Soru Miui 9 ne zaman geliyor?

k6adir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
27
Mi 5 için miui 9 guncellemesi (global) tahmini ne zaman gelir ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
287
arkadaşlar miui 9 gelse ne olur gelmese ne olur görüntülerine bakınca miui 8 ile hiç bir farkı yok bence miui 8 görüntü olarak daha güzel görünüyor görende sanki yeni bir işletim sistemi gelecek altı üstü temaları ikonları değişik milleti böyle kandırıyorlar çıkacak özelliği kaç kişiye yarayacak millet olarak sadece konuşma ve facebook kullanıyoruz.saygılar
Size sadece şu kadarını söyleyeceğim....O kadar ince ayrıntılar olacakki, hepimizin bunları keşfetmemiz rahat bir kaç ayımızı alacak

Oyla:

tbt_58_tbt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha Berk
Cihazım
Mi 5
Konular
1
global forumda konuşulan bir konu oradan biliyorum

Oyla:

Medjerda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
??_?!_??
Cihazım
casper via 8
Konular
11
Yanlış düşünüyorsun hocam.bi gün benim işime yarayacak bi guncelleme gelir. Bi gün de senin .hem güncel tutulması çok iyi bi şey telefonu her daim ayakta tutuyor

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle katılıyorum mesela benim miui 9 u beklememin tek sebebi coklu pencere sistemi

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bazı arkadaşlar güncellemeyi sanırım sadece makyaj olarak düşünüyorlar. Arkasındaki yüzbinlerce satırlık kodları, onları yazmak için aylarca sabahlayan insanların emeklerini yok saymak pek doğru birşey değil.
Xiaomi'nin yıllardır bizlere kullandırdığı birçok özelliğin Android'e bile yeni yeni gelmeye başladığı düşünüldüğünde yapılan bu eleştirileri haksız buluyorum. Evet bazı özellikler tabiki MIUI'ye daha yeni gelmiş te olacaktır ki bu da gayet doğaldır. O özellik cihazın stabilitesini bozuyursa tabiki koymayacak. Şimdi bir çözüm bulmuştur ve koymuştur. MIUI çok farklı bir işletim sistemidir.
Oğlum aylardır bir uygulama üzerinde çalışıyor ve bu uygulama birçok Mi cihazında hata veriyor. Bir cihazda düzgün çalışırken başka bir cihazda aynı sürümler olduğu halde çalışmıyor. Allah'tan evde 6-7 model cihaz var da hepsinde kontrol edebiliyor. Basit bir izin alma süreci. Ancak bazılarında izin isteğine cevap vermiyor MIUI. Yani buradan varacağım konu, sadece 1 tane MIUI9 yazılmıyor. Her cihazın kendine has değişikliklere ihtiyacı var. Bu çok meşakkatli bir süreç. Her uygulama farklı sonuçlar verebiliyor. Bunu da Miui 8 ikonları daha iyiydi, hiçbir değişiklik yapılmamış diyerek, görende sanki yeni bir işletim sistemi gelecek altı üstü temaları ikonları değişik milleti böyle kandırıyorlar şeklinde küçümsemek çok yanlış. Adamların zaten arayüzü değiştirdik diye bir iddiaları olmamıştı zaten. Hele yeni bir işletim sistemi yazdık dediklerini kim söyledi? Sizin böyle bir beklentiniz varsa bu sizin sorununuz olmalı. Nelerin değiştiğine, eklendiğine yeniden bir göz atmanız iyi olacaktır. Ayrıca yapılan değişikliklere de bu gereksizdi demek daha abes bir konu. Benim için gerekli olup olmadığına nasıl karar verebilirsinizki?

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

Oyla:

bklsgl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bkls
Cihazım
mi5
Konular
1