MIUI Haftalık Güncelleme 5.5.8

andersin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ersin
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
4
@kursat hocam kurulu yaptiktan sonra rootla ilgili yes no yazisi cikiyor buna no mu demeliyim ? Tekrar beta gectim onda rootla ilgili soru sormuyor ? 

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
andersin' Alıntı:
@cantara hocam multi stabil romda root var dediniz cikmadi :) yuklerken hata mi oldu ne global rom root konusundaki root zip de ise yaramadi 

Hocam root var derken sonradan root yapılabiliyor anlamında söylemiştim, kusura bakmayın yanlış anlaşılma olmuş... 

http://www.forum.miuiturkiye.net/showthread.php?tid=2425

Bu linkteki dosyayı güncelleyici ile kurun root aktif olacaktır.

beckhamrbz' Alıntı:
Direkt indirme linki yok mu. İndirip flashlasak. Diğer türlü hep hata verio telefon güncellemesinde

Hocam sitemizin anasayfasındaki romlar başlığı altından indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
kursat' Alıntı:
cantara' Alıntı:
@kursat kesinlikle katılıyorum hocam

@andersin evet var hocam. http://www.forum.miuiturkiye.net/showthread.php?tid=2425
Hocam ben whatsapp icq ile ilgili sorunum hala devam ediyor.  Ben  uygulamaya girince geliyor mesaj uygulama illa arkada çalışacak. Otomatik başlatmada açık ama devam ediyor stabil de de var şu an. Uygulamaları mesajlar dursun diye titanium backup ile yükledim acaba ondan mıdır var mı bir bildiğiniz.?

Hocam ben whatsapp'ı her kuruşumdan sonra sohbet yedekleri bulundu geri yüklensin mi gibi bir şey soruyor. Titanium backup'a hiç ihtiyaç olmuyor ve sizinki gibi bir sorun da hiç yaşamadım... Yani harici yedekleme uygulamasından kaynaklanıyor olabilir gibi geliyor. Bunun dışında greenify veya benzeri bir uygulama kullanıyorsanız istisna listesine whatsapp'ı eklemeyi de deneyebilirsiniz.

beckhamrbz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MUstafa
Konular
0
cantara' Alıntı:
andersin' Alıntı:
@cantara hocam multi stabil romda root var dediniz cikmadi :) yuklerken hata mi oldu ne global rom root konusundaki root zip de ise yaramadi 

Hocam root var derken sonradan root yapılabiliyor anlamında söylemiştim, kusura bakmayın yanlış anlaşılma olmuş... 

beckhamrbz' Alıntı:
Direkt indirme linki yok mu. İndirip flashlasak. Diğer türlü hep hata verio telefon güncellemesinde
benim istediğim sadece 28mb olan güncelleme dosyası. bulamadım linki cvp olarak verir misiniz lutfen.

Hocam sitemizin anasayfasındaki romlar başlığı altından indirme linklerine ulaşabilirsiniz.

beckhamrbz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MUstafa
Konular
0
cantara' Alıntı:
andersin' Alıntı:

beckhamrbz' Alıntı:

benim istediğim sadece 28mb olan güncelleme dosyası. bulamadım linki cvp olarak verir misiniz lutfen.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
@beckhamrbz hocam en.miui.com'a girin. Download sekmesine tıklayın. Cihazinizi seçtikten sonra developer ROM altında yazan incremental ROM pack yazan yere girin. Güncelleme dosyası orada :)

Not: Cihazinizdan emin olamadigim için direk link ekleyemedim....

Not2: Sadece cihazinizdan orijinal developer ROM yüklüyse bu şekilde yükleyin. Multi ROM kullanıyorsanız xiaomi.eu'dan tüm romu indirmeniz gerekli.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
cantara' Alıntı:
kursat' Alıntı:
cantara' Alıntı:

@andersin evet var hocam. http://www.forum.miuiturkiye.net/showthread.php?tid=2425
Hocam ben whatsapp icq ile ilgili sorunum hala devam ediyor.  Ben  uygulamaya girince geliyor mesaj uygulama illa arkada çalışacak. Otomatik başlatmada açık ama devam ediyor stabil de de var şu an. Uygulamaları mesajlar dursun diye titanium backup ile yükledim acaba ondan mıdır var mı bir bildiğiniz.?

Hocam ben whatsapp'ı her kuruşumdan sonra sohbet yedekleri bulundu geri yüklensin mi gibi bir şey soruyor. Titanium backup'a hiç ihtiyaç olmuyor ve sizinki gibi bir sorun da hiç yaşamadım... Yani harici yedekleme uygulamasından kaynaklanıyor olabilir gibi geliyor. Bunun dışında greenify veya benzeri bir uygulama kullanıyorsanız istisna listesine whatsapp'ı eklemeyi de deneyebilirsiniz.
Sohbeti yedekledim uygulama verisini sildim baştan kayıt olup dediğiniz gibi bulduğu yedeği yükledim inşallah düzelir hocam.

beckhamrbz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MUstafa
Konular
0
cantara' Alıntı:
@beckhamrbz hocam en.miui.com'a girin. Download sekmesine tıklayın. Cihazinizi seçtikten sonra developer ROM altında yazan incremental ROM pack yazan yere girin. Güncelleme dosyası orada :)

Not: Cihazinizdan emin olamadigim için direk link ekleyemedim....

Not2: Sadece cihazinizdan orijinal developer ROM yüklüyse bu şekilde yükleyin. Multi ROM kullanıyorsanız xiaomi.eu'dan tüm romu indirmeniz gerekli.

Cihaz GM discovery ve şu an miui 5.5.1 yüklü. 

dommebeli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
cantara' Alıntı:

Bu stabil versiyonun root yapılabildiğini tahmin mi ediyorsunuz yoksa denediniz mi? Benim mi4 hiçbir şekilde rootlanmadı.

kursat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kürşat
Cihazım
Mi3-Mi4-Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
12
dommebeli' Alıntı:
cantara' Alıntı:

Bu stabil versiyonun root yapılabildiğini tahmin mi ediyorsunuz yoksa denediniz mi? Benim mi4 hiçbir şekilde rootlanmadı.
Hocam bir yanlışlık yapmış olabilirsiniz. Bi arkadaş forumda vermiş onu yükleyin rom yükler gibi oluyor. Zaten mi3 mi4 ikiz onda olan ondada olur [attachment=904][attachment=905]

Üst Alt