Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

avril58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Avril
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
0
hocam telefonun bootloader kilidi vs açık değil yeni android kullanıcısıyım bu apkyı sürükleyip dosyalara atıp telefonda yüklesem bitecek değil mi baska islem yapmama gerek yok?

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
hocam telefonun bootloader kilidi vs açık değil yeni android kullanıcısıyım bu apkyı sürükleyip dosyalara atıp telefonda yüklesem bitecek değil mi baska islem yapmama gerek yok?
Bilinmeyen kaynakları aktif Edip ayarlardan yükleyebilirsiniz. Bunun için BL kilidi felan gerektirmez.

xiaomimi6

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
xiaomi
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Mi6 telefon kullanıyorum
Google uygulamalarından bıktım. Araştırırken bu siteye yönlendirildim. Uygulamayı yapan arkadaşa teşekkür ederim.
Programı kurdum fakat uygulamaları kaldırmadım. Mi6 da işe yarıyormu? İlaveten telefonda sorun olursa fabrika ayarlarına döndüğümde ilk orjinal haline döner mi?
İlgilenicek arkadaşa şimdiden tşk ederim

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Mi6 telefon kullanıyorum
Google uygulamalarından bıktım. Araştırırken bu siteye yönlendirildim. Uygulamayı yapan arkadaşa teşekkür ederim.
Programı kurdum fakat uygulamaları kaldırmadım. Mi6 da işe yarıyormu? İlaveten telefonda sorun olursa fabrika ayarlarına döndüğümde ilk orjinal haline döner mi?
1) Hocam uygulamaları root yapmadan kaldıramazsınız, bu program sadece devre dışı bırakıp, gereksiz ram kullanımını ve uygulamaları ana ekranda görmemiş olursunuz.
2) Fabrika ayarlarına da döndüğünüz zaman, ilk orijinal haline dönersiniz.

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Mi6 telefon kullanıyorum
Sistemin çalışmasını engellicek dosyalara zarar vermeyin yeterli bir sorun çıkmaz

xiaomimi6

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
xiaomi
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
1) Hocam uygulamaları root yapmadan kaldıramazsınız, bu program sadece devre dışı bırakıp, gereksiz ram kullanımını ve uygulamaları ana ekranda görmemiş olursunuz.
2) Fabrika ayarlarına da döndüğünüz zaman, ilk orijinal haline dönersiniz.

Sistemin çalışmasını engellicek dosyalara zarar vermeyin yeterli bir sorun çıkmaz

Teşekkür ederim

Onur83

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Merhabalar. Mi6 Miui 9 beta kullanıyorum. Miui 8de devre dışı bırakırken burada bazılarını bırakamıyorum. Uygulamalar kısmıyla aynı yere ulaşıyorum zaten. Miui 8de farklı bir ekrana gidiyordum. Miui 9da bu mümkün değil mi acaba? Mesele google fotograflar ve google muzigi devre disi birakamiyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Merhabalar. Mi6 Miui 9 beta kullanıyorum. Miui 8de devre dışı bırakırken burada bazılarını bırakamıyorum. Uygulamalar kısmıyla aynı yere ulaşıyorum zaten. Miui 8de farklı bir ekrana gidiyordum. Miui 9da bu mümkün değil mi acaba? Mesele google fotograflar ve google muzigi devre disi birakamiyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geribildirim için teşekkürler. Henüz miui9 kullanmadığım için test etme imkanım olmadı. Miui9 stabil hale geldikten sonra yükleyip uygulamayı güncellemeyi düşünüyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elfuego

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sfk
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Uygulamalar içinde Mab denen bir şey var bunun ne olduğunu bilen varmı.

Üst Alt