Yardım Miui Başlatıcı Yükleniyor

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Merhabalar, Miui v7 (5.9.1) güncellemesiyle birlikte telefonda şöyle bir problem ortaya çıktı. Galeriye, rehbere veya herhangi bir programa girip daha sonra ana menüye dönmek istediğimde ''Miui Başlatıcı Yükleniyor'' yazısıyla karşılaşıyorum ve 3-4 saniye yüklenmesini bekliyorum. 5.9.1 Güncellemesinden önce de bu sorunu bi kaç kez yaşamıştım ama bu kadar sık değildi. Kısacası pek bi program yüklü olmadığı halde telefon aşırı kasıyor :) Yardımlarınız bekliyorum :)

Son düzenleme:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
CEVAP alana kadar sormaya devam edeceğim. Kivirtma.
SADECE benim kullandığım romu nereden indirdin ve kullandin. Sana ait oldugunu söylüyorsun. Ben paylasmadigim halde. :)

Okudugunu anlamaya calisirsan sanırım sorunu anlayacaksın. Ama Anadolu daki tabirle; inatla benim eşegim kancık diyorsan o başka.

V7 de ne değişti. Bir anda kendini dev aynasında görmeye başladın.

O konular varken neredeydin. Orochinin tabanini, kernelini, kullanan sendin. Bunu da ben tastik ettim. (cantara) bilen biliyor. Daha fazla konusma, yukarıdaki soruma cevap bekliyorum.

"Aynası Iştir Kişinin Lafa Bakılmaz."

Unutmadan;
haqanguven ile kendini aynı kefeye koyma. ;)

Kıvırtmıyorum, okumayı öğrenmeye başladığında üstteki yorumda gereken cevabı verdim.

Sen tasdik ettiğinde onayladığında, aklın nerdeydi. Tasdik ederken Fatihin romunu incelediğini gibi tasdiklediysen vay halimize.

Turk-Devslilere yaptığınızı, siz yapıyorsunuz.. Sesiniz bile çıkmıyor.. Acaba neden?

haqanguven ile farklı karakterde, sitede aynı amaç için çalışıyoruz. Aynı kefeye koyacaklar buradaki üyelerdir.

Paylaşımlara teşekkür eden, yorumlayan sensin. Hangisini beğenmedin. Gerçi senin yapmadıklarını yaptığımız için mi zoruna gidiyor. Haklısın. Romda 10 güncelleme, konu harici nerdeyse sıfır paylaşım. Farkımız bu..

V7 ve öncesinde de aynıydı şimdide..Dediğim gibi sen ya dik duracaksın yada yamuk.. Ya burada konuşacaksın, döküman koyacaksın, yada o güzel çeneni kapatıp susacaksın. Sen şimdi git Hırsız Fatihe, Turks-Devslilere yaptığınızı yap. Banlada onlardan farkınız olsun ;)

Oyla:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Bak yamuk duran sensin.
Ben yine paylaşımları takdir ederim. Farkımız da bu.
Sadece fatih teki kernel nasil senin oluyor?
Ben deki romu kimseyle paylasmadim. Sen nereden indirdin benim romu. Benim ROM yayında değil.
İftira atma. Lakin büyük bir günahtır.

Benim kizginligim yukarıdaki sorum? Nasıl senin oluyor. ? Kendini dev aynasında görmen. Bu hataya kimse dusmesin. Kibir büyük bir günahtır.

Fatihin romu daha indirmedim. Pc olmadigini kac defa yazdim. Dolayısıyla bakmadim.
Emin ol tasdik edecek kadar bilgim var elhamdülillah.

Tartışmaya her zaman varım. Kırıcı olmadığı sürece.

Sezarin hakkı sezara oldugu surece. ;)

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Bak yamuk duran sensin.
Ben yine paylaşımları takdir ederim. Farkımız da bu.
Sadece fatih teki kernel nasil senin oluyor?
Ben deki romu kimseyle paylasmadim. Sen nereden indirdin benim romu. Benim ROM yayında değil.
İftira atma. Lakin büyük bir günahtır.

Benim kizginligim yukarıdaki sorum? Nasıl senin oluyor. ? Kendini dev aynasında görmen. Bu hataya kimse dusmesin. Kibir büyük bir günahtır.

Fatihin romu daha indirmedim. Pc olmadigini kac defa yazdim. Dolayısıyla bakmadim.
Emin ol tasdik edecek kadar bilgim var elhamdülillah.

Tartışmaya her zaman varım. Kırıcı olmadığı sürece.

Sezarin hakkı sezara oldugu surece. ;)

Yukarıdaki mesajda yazdım ki;
Senin romundan değil, fatihle ortaya sorun çıkan romdan bahsediyorum. İyi oku..

Buradada dedim ki görev yaptığın surede rom haricinde paylaşımın nerdeyse sıfır. Orichi ve Seyfi gibi "biz sorunu çözdük ama paylaşmayacağız. Sonra burileri kendini birşey sanıyor " düşüncesini birak. Biz bulduğumuz her sorunun, her modun anlatımını yazdık. Senin gibi bencilce bende kalsın hesabı yapmadık. Konuyu okuyan ve beğenen ve herkes kullanabilir. Seninle de farkımız bu.. Biz bencil değiliz..

