Soru MIUI 9 'la ilgili...

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Öncelikle merhaba arkadaşlar, telefonda ki sıkıntılar ciddi anlamda artmaya başladı. Ulaşılamama sorunu ne bieyim hesap makinası, kamera yı hiç söylemiyorum bile.. :( :(

Bir araştırma yaptım MIUI 9la ilgili illa bir iki program indireceksin kayıt olacaksın bilmem ne tarzı bir çok işlemden geçmek gerekiyormuş anladığım kadarıyla, biz rahat rahat sistem güncellemeleri kısmından telefonu güncelle yapıp rahatca güncelleme yapayacak mıyız..?

wonderlive

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Redmi Pro
Konular
9
Selam. Mi5slus telefonumda dokunmatik hassasiyet sorunu yasiyorum. Mesela haber sitelerinde haber sayfa degistirmek ve bildirimleri saga kaydirip atmak zor oluyor. Bunun icin ne yapmaliyim globak 8 2 2 hazir kurulu geldi tlfnumda
Hocam kalibre etmeyi deneyin. Ayarlar > telefon hakkında > kernel sürümüne 2-3 kere basın test yerinden kalibre edin dokunmatiği.

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

freezone52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5s plus
Konular
0
Tesekkurler hocam, yanliz kernel surum habgisi oluyor. Andoid 6 yazan yere tikladim. Garip bi ekran cikti robot resmi gibi bisey. Sonra 3 den geri saydi

Oyla:

freezone52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5s plus
Konular
0
Sayet cekirdek surum diyorsaniz, ordan ayarlar cikiyor fakat dokunmatik kalibrasyonunu bir turlu yapamadim

Oyla:

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Sayet cekirdek surum diyorsaniz, ordan ayarlar cikiyor fakat dokunmatik kalibrasyonunu bir turlu yapamadim

Ayarlardan telefon hakkında bölümüne girip tüm seçeneklere bir iki defa dokunun içlerinden birinde 20ye yakın seçenekli telefon donanımlarını kontrol etmenizi sağlayacak kalibre araçları bulunuyor. Hepsini yaparsınız sırasıyla zaten...
Telefon hakkında kısmın açıktan sonra en üstten tüm seçeneklere iki üç defa tıklayın.

Oyla:

freezone52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5s plus
Konular
0
Ayarlardan telefon hakkında bölümüne girip tüm seçeneklere bir iki defa dokunun içlerinden birinde 20ye yakın seçenekli telefon donanımlarını kontrol etmenizi sağlayacak kalibre araçları bulunuyor. Hepsini yaparsınız sırasıyla zaten...
Telefon hakkında kısmın açıktan sonra en üstten tüm seçeneklere iki üç defa tıklayın.
hocam tesekkurler tamam onlarin hepsini yapiyorum dokunmatik kalibresinede giriyorum fakat domunmatik kalibresini tamamlayamiyorum mecburen soldaki kapasitif tusa basili tutup manuel basarili secip cikiyorum

Oyla:

freezone52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5s plus
Konular
0
Hocam forumu biraz inceledim ve kaydirma problemi sanirsam 8.2 lerde herkeste var

Oyla:

pias

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Konular
4
Yukarıda ki sorunların hiç birisini yaşamadım açıkçası romdan alakalı olabilir China Stabil en iyisi bence güncellemeler olsun gayet stabil cihaz şuan miui9 beta var şuan Eylül ortasında redmi Pro için China rom icin 9 geliyor zaten
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Oyla:
Üst Alt