Yardım Miui Başlatıcı Yükleniyor

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Merhabalar, Miui v7 (5.9.1) güncellemesiyle birlikte telefonda şöyle bir problem ortaya çıktı. Galeriye, rehbere veya herhangi bir programa girip daha sonra ana menüye dönmek istediğimde ''Miui Başlatıcı Yükleniyor'' yazısıyla karşılaşıyorum ve 3-4 saniye yüklenmesini bekliyorum. 5.9.1 Güncellemesinden önce de bu sorunu bi kaç kez yaşamıştım ama bu kadar sık değildi. Kısacası pek bi program yüklü olmadığı halde telefon aşırı kasıyor :) Yardımlarınız bekliyorum :)

Son düzenleme:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
İlk temizleme gerçek göstermiyor olabilir. V5.9.1 de arka arkaya aldığım 3gündür kapmadığım telefonumdan son görüntüler. Bu değerleri alabilen varsa helal olsun. ROM portluyoruz Rom..Çalmıyoruz.. Her dosyasında, her haftaki gibi 3saatlik emeğim var..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
Bak hala kernelim diyorsun. Ben kernel derlemedim. Var olan kernele yetkiler verdim.:)

Madem o kadar bilgin vardı neden bizleri mahrum bıraktın. Sen kernel yapsaydin biz de senden alıp kullansaydık. :)

Ne modu paylastin allahini seversen. Saati ortaya mi aldin? Helal olsun. Ben yapamazdim. :)

Yinede sagolasin. 3 saatlik emek var ortada.

Sen google dan aldığın tweaklerle kerneli bırak, romun sahibi yapıyorsun kendini. Ben hala kernel benim demedim. Ama sen

Senin portun mu?? Anlayamadım ?? Benim yayımladığım port ROM senin yanı?? Doğru mu anlamışım..

CEVAP alana kadar sormaya devam edeceğim. Kivirtma.
SADECE benim kullandığım romu nereden indirdin ve kullandin. Sana ait oldugunu söylüyorsun. Ben paylasmadigim halde. :)

Sen nasıl emeğinin hakkını savunuyorsun, iste tam orada ben de bunu yapıyorum. Senin deyiminle bir farkımız yok yani.

Tuş ışıkları fixi icin PC elimde yok. Olsa neden paylasmayayim. Sen kendin diyorsun kernel icin gerekli dosyalari sen verdin diye. Ama bu v7 de nedense değişti.

Demogoji yapmayı birak. Ben sokak agzi diyorum sen apayri bir sey diyorsun. Elimde ki telefon GM discovery, miui ye destek verdiğim cihaz. Evimde de soba kullanıyorum. Arka mahallede büyüdüm. Ama sunun arkasına siginmadim.

Oxford vardı da biz mi okumadik?
demedim.

Şuan bulunduğun yer tescilli bir forum. Hitabina dikkat et. Acitasyon yapma. Sanki zenginim ve elimde ayfone var da ona miui desteği veriyorum. Yapma kargalar bile guler buna. :)

Başka forumdaki özel mesaj kısmını neden buraya taşıdigini merak ettim. Burada yaşanmadığı halde. Ben bilmiyor muyum kopyala yapıştır yapmayı. Forum adabin yok senin.

Başkaları seni yaptığını -hakkını savunmayi- yapınca hemen cephe alıyorsun. Kendine yapılmasını istemedigin bir şeyi başkasına yapma.

Ne oldum delisi olma. Başkalarının düştüğü hataya düşme. ;)

Benim zamanımda bu sorunlar yoktu. Mesaja gelistiricinin adi yazilirdi, olay biterdi. Hala kernel ve rom benim diyor. Ben daha kimseyle paylaşmadan. Saati ortalayan kendini kaf dağında görmeye başlarsa böyle oluyor.

Bence yine, yeniden Ömer vakası yaşanıyor zaten.

Cevap hakkı doğana kadar konuya yazmayacagim.

Saygılar.

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Bak hala kernelim diyorsun. Ben kernel derlemedim. Var olan kernele yetkiler verdim.:)

Madem o kadar bilgin vardı neden bizleri mahrum bıraktın. Sen kernel yapsaydin biz de senden alıp kullansaydık. :)

Ne modu paylastin allahini seversen. Saati ortaya mi aldin? Helal olsun. Ben yapamazdim. :)

Yinede sagolasin. 3 saatlik emek var ortada.

Sen google dan aldığın tweaklerle kerneli bırak, romun sahibi yapıyorsun kendini. Ben hala kernel benim demedim. Ama sen

SADECE benim kullandığım romu nereden indirdin ve kullandin. Sana ait oldugunu söylüyorsun. Ben paylasmadigim halde. :)

Sen nasıl emeğinin hakkını savunuyorsun, iste tam orada ben de bunu yapıyorum. Senin deyiminle bir farkımız yok yani.

Tuş ışıkları fixi icin PC elimde yok. Olsa neden paylasmayayim. Sen kendin diyorsun kernel icin gerekli dosyalari sen verdin diye. Ama bu v7 de nedense değişti.

Demogoji yapmayı birak. Ben sokak agzi diyorum sen apayri bir sey diyorsun. Elimde ki telefon GM discovery, miui ye destek verdiğim cihaz. Evimde de soba kullanıyorum. Arka mahallede büyüdüm. Ama sunun arkasına siginmadim.

demedim.

Şuan bulunduğun yer tescilli bir forum. Hitabina dikkat et. Acitasyon yapma. Sanki zenginim ve elimde ayfone var da ona miui desteği veriyorum. Yapma kargalar bile guler buna. :)

Başka forumdaki özel mesaj kısmını neden buraya taşıdigini merak ettim. Burada yaşanmadığı halde. Ben bilmiyor muyum kopyala yapıştır yapmayı. Forum adabin yok senin.

