Soru Miui 9 güncellemesi

XiaomiS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Torgan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Arkadaşlar Mi 5s Plus cihazımın Miui 9 güncellemesini nasıl yapabilirim? İlk defa Xiaomi kullanıyorum, teşekkürler.

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Eski sürüm ile yeni sürüm çakisma yapmaz böylece hata varsa daha kolay düzelir en basit yolu bu

Oyla:

XiaomiS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Torgan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Eski sürüm ile yeni sürüm çakisma yapmaz böylece hata varsa daha kolay düzelir en basit yolu bu
Çok çok teşekkür ederim vaktini ayırdın soru sormak istiyorum bilgili birini bulmuşken fakat her sorduğuma kırmadan etmeden sakince izah ederek cevap veriyorsunuz. Diğer forumlar gibi değil nasıl güzel insanlarsınız siz böyle, helal olsun hayran oldum ne diyeyim. Ben buraya sorularımı yazarım sen istediğin zaman cevaplasan da olur hiç sorun değil kasma kendini güzel kardeşim

Oyla:

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Çok çok teşekkür ederim vaktini ayırdın soru sormak istiyorum bilgili birini bulmuşken fakat her sorduğuma kırmadan etmeden sakince izah ederek cevap veriyorsunuz. Diğer forumlar gibi değil nasıl güzel insanlarsınız siz böyle, helal olsun hayran oldum ne diyeyim. Ben buraya sorularımı yazarım sen istediğin zaman cevaplasan da olur hiç sorun değil kasma kendini güzel kardeşim
Rica ederim hocam sorun yok forumda gezerken yapa bileceğim birşey var ise yazıyorum

Oyla:

XiaomiS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Torgan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Rica ederim hocam sorun yok forumda gezerken yapan bileceğim birşey var ise yazıyorum
Benim için en az meşakkatli yol telefondan güncelleyici üzerinden hemen kur deyip kurmak olur, uğraş gerektirmiyor falan, sorun olmaz öyle dersen geldiğinde oradan kurayım.
PC falan zahmetli hem.

Oyla:

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Benim için en az meşakkatli yol telefondan güncelleyici üzerinden hemen kur deyip kurmak olur, uğraş gerektirmiyor falan, sorun olmaz öyle dersen geldiğinde oradan kurayım.
PC falan zahmetli hem.
Güncelleme gelince kur dene eğer hata verir ise kullandığın programlardan biri yada bir kaçı ozaman kur PC den bence bende sorun olmadı hiç mi4 _ mi5_ te guncellerken örneğin mi6 batarya bazen hızlı eksiliyor gece uykuda iken bu duzelmez ise yada daha hızlı eksilir ise PC den kur tabi örnek verdim herkezde aynı sorun olacak diye birşey yok

Oyla:

XiaomiS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Torgan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
1
Pc
Güncelleme gelince kur dene eğer hata verir ise kullandığın programlardan biri yada bir kaçı ozaman kur PC den bence bende sorun olmadı hiç mi4 _ mi5_ te guncellerken örneğin mi6 batarya bazen hızlı eksiliyor gece uykuda iken bu duzelmez ise yada daha hızlı eksilir ise PC den kur tabi örnek verdim herkezde aynı sorun olacak diye birşey yok
PC kurulumunu nasıl yapabilirim reis?

Oyla:
Üst Alt