Soru MIUI 9 'la ilgili...

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Öncelikle merhaba arkadaşlar, telefonda ki sıkıntılar ciddi anlamda artmaya başladı. Ulaşılamama sorunu ne bieyim hesap makinası, kamera yı hiç söylemiyorum bile.. :( :(

Bir araştırma yaptım MIUI 9la ilgili illa bir iki program indireceksin kayıt olacaksın bilmem ne tarzı bir çok işlemden geçmek gerekiyormuş anladığım kadarıyla, biz rahat rahat sistem güncellemeleri kısmından telefonu güncelle yapıp rahatca güncelleme yapayacak mıyız..?

msy

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 6 (Yknda)
Konular
13
Kamera sorunu hangi cihaz için, hesap makinası hatası bir sıfırlamaya bakar. MIUI9 daha çıkmadı o yüzden beta için rom indiriliyor, ayrıca cihazın bootloader kilidi açılıyor rom yüklemek için yani siz telefonu alınca bunlarla uğraşmayacaksınız size global kararlı rom ile gelecek. Normal ayarlardan telefon güncelleme kısmından güncelliyeceksiniz

Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Öncelikle merhaba arkadaşlar, telefonda ki sıkıntılar ciddi anlamda artmaya başladı. Ulaşılamama sorunu ne bieyim hesap makinası, kamera yı hiç söylemiyorum bile.. :( :(

Bir araştırma yaptım MIUI 9la ilgili illa bir iki program indireceksin kayıt olacaksın bilmem ne tarzı bir çok işlemden geçmek gerekiyormuş anladığım kadarıyla, biz rahat rahat sistem güncellemeleri kısmından telefonu güncelle yapıp rahatca güncelleme yapayacak mıyız..?
hocam siz miıu 9 yükledınızmı su an

Oyla:

haso0201

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
7
Kolay gelsin mi max 2 geldi bugün bana global kararlı rom var ve bugün baktım 1.5 GB güncelleme var indirdim yeniden baslat dedi ve başlattım karşıma farklı menu çıktı wipe reset falan .yani dedgim gibi oradan gelip direk güncelleme olmadı yardımcı olur musunuz .cihaz cepoortan aldim

Oyla:

Pauna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sedat
Cihazım
Poco x3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Kamera sorunu hangi cihaz için, hesap makinası hatası bir sıfırlamaya bakar. MIUI9 daha çıkmadı o yüzden beta için rom indiriliyor, ayrıca cihazın bootloader kilidi açılıyor rom yüklemek için yani siz telefonu alınca bunlarla uğraşmayacaksınız size global kararlı rom ile gelecek. Normal ayarlardan telefon güncelleme kısmından güncelliyeceksiniz

hocam siz miıu 9 yükledınızmı su an

Dostum telefon elimde zaten gelen rom şeklinde duruyor dokunmadım. Kararlı evet umarım dediğin gibi olur ve sorunlar bir şekilde halledilir.
Cihazım Redmi Pro bu arada onu da belirteyim.

Beyliceli : Hayır usta sadece bir araştırma yaptım adımları takip ettim falan filan ama arkadaşın dediği gibi beta sürüm olduğu için gerekli olmuş olabilir bunlar. Yani umuyorum öyledir. Ağustos bitmeden bi güncelleme alsak ne iyi olur ama...

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Redmi pro nun global romu olmadığı için oto güncelleme alamazsınız. Türkçe sil istiyorsanız eu rom indirip kurmanız gerekli.

Oyla:

rkucukece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Global rom çıkar mı bilmem ama miui 9 Eylül ayında redmi pro için çıkacak diye yazıyor.

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

wonderlive

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Redmi Pro
Konular
9
Merhaba,
Redmi Pro için Miui 9 Eylül ayında dağıtılacak. Ancak global için bir ses yok. Ama ihtimaller yüksek. Global gelebilir 9 ile.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Merhaba,
Redmi Pro için Miui 9 Eylül ayında dağıtılacak. Ancak global için bir ses yok. Ama ihtimaller yüksek. Global gelebilir 9 ile.

Redmi pro için global rom hakkında herhangi bir bilgi yok. Hangi ihtimaller onlar?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

wonderlive

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Redmi Pro
Konular
9
Redmi pro için global rom hakkında herhangi bir bilgi yok. Hangi ihtimaller onlar?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İhtimal kelimesini yanlış kullandım galiba. "umutlar" olsun.

Oyla:
Üst Alt