MIUI HAFTALIK GÜNCELLEME 4.6.27

dangerouster

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Cvp: MIUI HAFTALIK GÜNCELLEME 4.6.27

Dostlar bir sorum olacak bu guncellemeler ayri bir zip olarak veriliyormu yani sadece guncelleme yapilan kisimlari alabilecegimiz cw uzerinden zip'leyebilecegimiz.Yoksa her seferinde yeni cikan romu indirip oylemi kuracaz romu her seferinde mesekatli oluyor romu sifir bastan kur uygulamalari tekrar bastan kur kendi kullandigin sitili tekrar kur bunun yokmudur bir caresi ben suanda 4.6.20 kullaniyorum. Multilanguage olan yeni guncellemeyi yada guncellemeleri kurmak istiyorum ama bu saydigim sikintilardan dolayi kuramiyorum. Varmidir derdimize bir care :S

pegasus1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
pegasus
Cihazım
SamsungNote5
Konular
3
Multilang için istediğin sistem yok ama ingilizce kullanıyorsan sadece güncellemeyi içeren parçayı eski romun ğzerine kurabilirsin.

libsek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
GTI-9500
Konular
2

dangerouster pid=4797 dateline=1404451262' Alıntı:
Dostlar bir sorum olacak bu guncellemeler ayri bir zip olarak veriliyormu yani sadece guncelleme yapilan kisimlari alabilecegimiz cw uzerinden zip'leyebilecegimiz.Yoksa her seferinde yeni cikan romu indirip oylemi kuracaz romu her seferinde mesekatli oluyor romu sifir bastan kur uygulamalari tekrar bastan kur kendi kullandigin sitili tekrar kur bunun yokmudur bir caresi ben suanda 4.6.20 kullaniyorum. Multilanguage olan yeni guncellemeyi yada guncellemeleri kurmak istiyorum ama bu saydigim sikintilardan dolayi kuramiyorum. Varmidir derdimize bir care :S
Merhaba,
miui orjinal official ingilizce kullanırsanız kendisi güncelliyor. (şu an cuma, saat 14.47  versiyon 4.7.4 e güncellendi :D
Multilanguage biz de bekliyoruz çalışmalar devam ediyor(muş). Ama şu an yok maalesef. Onun için bu güzel rom'u kullanmak istiyorsak ingilizcesi ile idare edeceğiz mecburen.

memus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
5

merhaba bu güncellemeyi kurunca tel ekranı sapıttı ekran görüntüsü kayık çıkıyor ayrıca son bir kaç güncelleme ile türkçe desteği yok gibi dil seçeneği var ama türkçe değil bu yüzden 4.6.13 sürümde kaldım telefonum Samsung S3 GT i9305

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

dangerouster pid=4797 dateline=1404451262' Alıntı:

Hocam eğer romu ingilizce kullacaksanız resmi indirme sayfasınaki "incremental ROM pack" yazan sekmeden yükseltmek istediğiniz sürümü seçerek indirebilirsiniz ve sadece güncellemeleri CWM'den flashlayabilirsiniz.

Multi rom için ise tamamen rom yapımcısının keyfine kalmış bir durum. XDA'daki bazı geliştiriciler tam romu ve güncellemeleri ayrı ayrı verebiliyor ve ayrı verilen güncellemeler eski romun üzerine kurulabiliyor.

dangerouster

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Eyvallah herkese çok teşekkür ederim çok yararlı bilgiler edindim sayenizde :D

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt