MIUI Bulut Depolama

naniknanik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali KARLI
Cihazım
Xiaomi Mi4
Meslek
muhasebe
Konular
3
micloud çok başarılı. bence tek eksiği hafızanın yetersiz olması. Çin dışındakilerin de kapasiteyi yükseltmesine olanak vermesi gerekiyor. paramızla bile alamıyoruz daha fazla alan.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
micloud çok başarılı. bence tek eksiği hafızanın yetersiz olması. Çin dışındakilerin de kapasiteyi yükseltmesine olanak vermesi gerekiyor. paramızla bile alamıyoruz daha fazla alan.

Bu konuda çalışmaları devam ediyor bildiğim kadarıyla hocam. Hatta bazı ülkelerde satışa açtılar ama sıkıntılar nedeniyle tekrar kapattılar. Cloud alanı mi krediler ile alınabiliyor. Normalde bu krediler para ile satılıyor ancak talep fazla olursa bizler bu krediler için gerekli kodları temin edip forumda yarışma ve etkinlikler vasıtasıyla dağıtabiliriz de. :)

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
Bu konuda çalışmaları devam ediyor bildiğim kadarıyla hocam. Hatta bazı ülkelerde satışa açtılar ama sıkıntılar nedeniyle tekrar kapattılar. Cloud alanı mi krediler ile alınabiliyor. Normalde bu krediler para ile satılıyor ancak talep fazla olursa bizler bu krediler için gerekli kodları temin edip forumda yarışma ve etkinlikler vasıtasıyla dağıtabiliriz de. :)
Harika olur hocam

castilloakif61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
micloud iyi hoşta ben otomatik yüklemeyi açmışım onun altında yedekleme işleminden sonra yerel depolama alanını optimize et seçiliydi bütün videolarımı miclouda upload etmiş telefonuma indirmemi istiyor çevrimdışı izleyemiyorum o seçeneği yeni kapattım onun dışında çok iyi birde depolama alanı 5gb yetersiz kalıyor

naniknanik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali KARLI
Cihazım
Xiaomi Mi4
Meslek
muhasebe
Konular
3

Son cümleyi okuyunca PSG'ye son dakikada 6. golü atmış Barcelona gibi hissettim :)

catlax66

ihsan
Onursal Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ihsan
Cihazım
Mi6
Konular
25
Arama kaydından wifi şifrelerine, notlardan mesajlara, menü düzeninden galeri yedeğine kadar her türlü avantajından faydalanıyorum, galeriden sadece çektiğim fotoğraflar için etkin. 27GB dan 8GB i dolu şu an için.

ademavni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem Avni
Cihazım
mi5 64 GB
Konular
0
Cantara'ya ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim açıklamalar için, 5 GB bulut alanı gerçekten yetersiz bir alan firmaların her Mİ cep kullanıcısına daha fazla bir alan vermesi / sağlaması da zor görünüyor. O zaman bizim yapacağımız şey bu alanı efektif kullanmaktır. Diğer bir değişle otomatik senkronizasyon biz kullanıcılar için uygun değildir. Senkronizasyon uygulamasında yazılımsal olarak düzenleme yapılmalı ve kullanıcı bazlı alternatif seçenekler geliştirilmelidir. Örneğin benim galerimdeki, mesajlarımdaki, kişilerimdeki, vb herşeyi buluta atma değil de benim bu katogoriler içinde sadece seçtiğim (saklanmasını önemli gördüğüm) resim, mesaj, video, apk, tema, uygulama vb.lerini buluta atabilme (upload) edebilme imkanı tanınmalıdır. Daha da açık şekilde izah etmek gerekirse nasıl whatsup tan başka kişilere video, resim seçerek gönderebiliyorsak buluta da aynı şekilde istediğim yani seçtiğim şeyleri gönderebilmeli ve saklaya bilmeliyim. Bu biz kullanıcılar için efektif kullanım için oldukça önemli.

Diğer taraftan a kullanıcı kaydı yapılarak buluta attığımız şeyleri müdahale etmemiz silmemizin mümkün olması güzel bir şey. iphone buna pek izin vermiyor fakat Mi kullanıcılarının telefonu pc ye bağlama şartı olmadan kayıtlı telefon kullanıcısı iseler bulut alanlarına erişebilmeleri çok güzel bir şey. Kullanıcıya böyle bir esneklik sağlandığı için yetkililere teşekkür ediyor özgürlüklerin daha da artırılmasını diliyorum.

Son bir şey telefonumda ana ekranda tarih "Yıl/ ay /gün/ gün ismi" olarak gözüküyor bunu nasıl "gün/ ay/yıl.. gün ismi" şekline dönüştürebilirim. ?

ertas268

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
Kardeşim mega uygulamasını kullan o zman 50gb alan veriyor mega ben onu kullanıyorum :D İstediğin bilgisayardan telefondan istedigin zaman erişebilirsin :D

ademavni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adem Avni
Cihazım
mi5 64 GB
Konular
0
İyi ki ultra kullan demedin !!! Kardeşim:(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ertas268

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Samsung s4
Konular
1
İyi ki ultra kullan demedin !!! Kardeşim:(
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sen olayı yanlış anlamıssın kardeşim :D play storeye gir mega yaz indir uygulamayı 50gb free veriyor e posta ile üye oluyorsun.

100gb veren depolama serviside var ve ücretsiz

Üst Alt