Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

kutay.celenk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kutay
Cihazım
mi5
Konular
2
emekleri bulunan herkese teşekkürler. mi5 için aranan kan bulundu güne güzel bir haberle uyandım :D kolay gelsin herkese

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Diğer Custom Romlar gibi MIUI tabanlı.
Resmi olarak güncellemesi kesildiği için alamadığı uygulamalar güncellemelerini alacak, yeni özelleştirmeler eklenecek. Her güncelleme de farklı özelleştirmeler eklenerek devam edecektir.
Keşke global beta üzerine yapılsaydı çin romun sesi çok düşük çıkıyor eu romdada aynı sıkıntı var

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Keşke global beta üzerine yapılsaydı çin romun sesi çok düşük çıkıyor eu romdada aynı sıkıntı var
EU Rom da çin tabanlıdır hocam.
Ses olayını araştırıyorum. Önumuzdeki güncellemelere çözüme ulaştırmaya çalışacağım.

Son düzenleme:

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Son gelen Global sürümde güvenlik yaması vs güncellenmişti diye okumuştum. Bu ROM'a da eklenicek mi?
Performans, batarya vb gibi konularda detaylar ne zaman açıklanır? Her şey bilmek istiyorum her şeyi :D
Gelen yorumlardan sonra geçmeyi düşünüyorum. Bir ROM bulup aylarca kafa rahat takılmam gerek artık..

ertan709

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertan
Cihazım
Samsung core
Konular
1
Elinize sağlık hocam. Bu arada Sağdaki ve soldaki beyazlıkları kaldırmak için Ayarlar- Ekran- Edge efektini kapatın ardından yeniden başlatın cihazı oluyor. Benim gibi uğraşıp da bulamayan varsa işine yaramıştır umarım. Tekrar Elinize sağlık hocam.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
EU Rom da çin tabanlıdır hocam.
Ses olayını araştırıyorum. Önumuzdeki güncellemelere çözüme ulaştırmaya çalışacağım.
Hocam ses olayını çözüme kavusturursaniz dehşet rom olur

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Son gelen Global sürümde güvenlik yaması vs güncellenmişti diye okumuştum. Bu ROM'a da eklenicek mi?
Performans, batarya vb gibi konularda detaylar ne zaman açıklanır? Her şey bilmek istiyorum her şeyi :D
Gelen yorumlardan sonra geçmeyi düşünüyorum. Bir ROM bulup aylarca kafa rahat takılmam gerek artık..
Güvenlik yamaları güncel. Batarya performansı olarak ben memnunum ama kişisel kullanıma göre değişiklik gösterdiği için diğer kullanan arkadaşlar da zamanla yoruma ekleyeceklerdir.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Şahsen bende batarya performansından memnunum ancak kullanıma göre değişkenlik gösterir hocam. Arayüz hızı konusunda ise tam bir şahane. clap~~

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Hocam heyecanlıyım açıkcası. Uzun yıllardır ROM atmıyorum kafama yatmadığı için ama inşallah bunda düzene otururuz. Şuan 10.1 sürümündeyim ve bildirim bugları mı dersin sarj olma sorunu mu dersin dokunmatiğin aniden gitmesi mi dersin bıktım açıkcası. Raporlar gelsin de geçerim inşallah

rt13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 4c
Konular
5
Emeginize sağlık. Mi5 guncelleme hastalığına devam. Allah emegi geçen herkesten razı olsun.

Üst Alt