İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Konu sahibi erdemturan hocam, güncelleme tarihleri ile ilgili referans olarak aldığınız kaynağı paylaşabilir misiniz?

Yapılan resmi açıklamada Redmi Note 4(SD), Redmi Note 4x, Mi Max 2 ve Mi Mix 2'nin yarından itibaren güncelleme almaya başlayacağı, diğer cihazların ise ay içerisinde güncelleneceği bildirildi. Oysa sizin listenizde gruplar mevcut ve Mix 2 ikinci grup olarak değerlendirilmiş. Diğer yandan Y1 ve Y1 Lite zaten MIUI 9 yüklü olarak gelecek ve güncelleme beklemesine gerek yok ancak siz hala verilmemiş gibi yazmışsınız.
Tabii ki.

xreaLy+

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi MI 6
Konular
0
yok hocam root olayı yok ama bende sizin gibi orjinalliğini bozar diye çekiniyordum. Otomatik güncelleme olayı önemli.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Tabii ki.

Teşekkürler hocam. İlginç bir şekilde en.miui.com üzerinde farklı bir açıklama yaptılar... Ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor galiba :D

Merak eden arkadaşlarımız için linki de ekleyeyim :

maliozi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
2
Yıllar önce neden iphonea geçtiğim geldi aklıma. Htc hero almıştım android 2 güncellemesi gelecek diye rom yüklemekten heba olmuştum. Yere batsın böyle aşkın ızdırabı diyerek 3gs almıştım. Uzun yıllar ios kullandım. Samsung s7 edge ile yeniden androide geçtim sonra s8 ve kendimi xiaomi nin kollarında buldum. Bu birliktelik çok uzun sürmeyecek gibi :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Teşekkürler hocam. İlginç bir şekilde en.miui.com üzerinde farklı bir açıklama yaptılar... Ne yaptıklarını kendileri de bilmiyor galiba :D

Merak eden arkadaşlarımız için linki de ekleyeyim :
Bence yarın global beta çıkacak, global kararlı daha sonraki zamanlarda....

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Sporcu
Konular
34
Hayırlı uğurlu olsun...
Redmi Note 4 (Snapdragon) [Global, Kararlı] bugün 12:00-13:00 civarı 290 Mb lık MIUI9 güncellemesi geldi..
Telefonun hızı gözle görülenin üzerinde çok arttı ve bir çok yeni özellik eklemişler.

levka205

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
4
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hayırlı uğurlu olsun...
Redmi Note 4 (Snapdragon) [Global, Kararlı] bugün 12:00-13:00 civarı 290 Mb lık MIUI9 güncellemesi geldi..
Telefonun hızı gözle görülenin üzerinde çok arttı ve bir çok yeni özellik eklemişler.
süper bir haber.. hayırlı olsun.. biz mi6 kullanıcıları umudu kesme aşamasındayız..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

regista

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osm
Cihazım
Mi Note 2
Konular
2
Mi Note 2 ile ilgili hiçbir yerde bir şey yazmıyor. Bir sıkıntım yok cihazla ilgili ama böyle yaparak kendilerinden soğutuyorlar. Hadi note 2'yi geçtim, amiral gemileri mi 6 için de aralık ayında çıkarmaları çok büyük saçmalık olur.

Olmadı beta rom'u kurarım ama onunla da pek uğraşmak istemiyorum. Herhangi bir yolla, flash-twrp uğraşmadan, direk güncelleyici üzerinden kurmak mümkün müdür?

levka205

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
4
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mi Note 2 ile ilgili hiçbir yerde bir şey yazmıyor. Bir sıkıntım yok cihazla ilgili ama böyle yaparak kendilerinden soğutuyorlar. Hadi note 2'yi geçtim, amiral gemileri mi 6 için de aralık ayında çıkarmaları çok büyük saçmalık olur.

Olmadı beta rom'u kurarım ama onunla da pek uğraşmak istemiyorum. Herhangi bir yolla, flash-twrp uğraşmadan, direk güncelleyici üzerinden kurmak mümkün müdür?
güncelleyici üzerinden yükleyecek link bulmamız lazım sanırım.. twrp falan filan ben de anlamıyorum..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
stabil sürüm kullanmama rağmen gecelik diye 266MB bir güncelleme geldi ne olaki bu? yapmalımıyım?

Üst Alt