Rehber MIUI 9 - MultiRom özellikleri ve yükleme talimatı

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
Resimdeki gibi mi birsey istiyorsunuz hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet hocam
[doublepost=1520247186,1520246275][/doublepost]lutfen yardimci olan birisi olurmu

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
evet hocam
[doublepost=1520247186,1520246275][/doublepost]lutfen yardimci olan birisi olurmu
Hocam miglobe rom yukleyin cihaza zaten romun kendi ozelligi bu ozellik

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
obur romlarda oldugunu biliyorum bir ara mi globe rom yuklemegi duwundum ama saniyorsam mi globe eu rom temel aldigindan ayni olur diye orjinal eu rom kullandim ve guzel gidiyor ama daha guzel olur diye multirom kurmak isidyorum ama boyle bir handikapi var diye isdemiyorum yarin yolculuk var bu yuzden pilim nekadar uzun giderse o kadar iyi yolda filim izlemek falan :}

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
obur romlarda oldugunu biliyorum bir ara mi globe rom yuklemegi duwundum ama saniyorsam mi globe eu rom temel aldigindan ayni olur diye orjinal eu rom kullandim ve guzel gidiyor ama daha guzel olur diye multirom kurmak isidyorum ama boyle bir handikapi var diye isdemiyorum yarin yolculuk var bu yuzden pilim nekadar uzun giderse o kadar iyi yolda filim izlemek falan :}
Peki hocam aklınız da bulunsun miglobe ve miuipro romlarda mevcut bu ozellik

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
Peki hocam aklınız da bulunsun miglobe ve miuipro romlarda mevcut bu ozellik

tesekkurler yanitiniz icin suanda xiaomi.eu ve bu moda var ama xiaomi.eu pil 10 dak 1% gidiyorsa saniyorum 15dak 1% gidiyor multiromda yalnis hatirlamiyorsam

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
tesekkurler yanitiniz icin suanda xiaomi.eu ve bu moda var ama xiaomi.eu pil 10 dak 1% gidiyorsa saniyorum 15dak 1% gidiyor multiromda yalnis hatirlamiyorsam
Pil olarak mi globeden memnun degilim açıkçası miuipro iyi ama ozellikle denediklerim arasinda multiromdan cok memnun kaldım

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
Pil olarak mi globeden memnun degilim açıkçası miuipro iyi ama ozellikle denediklerim arasinda multiromdan cok memnun kaldım

multirom saf rom gibi icinde baska ozellik olmayan stok rom gibidir ama pil iyi gidiyor qaliba simdi yukluyorum telefona inasallah bu mod olayini cozerim zira yine xiaomi.eu geriye fonmek zorunda kalacagim :{

Snnanar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Lg g2
Konular
14
multirom saf rom gibi icinde baska ozellik olmayan stok rom gibidir ama pil iyi gidiyor qaliba simdi yukluyorum telefona inasallah bu mod olayini cozerim zira yine xiaomi.eu geriye fonmek zorunda kalacagim :{
İnsallah cozersin sıkıcı ya rom degistirmek boyle stabil tum ozellikleri olan bataryasi uzun giden bir rom yok açıkçası

raqli002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
sony
Konular
0
İnsallah cozersin sıkıcı ya rom degistirmek boyle stabil tum ozellikleri olan bataryasi uzun giden bir rom yok açıkçası

xiaomi.eu rom iyi kotu degil amam daha iyi olsun diye multirom kurdum gorelim yarina kadar ne nasil olacak inwallah pisman olmam zira pisman olsam birdaha rom degiwdirmem qaliba xiaomi.eu donerim ve iwi bitiririm artik bikdim o rom bu rom cok fazla rom var

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
xiaomi.eu rom iyi kotu degil amam daha iyi olsun diye multirom kurdum gorelim yarina kadar ne nasil olacak inwallah pisman olmam zira pisman olsam birdaha rom degiwdirmem qaliba xiaomi.eu donerim ve iwi bitiririm artik bikdim o rom bu rom cok fazla rom var
Türkçe dil desteği var mı Multi rom da birde Rusların süresinden mı indirdiniz

Mi Note 3 global 9.1.4.0 kararlı

Üst Alt