.
birincisi ilk açılan konuda eu rom ibaresi geçmiyor ha eu da olanlar magisk modülünü yüklerler ikincisi de konu sahibi ben değilim MIUI olayını konu sahibi hocama iletirim teşekkür ederim.

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11
birincisi ilk açılan konuda eu rom ibaresi geçmiyor ha eu da olanlar magisk modülünü yüklerler ikincisi de konu sahibi ben değilim MIUI olayını konu sahibi hocama iletirim teşekkür ederim.
*Not: Sadece xiaomi.eu bazlı romlarda çalışmaktadır. Global romda çalışmaz.

Bu yöntemi yapmak istemeyenler sizin yönteminize başvuracak ve sistemde sıkıntı çıkmaya başladığında bunun sorumlusu siz olacaksınız.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
*Not: Sadece xiaomi.eu bazlı romlarda çalışmaktadır. Global romda çalışmaz. Bu yöntemi yapmak istemeyenler sizin yönteminizd başvuracak ve sistemde sıkıntı çıkmaya başladığında bunun sorumlusu siz olacaksınız.
eğer ki greeshan romunda eu taban varsa değiniz doğrudur ben onda yükledim ve değiştirdim hiçbir sorun olmadı oradaki anlatımda greeshan var.

eğer ki greeshan romunda eu taban varsa değiniz doğrudur ben onda yükledim ve değiştirdim hiçbir sorun olmadı oradaki anlatımda greeshan var.
ayriyetten biz her zaman diyoruz yapılacak tüm işlemlerden kullanıcı sorumludur anlatımı yapan kişi veya miuiturkiye.net sorumlu değildir.

eminguc1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Redmi 8
Meslek
Serbest
Konular
11

ayriyetten biz her zaman diyoruz yapılacak tüm işlemlerden kullanıcı sorumludur anlatımı yapan kişi veya miuiturkiye.net sorumlu değildir.
Bilemiyorum ama sıkıntı çıkaracağını düşünüyorum.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
ekran görüntüsü var mı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

GODfloky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
163
konuda 12.5da da deneyen olmuştu büyük bir sorun olmamıştı olursa zaten konu altına yazarlar.
Ben 12.5da denedim port romda olsa gayet stabil çalışıyor

Hocam greeshan romda alt bar açık olarak geliyor ise çalışır. Ama o custom rom olduğu için çalışması normal global baz alınarak oluşturulmuş bir rom ve normal custom olmayan global romda bu sıkıntı çıkarır

Kaldı ki normal global romda bir şeyi değiştirince bile bootlopa düşüyor cihaz greeshanı kullanmadım diyebilirim neredeyse, kullandıysam da performansı beğenmedim hatırlamıyorum

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Ben 12.5da denedim port romda olsa gayet stabil çalışıyor

Hocam greeshan romda alt bar açık olarak geliyor ise çalışır. Ama o custom rom olduğu için çalışması normal global baz alınarak oluşturulmuş bir rom ve normal custom olmayan global romda bu sıkıntı çıkarır

Kaldı ki normal global romda bir şeyi değiştirince bile bootlopa düşüyor cihaz greeshanı kullanmadım diyebilirim neredeyse, kullandıysam da performansı beğenmedim hatırlamıyorum
sonuç olarak eu tabanlı rom değil greeshan ve çalışıyorsa sorun teşkil etmez ha %100 sıkıntı çıkarmaz diyemem ben elektronik cihaz bu illa ki birisinde patlak verir :)

global stock rom kullanmadım şu zamana kadar stock romda sıkıntı çıkar mı bilmiyorum çıkarırsa da modül olarak kurabilirler o zaman :)

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Stiller konusunda ekran görüntüsü ve yorum alsak güzel olurdu. :)

Üst Alt