miui.com madalyaları hakkında

sas252

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
LG E975 (G)
Konular
38
RE:

bilgilendirme icin tesekkurler

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Cvp: miui.com madalyaları hakkında

Arkadaşlar lütfen siz olmadan olur mu? MIUI Türkiye'ye geldiğinde bir fan toplantısı yapılacak ve düzenleme görevi hali hazırda bize verilmiş durumda. Büyük ihtimalle Hugo Barra'da katılacak toplantıya. 

Bu sadece kendisiyle hepimizin tanışabilmesi için yapılacak bir ön görüşme olacak :huzurlu:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Teknisyen
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
124

cantara pid=1980 dateline=1400946250' Alıntı:
Arkadaşlar lütfen siz olmadan olur mu? MIUI Türkiye'ye geldiğinde bir fan toplantısı yapılacak ve düzenleme görevi hali hazırda bize verilmiş durumda. Büyük ihtimalle Hugo Barra'da katılacak toplantıya. 

Bu sadece kendisiyle hepimizin tanışabilmesi için yapılacak bir ön görüşme olacak :huzurlu:

Hugocuğum bizi daha fazla üzmesin.. :) 
sern gel dersinde biz gelmezmiyiz.. :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@cantara hocam, yapılacak olan bu fan toplantısı, acaba Ankara'da mı olacak yoksa İstanbul'da mı? Sanırım hem orda hem burada yapılamayacak. Resmi işlemler de Ankara'da daha rahat olduğundan galiba orada yapılması daha büyük bir ihtimal. Her ne kadar ingilizcem sadece teknik ingilizce olsa da o atmosferde bulunmak ayrı bir keyif olacaktı. Ama İstanbul'da olursa mutlaka katılmak isterim (valla hediyeler için değil) :)
Bir de diğer ülkelerde hep davetiye ile katılım sağlandı. Bizde nasıl olacaktır?

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

chatin_62 pid=1987 dateline=1400948249' Alıntı:
@cantara hocam, yapılacak olan bu fan toplantısı, acaba Ankara'da mı olacak yoksa İstanbul'da mı? Sanırım hem orda hem burada yapılamayacak. Resmi işlemler de Ankara'da daha rahat olduğundan galiba orada yapılması daha büyük bir ihtimal. Her ne kadar ingilizcem sadece teknik ingilizce olsa da o atmosferde bulunmak ayrı bir keyif olacaktı. Ama İstanbul'da olursa mutlaka katılmak isterim (valla hediyeler için değil) :)
Bir de diğer ülkelerde hep davetiye ile katılım sağlandı. Bizde nasıl olacaktır?

Sent from my Nexus 7 using TapatalkPro

Hocam henüz net bir şey yok. Singapur toplantısının MIUI koordinasyonunu yapan Wu Na (nanana) Türkiye'de de benzer bir toplantı yapmak istediklerini ve Türkiye ayağını bizim organize etmemizin uygun olacağını söyledi. Ben de memnuniyetle kabul edeceğimizi söyledim. Sonra başka koulardan konuştuk. Yani henüz tarih, kişi sayısı, kimler katılacak,nasıl olacak net bir şey yok. 

Ben Ankaradayım dolayısıyla Ankara olması benim için çok rahat olur fakat toplantı zamanı geldiğinde buradan anket yaparız ve ağırlık nereyi isterse orada yaparız diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle en fazla 200 kişilik bir toplantı olur, dolayısıyla yine davetiye sistemi olmalı. Davetiyelerin dağıtımı konusunda ise bir komite kurulup, davetiyeleri o komitenin dağıtması uygun olacaktır diye düşünüyorum. Bu sorumluluğu tek başıma almak istemem :) 

Hatta bu davetiyelerin dağıtılacağı kişilerin seçileceği komite üyeliği için şimdiden sizden bir söz alsam?

KirkLee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ramms+ein
Cihazım
Samsung s5
Konular
4

Ankara, İstanbul oh ne güzel benim gibi Türkiye'nin ücra köşelerinde olanlar katılamayacak sanırım. Ben Hatay'dayım bizim yerimize de katılın.
Not: Bu arada çin'den bir arkadaşım gelecekti bende oppo find 7 istedim gerçi oda Hugo Barra gibi 1 ay erteledi bakalım önce Çinlimi yoksa Barra'mı gelecek.:yorumsuz:

uacellat_63

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0
Arkadaslar mi3 64 gb malezyada satildi mi ya da turkiyede 64 gblik versiyon satilir mi

kralaras

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
16

ankarada sabırsızlıkla bunu bekleyeceğim :) istanbul da farketmez. bunun bir parçası olmak hakkaten çok güzel ya

kanki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
Redmi note
Konular
0

hocam bilgilendirme için teşekkürler,umarım en kısa sürede türkiye'ye gelirde bizlerde beklemeyiz güzel haberlerinizi bekliyoruz

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

@Kirklee hocam biz Hatay'a geliriz sorun yok ama Hugo Barra'yı getirmek sorun olabilir :D

@kralaras bunun bir parçası olmanız hakikatten bizim için de çok güzel :)

@kanki hocam bildiğiniz gibi sıralamada aslında biz 8. sıradaydık ama sanıyorum böylesine yoğun bir talep gördükleri için ülkemizi üst sıralara almaya karar verdiler. Ne kadar kalabalık olursak sesimizde o kadar güçlü oluyor ve daha rahat duyuluyor... Umarım kısa sürede xiaomi gelecek, gelmemesi için de hiç bir sebep yok sadece burayıtakip eden kişiler bile satın alsa bir kaç dakikada tüm stokları tükenecektir.

Üst Alt