Yardım MIUI EU rom yüklemek istiyorum ne yapmam gerek?

phasec

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
4
eu rom yüklemek istiyorum ne yapmam gerek? Bootloader kilidini açtım mi5s kullanıyorum fotoğraf ve batarya iyi olsun istiyorum bu yüzden pixel experience seçtim önerebilceğiniz bir rom varsa ona da geçebilirim

Son düzenleme:

dereco

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
mi mix 2 s
Konular
3
MIUI 11 logosunun üzerine birkaç kez basın, ek özellikler açılacaktır bu arada konuyu yeterince işgal etmiş olduk isterseniz Mi Mix 2S bölümüne yeni bir konu açın oradan devam edelim ve o konu üzerinden cihazı kullanan diğer arkadaşlarda konuyu görüp dahil olurlar.

teşekür ederim ilginize ilgili yere konuyu açtım umarım derdimi anlatabilmişimdir tekrardan çok teşekkür ederim umarım bu işi çözer mutlu sona ulaşırım

Son düzenleme:
Oyla:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Arkadaşlar;
Mi 5s için denemediğim rom kalmadı.Performans ve batarya konusunda en iyi rom lineage os 16.Bir haftadır kullanıyorum aşırı derecede memnunum.Aşağıda ki linkten indirip kurabilirsiniz.
link İngilizce hocam birsey anlamadım. bu romu telefonu ma nasıl kurabilirim. mi 5s orjinal rom root yok. bl kilidi açık mı bilmiyorum. nasıl bakılır onu da bilmiyorum. global rom 10.2 var. yardımcı olabilirseniz sevinirim

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

Oyla:
Üst Alt