Başkaları seni yaptığını -hakkını savunmayi- yapınca hemen cephe alıyorsun. Kendine yapılmasını istemedigin bir şeyi başkasına yapma.

Ne oldum delisi olma. Başkalarının düştüğü hataya düşme. ;)

Benim zamanımda bu sorunlar yoktu. Mesaja gelistiricinin adi yazilirdi, olay biterdi. Hala kernel ve rom benim diyor. Ben daha kimseyle paylaşmadan. Saati ortalayan kendini kaf dağında görmeye başlarsa böyle oluyor.

Bence yine, yeniden Ömer vakası yaşanıyor zaten.

Cevap hakkı doğana kadar konuya yazmayacagim.

Saygılar.

Sorunun cevabı 2 mesaj üstte. Okursan anlarsın.

- evet kernel orijinal discovery 'den alınıp xiaomi redmi-1 kerneline yakın düzenlendi. Buda benim kernelimi yapar.

- bende çok güzel forum adabı var. İsteyene istediğini veriyorum. Mesela sen pittechte nasıl buradan çekilmiş resmi yayınlayıp, nasıl böbürleniyorsun, bende sana istediğin gibi davranıyorum.

- paylaştıklarıma gelince, forumdaki konunda toplasan 10 güncelleme yok, forumda o konu haricinde başka konun yok.. Bu seni bencil yapar. Zaten öylesinde. Biz haqanguven ile ne bulduysak sitede paylaşıyoruz ve paylaşmaya devam edeceğiz.

- bulunduğum forumu, hem burada hemde "en.miui.com" da güzel bir şekilde temsil ediyorum. Sitemiz adına geliştirici üyelik vasfıyla. Buranın tescilli ve resmi forum olduğunu biliyoruz, söylemene gerek yok.
Kendimi acındırmadım, senin gibiler karşısında da acınacak hale gelmedim çok şükür.
Önce forum adabını sen öğren, buradan resim çekip orda yayınla, altında böbürlenerek yorum at. Bende sessiz kalayım. Öyle sahsiyetsizlik yok..Orda duracaksın. Ya dik yada yamuk...

- Turk-Devs formundan gelen eski adıyla Stan yeni adıyla Tempestade bana özelden kabadayılık yapıp yorumlarda nasıl adabıyla konuşuyor. Dün Turk-Devsi bırakan adam yarında sizi yarı yolda bırakacaktır.

Sorunun varsa tek yerden yazarsın.
Bende hala seni bekliyorum. Çıkarsana ortaya şu özel mesajları, çıkarda bakalım kim kimden ne istemiş, ne almış ne vermiş. Eğer öyle bir mesaj varsa :) Arama bulamazsın. Çamura yatacak mesajın yok, karşında 19 yaşında cahil insanda yok. Başkası gibi sessiz kalacağımımı sandın.

Ve sen Özgür, hoca lakabını benim tarafından yitirdin. Bundan sonra sadece Özgür diyerek hitap edecek ve bu şekilde devam ettikçe gereken en ağır hitap şekillerini duyacaksın..

Oyla:

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
İlk temizleme gerçek göstermiyor olabilir. V5.9.1 de arka arkaya aldığım 3gündür kapmadığım telefonumdan son görüntüler. Bu değerleri alabilen varsa helal olsun. ROM portluyoruz Rom..Çalmıyoruz.. Her dosyasında, her haftaki gibi 3saatlik emeğim var..

hocam sizdeki bu romu bir yerde paylaştınız mı hiç gerçekten ram miktarı bu akdar düşüyor muyumuş.şaşırdım valla .eğer biryere upload ettiyseniz direk indireyim müthiş gerçekten

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
hocam sizdeki bu romu bir yerde paylaştınız mı hiç gerçekten ram miktarı bu akdar düşüyor muyumuş.şaşırdım valla .eğer biryere upload ettiyseniz direk indireyim müthiş gerçekten

Bu sitede, en.miui.comda ve needrom sitesinde paylaşıyorum. Başka bi yerde kesinlikle. Çalınıyor sonra ;)

Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Oyla:

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Evet discovery 4gb kullanıyorum. Bazı ayarlar var, püf noktası.. En kısa sürede bunuda paylaşacağım..

Şarj konusunda da iyi. Dün gece 10dan gece 3e kadar %65 sarjım varken, 5saat ekran açık, mobil veri açık ve konuya yorum yazmakta dahil, en iyi süreyi almışımdır. 5saat sonunda %1 de tekrar sarja takmak zorunda kaldım ;)

Oyla:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25

Okudugunu anlamaya calisirsan sanırım sorunu anlayacaksın. Ama Anadolu daki tabirle; inatla benim eşegim kancık diyorsan o başka.

V7 de ne değişti. Bir anda kendini dev aynasında görmeye başladın.

O konular varken neredeydin. Orochinin tabanini, kernelini, kullanan sendin. Bunu da ben tastik ettim. (cantara) bilen biliyor. Daha fazla konusma, yukarıdaki soruma cevap bekliyorum.

"Aynası Iştir Kişinin Lafa Bakılmaz."

Unutmadan;
haqanguven ile kendini aynı kefeye koyma. ;)

Oyla:

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Şarj konusunda da iyi. Dün gece 10dan gece 3e kadar %65 sarjım varken, 5saat ekran açık, mobil veri açık ve konuya yorum yazmakta dahil, en iyi süreyi almışımdır. 5saat sonunda %1 de tekrar sarja takmak zorunda kaldım ;)
vay be bekliyoruz hocam romu

Oyla:
Üst Alt