İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

dogukurupinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğu
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
1
Mi5s alan var mı gelen var diyorlar doğru mu miui 9

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam alan var galiba bi yerdede link paylasmislardi ama ben kontrol ettigimde guncelleme gorunmuyor bekliyorum bakalim...

pegasusline

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İBRAHİM
Cihazım
Mİ 11T 8/128
Meslek
MERMER TORNA USTA
Konular
7
Hocam alan var galiba bi yerdede link paylasmislardi ama ben kontrol ettigimde guncelleme gorunmuyor bekliyorum bakalim...
O linki bende gördüm ama .. bekliyorum kardesimde plus var gelmiş

[doublepost=1510584862,1510582989][/doublepost]

link bu arkadaşlar merak eden varsa

pegasusline

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İBRAHİM
Cihazım
Mİ 11T 8/128
Meslek
MERMER TORNA USTA
Konular
7
O linki bende gördüm ama .. bekliyorum kardesimde plus var gelmiş

[doublepost=1510584862,1510582989][/doublepost]

link bu arkadaşlar merak eden varsa
Arkadaşlar manuel olarak indirip yapabilirsinz gayet güzel hiç bir sıkıntısı yok
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

bestxiaomi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bestseb
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
0
Mi 5s cihazıma yukarıdaki linkten fastboot ile yükleme yaptım. Ancak bende ''Dosyalar'' uygulaması gitti, bu sürümde kalarak ''Dosyalar'' uygulamasını tekrar nasıl getirebilirim yardımcı olabilir misiniz?
[doublepost=1510852307,1510848057][/doublepost]
Mi 5s cihazıma yukarıdaki linkten fastboot ile yükleme yaptım. Ancak bende ''Dosyalar'' uygulaması gitti, bu sürümde kalarak ''Dosyalar'' uygulamasını tekrar nasıl getirebilirim yardımcı olabilir misiniz?
Google Play Store'dan Xiaomi'nin Dosya Yöneticisini tekrar yükledim, sorun çözüldü.

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
Arkadaşlar benim telefonum bir haftadır takılmalar yapmaya başladı yoksa güncelleme geleceğinin bir habercisimi dir
clap~~clap~~

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Ota dan bir kaç kişi güncelleme aldığını söylemişti, bir kaç kişi de güncelleme var uyarısı almış bir kaç saat sonra kaybolmuş . Ya geri çektiler ota dan. Ya da bir sorun oluştu. İsteyen yüklesin diye resmi linki kaldırmadılar. Bence bir kaç yama ile birlikte otadan yakında her yere verecekler. Bence o linklerdekiler tam randımanlı çalışmıyor her telefonda. Kuracaklar bunua göre kursun. Uzman olmayanlar xiaomi ye kırılabilir. Mi 5s için konuşuyorum.

Daikatana17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
0
Mi5 ve prime'a kadar veriyorlar 5s e güncelleme vermek yok.Aralıkta güncellemeyi de şimdi yılbaşına doğru verirler.

enesaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
RedMi Not4
Konular
3
Aarkadaşlar selam. Bende 2 tane RedMi Not4 var birisi SnapDragonlu Diğeri qualcomm. SD a geldi güncelleme yaptım ama qualcomm a gelmedi. Nezaman gelir? illa elle mi yapmak gerekiyor.

furkanberk71

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan berk
Cihazım
Xıaomı Mİ 5S
Konular
0
Ota dan bir kaç kişi güncelleme aldığını söylemişti, bir kaç kişi de güncelleme var uyarısı almış bir kaç saat sonra kaybolmuş . Ya geri çektiler ota dan. Ya da bir sorun oluştu. İsteyen yüklesin diye resmi linki kaldırmadılar. Bence bir kaç yama ile birlikte otadan yakında her yere verecekler. Bence o linklerdekiler tam randımanlı çalışmıyor her telefonda. Kuracaklar bunua göre kursun. Uzman olmayanlar xiaomi ye kırılabilir. Mi 5s için konuşuyorum.
[doublepost=1513006278,1513005828][/doublepost]
2 gün önce Mİ 5S aldım.Şu anda android 6.0 ve mıuı 8.5.4.0 var(stable rom).ne zaman güncelleme gelir?

bychaos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
3
[doublepost=1513006278,1513005828][/doublepost]

2 gün önce Mİ 5S aldım.Şu anda android 6.0 ve mıuı 8.5.4.0 var(stable rom).ne zaman güncelleme gelir?
Bu aptal firmaya kalırsak daha çoook bekleriz. Millet Android 8 dağıtıyor bu 7'yi dağıtamadı. 5s'te bekliyorum ben de resmi forumdan takip ediyorum tek söyledikleri şey üzerinde çalıştıkları. 5s e beceremiyolarmış düzgün bir yazılım yazmayı.

Üst Alt