Şimdi sıra sende, şu özel mesajları yayınlada akla kara belli olsun ;)

Fatihin kerneli sen duzenlemedin mi? Niye indirn ihtiyacı duydun. Yoksa kendi yaptığından haberin mi yok :)

Oyla:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Tekrar ediyorum. Saati ortaya aldın ve bitti.
Benim zamanımda haftalık güncelleme veren kim vardı benden başka ?
Jbart ile sadece tr dil ekleyebilirdin. Şimdi böbürlenmeyi bırak.
Jbart ile update ver. Ya da cihaza gelen hazır update al. O0

Pazar günü ugrastirdigin şeye bak.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Hala benden bir şey almadığını söyleyecek misin? Aldığın ve simdi begenmedigin o 2 dosya olmazsa kernel bir hiç. Yani Kullandığın kerneli nereden aldin. ?
Tekrar başa döndük. Benim için bu kadar yeterli.
Ben zaten izin verdim. Ama bu tavirlarin hoş olmadı.

Lütfen anlayan biri gelebilir mi? Ne kadar zor. Deveye hendek atlatmak daha kolay.

Tekrar ediyorum. Beğenmediğin, burun kivirdigin o 2 dosya zaten kerneli custom yapar. Diğeri stock tur.

Yani cihazi açmak için kullandığın o 2 dosya, kerneli bana ait yapar. Sen icine koftiden imza koyuver. Benim suan kullandığım kernel sendeki (bana ait olan) kerneli üst modeli. O yüzden lütfen bilen birisiyle tartışmak istiyorum. Ben kendi rizamla vermistim. Ama izin vermiyorum artık. O 2 dosya olan kernel bana aittir.
cantara

Senin oldugun heryerde bu dava hep sure gelecek.

Neyse ailemle zaman gecirmem lazım.

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.218
Arkadaşlar neyin davasını yapıyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Karışmıyım muhabbet kapansın diyorum ama sürekli bir tartışma var.

Şimdi gelelim konunuza, mesajlarınızı okudum herhangi bir üslup bozukluğu görmedim güzel güzel tartışıyorsunuz. Öncelikle bunu hatırlatayım üslübunu bozup bir kişi istenmeyen bir mesaj yazarsa kim olduğuna bakmam açıkça belirteyim.

Rom konusuna gelecek olursak ne kadar önemli bir rommuş bu ! Yani piyasada tonlarca insan bu işleiri yapıyor herkes birbirinden birşey alıyor zaten sıfırdan kendisi yapsa şimdi farklı yerlerde farklı işlerde çalışıyor olurdu. Rom port işi yapan kişiler birbirinden faydalansın ki yaptığınız işin kalitesi artsın. Başkası sizden bir şey alıyorsa sizde ondan alın amaç ROM'u geliştirmek daha iyi konuma getirmek değil mi zaten???

Şimdi tekrar belirtiyorum. Kimse bu ROM'ları sıfırdan yazmıyor bu yüzden bu ROM kesinlikte herşeyi bana aittir diyemeyiz. Android açık kaynak kodlu bir yazılımdır ve herkes kullanmakta serbesttir. Eğer bu tür küçük sorunları büyütüp dert edecekseniz kendinize PORT işi yapmayın. Kafanız ağrımasın.

Şimdi bu konunun burada kapandığını düşünüyorum. Umarım öyle olur.

Oyla:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Benlik sorun yok HiddeNKinG.
Ben kendi rizamla verdim. Ama bu unutulup, kendini kaf dağında görmeye başlarsa benim için sorun orada başlar.

Benim romum, benim kernelim, benim de benim. Aynisini baskalari da yapti. Aynı tepkiyi yine verdim. Ve taraf oldum.

Ben demiyorken sen neden konusuyorsun. Benim paylastigim v5 ile v7 hazır romu kıyaslaması başka bir akıl tutulması. Olaylari Acitasyona kadar getirdi.

Ne oldum delisi olmaya deva ederse benim için tartışma devam edecektir.

Nezaketen v6 olduğu gibi v7 de paylaştığı romda tesekkur beklemek en doğal hakkim diye düşünüyorum.

Kendi adıma rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

Saygilar.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Benlik sorun yok HiddeNKinG.
Ben kendi rizamla verdim. Ama bu unutulup, kendini kaf dağında görmeye başlarsa benim için sorun orada başlar.

Benim romum, benim kernelim, benim de benim. Aynisini baskalari da yapti. Aynı tepkiyi yine verdim. Ve taraf oldum.

Ben demiyorken sen neden konusuyorsun. Benim paylastigim v5 ile v7 hazır romu kıyaslaması başka bir akıl tutulması. Olaylari Acitasyona kadar getirdi.

Ne oldum delisi olmaya deva ederse benim için tartışma devam edecektir.

Nezaketen v6 olduğu gibi v7 de paylaştığı romda tesekkur beklemek en doğal hakkim diye düşünüyorum.

Kendi adıma rahatsızlık verdiysem özür dilerim.

Saygilar.

Bu saatten sonra teşekkür mü??
Kimse beklemesin..
Kusura bakmayın, bu saatten sonra El7is muhattap olma, özelden yazma ve konularıma müdahale etme...

Oyla:
Üst Alt