MIUI Haftalık Güncelleme 5.6.11

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
enesaydin00' Alıntı:
@chatin_62 
Hocam yalnız her uygulama için yapmak gerekmiyor. Bir sorun olduğu aşikar. Önceden kilitlemeye gerek kalmadan bildirimler geliyordu artik gelmiyor. Wechat twitter olsun bildirimler geliyor ama whatsapp gelmiyor. Geçici çözümün olması iyi. Yoksa su çözüm Lenovo telefondan da var. Bir dahaki güncelleme de düzelir mi göreceğiz

@enesaydin00

Ben Redmi-1 WCDMA 'dan Discovery 4/16Gb için portluyorum. Şu ana kadar ekran uykuda olsa dahi bildirimler geliyor. (Sonuygulamalarda Kitleme yapmadığım halde). Araçlar Uygulamasından "Açılır Pencere İzinlerini" ve Whatsapp'tan bildirimleri ayarlayarak sorunsuz kullanıyorum.

EDİT:

Ayarlar > Bildirimler > Whatsapp > Kayan Bildirimler > AÇIK konumuna getirerek birde öyle deneyin.

enesaydin00

.
Yönetici
Satış Sorumlusu
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Aydın
Cihazım
Mi5
Meslek
E-Ticaret Girişimcisi / Sınıf Öğretmeni
Konular
6
@[font='Open Sans', sans-serif]sw33tking

Hocam denedim çözülmüyor. Xiaomi mi4 kullanıyorum. Bütün bildirimler açık halde ama whatsapp bildirimi uygulama girmeden gelmiyor. Anca yukarıdaki geçici çözüm ile sorun olmuyor. Tüm yolları denedim. Güncelleme ile alakalı. Başka bir mi4 kullanımında da ayni sorun var. Forumda da aynı sorunu yasayan mi4 kullanıcısı var

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
"Xiaomi.eu" sitesindeki multi romları denediniz mi?? Belki onlarınkinde sorun yoktur. Bi romunda karşılaşmıştım framework dosyaları "en.miui" romlarindan farklıydı. Bi ihtimal düzgün çalışabilir...

http://htcfanboys.com/download/acid/?action=list&folder=86524

Üst Alt