Yardım MIUI EU rom yüklemek istiyorum ne yapmam gerek?

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
eu rom yüklemek istiyorum ne yapmam gerek? Bootloader kilidini açtım mi5s kullanıyorum fotoğraf ve batarya iyi olsun istiyorum bu yüzden pixel experience seçtim önerebilceğiniz bir rom varsa ona da geçebilirim

Son düzenleme:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Tam sorunsuz akıcı stabil bir verim istiyorsanız MIUI 8.5 sürümüne dönmenizi tavsiye ederim Xiaomi mi5s MIUI 10 ve 9 da sıkıntı yaratıyor maalesef şuan en stabil sürüm Xiaomi mi5s için MIUI 8.5 xiaominin eskitme politikası günden güne güncellemelerle artıyor

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
Tam sorunsuz akıcı stabil bir verim istiyorsanız MIUI 8.5 sürümüne dönmenizi tavsiye ederim Xiaomi mi5s MIUI 10 ve 9 da sıkıntı yaratıyor maalesef şuan en stabil sürüm Xiaomi mi5s için MIUI 8.5 xiaominin eskitme politikası günden güne güncellemelerle artıyor

Teşekkürler fikriniz için eger bi sorun olursa denerim.

Oyla:

unstop

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi 5s
Konular
4

bu sürümde pubg oynamaktamısınız acaba kasma etme bir problem varmı

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Evet oynuyorum ama normal bir MIUI 8 de fayda etmiyor her sürümde olduğu gibi bunda da çekirdek kapatma ve frekans düşürme olayı var ben farklı bir thermal dosya flashlayarak kullanıyorum teli 4 çekirdek aktif ve full performanstalar sadece oyundan çıktığımda Kernel programı ile bana günlük yetecek 1133mhz a çekiyorum bütün cekirdekleri böylelikle telefon isinmiyor fazla da şarj yetmemiş oluyor şimdi oyun oynarken bütün çekirdekler aktif ve son hızlara cikiyolar haliyle havalar sıcak ve ısınma bir hayli oluyor ama MIUI 10 MIUI 9 a göre pubg performansında bariz fark var eskiden %50 akicilikla oynuyorsan şuan bu olay eskiye göre %90 akicilikta

Oyla:

HYPER1ST

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Yüz tanıma özelliği var mı eu romda?

Oyla:

ogulcankilic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Konular
2
Peki mi 5s için önerir misiniz forumdan anladığım kadarıyla miui10 için güncellemeler sona ermiş direkt son sürümü yüklesem rahatça karanlık mod ve yüz tanıma kullanabilir miyim?
Xiaomi.eu romunda miui 11, 9.10.10 sürümüyle son sürümünü yayınlamış oldu şuan için sıkıntı yok bende kurulu gayet akıcı çalışıyor. Karanlık mod geliştirici seçeneklerde aktif edilebiliyor ama lcd ekranlarda karanlık modun bir önemi yok güç tüketimi değişmeyecektir. Yüz tanıma çalışıyor.

Oyla:
S

skyman

Guest
Arkadaşlar;
Mi 5s için denemediğim rom kalmadı.Performans ve batarya konusunda en iyi rom lineage os 16.Bir haftadır kullanıyorum aşırı derecede memnunum.Aşağıda ki linkten indirip kurabilirsiniz.

Oyla:

HYPER1ST

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi 5s
Konular
6
Arkadaşlar;
Mi 5s için denemediğim rom kalmadı.Performans ve batarya konusunda en iyi rom lineage os 16.Bir haftadır kullanıyorum aşırı derecede memnunum.Aşağıda ki linkten indirip kurabilirsiniz.

Google programları çalışıyor mu?

Oyla:
Üst Alt