İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Arkadaşlar ben 2 ay oldu global beta'ya geçtim.
Güncelleyici ile betaya direk geçiş yapabiliyorsunuz.
Her hafta yeni özellikler geliyor veya yeni eklenen bir özellik gelmiş ve hatalı yönleri varsa orasının yaması veya değişikliği yapılıyor.
Ama ana işletim sisteminde büyük değişiklikler olmuyor. Android 7 ve miui 9 kullanıyor.
Günlük kullanımda etkili olmayan ufak tefek rötuşlar yapılıyor.
Ana sisteme dokunulmuyor. Çok gerekirse ancak hata düzeltmeler yapılıyor.
Merak etmeyin windows veya diğer işletim sistemlerindeki beta gibi değil miui beta, çok daha stabildir.
Bilginize.....

syprinus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 5S 4/128
Konular
9
İlk dağıtılmaya başladında 5s almıştım yurt dışından,o zaman efsane olarak nitelendirdikleri telefona şuan yazılım desteği gelemiyor ilginç,önemli olan BETA kullanıp kullanmamak değil,kaç ay oldu bir güncelleme yapılmadı,önce dağıttılar,sonra şikayetler üzerine geri çektiler,yıl başından önce gelecek hallediyoruz dediler o da yalan oldu,güven vermiyorlar söylediklerinin arkasında da değiller,millet 8 dağıtırken biz hala 7 yi bekliyoruz,konu bu...

umut571

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
xioami mi a1
Konular
30
arkadaşlar ben xiaomi mi a1 kullanıyorum bu telefona nasıl miui 9 yükleye bilirim acil yardım

heisenbergg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Arkadaşlar ben 2 ay oldu global beta'ya geçtim.
Güncelleyici ile betaya direk geçiş yapabiliyorsunuz.
Her hafta yeni özellikler geliyor veya yeni eklenen bir özellik gelmiş ve hatalı yönleri varsa orasının yaması veya değişikliği yapılıyor.
Ama ana işletim sisteminde büyük değişiklikler olmuyor. Android 7 ve miui 9 kullanıyor.
Günlük kullanımda etkili olmayan ufak tefek rötuşlar yapılıyor.
Ana sisteme dokunulmuyor. Çok gerekirse ancak hata düzeltmeler yapılıyor.
Merak etmeyin windows veya diğer işletim sistemlerindeki beta gibi değil miui beta, çok daha stabildir.
Bilginize.....
Nasıl geçiş yapacağız global betaya ?

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Nasıl geçiş yapacağız global betaya ?
Miui sitesinden global beta romu telefona indirin. Güncelleyici isimli programa gelip indirmiş olduğunuz dosyayı gösterin. Açsın kursun. Yeniden başlar. Bu kadar basit. Global beta ya geçmek için bootloader veya root işlemine gerek yok.
[doublepost=1514943737,1514943609][/doublepost]
İlk dağıtılmaya başladında 5s almıştım yurt dışından,o zaman efsane olarak nitelendirdikleri telefona şuan yazılım desteği gelemiyor ilginç,önemli olan BETA kullanıp kullanmamak değil,kaç ay oldu bir güncelleme yapılmadı,önce dağıttılar,sonra şikayetler üzerine geri çektiler,yıl başından önce gelecek hallediyoruz dediler o da yalan oldu,güven vermiyorlar söylediklerinin arkasında da değiller,millet 8 dağıtırken biz hala 7 yi bekliyoruz,konu bu...
Bu konuda ben de katılıyorum. Haklısınız mi5s çok geriden geliyor. Google , acaba pixel in aynısı diye globali ağırdan al 240 fps koyma güncelleme falan mı dedi xiaomi ye diye düşünüyorum.
[doublepost=1514943926][/doublepost]Bence xiaomi kullanan eskilerin dediklerini yaptım. Eğer btk kayıtlı ise , imei derdi yoksa stabilde kalmaya gerek yok. Xiaomi mi5s politikası nı değiştşrmez.

oktayman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oktay
Cihazım
mi 4
Konular
5
yazıldı mı görmedim mi4 telefonlar için gelecek mi ya da geldi mi acaba bilgisi olan var mı

heisenbergg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
mi 5s
Konular
0
Miui sitesinden global beta romu telefona indirin. Güncelleyici isimli programa gelip indirmiş olduğunuz dosyayı gösterin. Açsın kursun. Yeniden başlar. Bu kadar basit. Global beta ya geçmek için bootloader veya root işlemine gerek yok.
[doublepost=1514943737,1514943609][/doublepost]
Bu konuda ben de katılıyorum. Haklısınız mi5s çok geriden geliyor. Google , acaba pixel in aynısı diye globali ağırdan al 240 fps koyma güncelleme falan mı dedi xiaomi ye diye düşünüyorum.
[doublepost=1514943926][/doublepost]Bence xiaomi kullanan eskilerin dediklerini yaptım. Eğer btk kayıtlı ise , imei derdi yoksa stabilde kalmaya gerek yok. Xiaomi mi5s politikası nı değiştşrmez.

telefonum mi 5s benim en.miui sitesinde dosya bulamadım yardımcı olur musunuz ?

enginkir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
mi5s
Konular
0
Hocam,global beta ya bu şekilde geçiş yapınca tekrar global rom a dönüş yapabiliyor muyuz?Ne şekilde oluyor acaba?Şu an global rom kullanıyorum bir sorun da yok ama MİUİ9 gelmedi hala,biraz da sıkıldım . değişiklik iyi mi olur yoksa pişman mı olurum karar veremedim.Bozmayalım telefonu sonraŞimdiden teşekkürler ederim..

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt