Yardım MIUI EU rom yüklemek istiyorum ne yapmam gerek?

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
eu rom yüklemek istiyorum ne yapmam gerek? Bootloader kilidini açtım mi5s kullanıyorum fotoğraf ve batarya iyi olsun istiyorum bu yüzden pixel experience seçtim önerebilceğiniz bir rom varsa ona da geçebilirim

Son düzenleme:

dereco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi mix 2 s
Konular
3
Forumda gerekli anlatımlar mevcut hocam twrp yükleyip twrp uzerinden kolayca gecebilirsiniz.
Merhaba link alabilirmiyim acaba bende mi mix 2 s kullaniyorum cin room var global sürüme geçmek istiyorum nasıl yapabilirim bootloader dun actim tesekkur ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Başarılı bir şekilde eu rom kurdum bu sürümde bir sıkıntı yok gibi gözüküyor teşekkürler.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba link alabilirmiyim acaba nasıl yapildigina dair bende mi mix 2 s kullaniyorum cin room var global sürüme geçmek istiyorum nasıl yapabilirim bootloader dun actim tesekkur ediyorum

Oyla:

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Merhaba link alabilirmiyim acaba bende mi mix 2 s kullaniyorum cin room var global sürüme geçmek istiyorum nasıl yapabilirim bootloader dun actim tesekkur ediyorum

Merhaba link alabilirmiyim acaba nasıl yapildigina dair bende mi mix 2 s kullaniyorum cin room var global sürüme geçmek istiyorum nasıl yapabilirim bootloader dun actim tesekkur ediyorum

Buyurun hocam, cihazınız kayıtlı mı, yurtdışı kayıtsız mı ?

MIUI 11 için bu bağlantıdaki Recovery Rom dosyasını kullanabilirsiniz (Global) şuan için Fastboot rom yok.

MIUI 10 Global içinde Fastboot Rom (MiFlash kullanılarak yükleme yapılır)

Fastboot rom kurma:

Önemli ipuçları bölümünede göz atın lütfen,

Buda sizin cihazınızın ana bölümü burada da cihazınız ile ilgili bilmek istediğiniz herşey yer alıyor,

Oyla:

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90

Buyrun
Recovery indirme linki indirerek kurulum yapabilirsiniz...

MIUI 11 için bu bağlantıdaki Recovery Rom dosyasını kullanabilirsiniz (Global) şuan için Fastboot rom yok.

Fastboot rom kurma:

Buda sizin cihazınızın ana bölümü burada da cihazınız ile ilgili bilmek istediğiniz herşey yer alıyor,

Hocam hızlısın...

Oyla:

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Buyrun
Recovery indirme linki indirerek kurulum yapabilirsiniz...

Hocam hızlısın...

Erken yatınca güne enerjik başlıyoruz sanırım :D :D

Oyla:

dereco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi mix 2 s
Konular
3

Fastboot rom kurma:

Tesekkur edeim ilginize miu 11 yüklemek istiyorim bunda fasfood daha gelmemiş evet ama diger roomlari orada anlatıldığı gibi yaparsam olur dimi tewkrat teşekkür ederim

Oyla:

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Tesekkur edeim ilginize miu 11 yüklemek istiyorim bunda fasfood daha gelmemiş evet ama diger roomlari orada anlatıldığı gibi yaparsam olur dimi tewkrat teşekkür ederim

Twrp üzerinden Recovery romu indirip göstererek yükleme yapabilirsiniz ama öncesinde Twrp den data yedeğinizi alın veya uygulamalar sorun değil derseniz manual olarak dosyalarınızın yedeğini alabilirsiniz sadece. Bu arada cihaz yurtdışı kayıtsızmıydı ona göre devam edelim sıkıntı yaşamayın.

Oyla:

dereco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi mix 2 s
Konular
3
Twrp üzerinden Recovery romu indirip göstererek yükleme yapabilirsiniz ama öncesinde Twrp den data yedeğinizi alın veya uygulamalar sorun değil derseniz manual olarak dosyalarınızın yedeğini alabilirsiniz sadece. Bu arada cihaz yurtdışı kayıtsızmıydı ona göre devam edelim sıkıntı yaşamayın.
Twrp cihazımda yüklü değil revo ery romu indirdik fakat anlatıldığı yerde room u gösterecek yazı yazmıyor cin room kullanıyorum unlocker kilidi açtım şansıma süre vermedi bende hemen vlobale geçmek istiyorum artık İngilizce zorlanıyorum
açıkçası biraz cahilim varsa videolu anlatım atarmisiniz buraya izleye izleye yapayım zahmet olmaz ise Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-03-09-02-23-630_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2019-11-03-09-02-23-630_com.android.updater.jpg
    129,9 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_2019-10-30-18-50-13-216_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2019-10-30-18-50-13-216_com.android.settings.jpg
    197,5 KB · Görüntüleme: 12
Oyla:

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Twrp cihazımda yüklü değil revo ery romu indirdik fakat anlatıldığı yerde room u gösterecek yazı yazmıyor cin room kullanıyorum unlocker kilidi açtım şansıma süre vermedi bende hemen vlobale geçmek istiyorum artık İngilizce zorlanıyorum
açıkçası biraz cahilim varsa videolu anlatım atarmisiniz buraya izleye izleye yapayım zahmet olmaz ise Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz

MIUI 11 logosunun üzerine birkaç kez basın, ek özellikler açılacaktır bu arada konuyu yeterince işgal etmiş olduk isterseniz Mi Mix 2S bölümüne yeni bir konu açın oradan devam edelim ve o konu üzerinden cihazı kullanan diğer arkadaşlarda konuyu görüp dahil olurlar.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt