Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Violonist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Feyyaz
Cihazım
Mi NOTE 10 5G
Konular
4
Arkadaşlar bir şey soracağım ama, miui v7 kullanıyorum miui v9 geçmek istiyorum. Telefon guneclleyıcısınden gösterip direkt 9 A geçebilir miyim global stabil mi5

halils09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
mi max
Konular
0
evet o dediğinizide dedim biraz daha hızlandı ama tam stabil duruma gelmesi için sanırım yeni güncelleme gerekecek. Çünkü ordan kıs burdan kapa çok mantıklı gelmiyor :).

forumda yazmışlar whatsapp silip yükleyince düzeldi. whatsapp kişiler listesi üzerinde sürekli çember dönüyordu güncelleme gibi yapıyodu resimler geç geliyodu sildim yükledim normal telefon kişileride düzeldi whatsapp da düzeldi.

qwaszxc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali murat
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
1
forumda yazmışlar whatsapp silip yükleyince düzeldi. whatsapp kişiler listesi üzerinde sürekli çember dönüyordu güncelleme gibi yapıyodu resimler geç geliyodu sildim yükledim normal telefon kişileride düzeldi whatsapp da düzeldi.
dediğinizi denedim ama bişey değişmedi. yarın daha iyi test ederim gün içinde yoğunluk olduğunda çok sıkıcı bir hal almaya başladı. çünkü bu durum her zaman yaşanmıyor ama çok sık oluyor.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavuzkuchan1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
İyi günler Xiaomi mi note 3 cihazım var ekim ayında en son güncelleme verilmiş versiyon hala miui 9.1.4 hala güncelleme alamıyorum global versiyondan redmi note 4 bile en son güncellemeleri hemen alırken mi note 3 gibi snapdragon 660 işlemci ve mi 6 gibi özellikler barındıran bir cihazın bu kadar geç güncelleme alması kafamı karıştırdı ve ben bu cihazı beğenerek almıştım fakat böyle samsung gibi yapılınca can sıkıcı oluyor eski cihazlara hemen geliyor ama yeni çıkan bir cihaza hemen gelmiyor güncelleme

halils09

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
mi max
Konular
0
dediğinizi denedim ama bişey değişmedi. yarın daha iyi test ederim gün içinde yoğunluk olduğunda çok sıkıcı bir hal almaya başladı. çünkü bu durum her zaman yaşanmıyor ama çok sık oluyor.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
umarım düzelir hocam ben yüklü uygulamalara girip whatsapp ı kaldırdım direkt hızlandı. kapatıp açtım yine hızlıydı sonra sıfırdan whataapp kurdum şu an iyi.

yuemay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yunus emre
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
arkadaslar merhaba. yeni mi 6 aldim ve global rom degil. sadece ingilizce ve cince dilleri mevcut... global rom nasil atabilirim? bu forumda gecen terimlerede yabanciyim. nereden baslayacagimi falanda bilmiyorun. yardimci olabilirmisiniz?

Ahmet1011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Miui 9 güncellemesini indirdim şifre çözümleme bitti yeniden başlat dedim fakat yüklenmesi güncelleme.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
otomatik güncelleme açık olmasından olabilir mi

Redmi 4A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet1011

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Miui 9 u buradan yüklersem ne gibi sıkıntılar olur
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi 4A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hhkx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Yeni 9.2.3 oreo kararlı sürümü yükledim. Ancak geçen güncelleme ile gelen bildirimleri tek parmakla genişletme ozelligi gitti. Pişman oldum bunun bir yolunu bilen var mı

umitcaner61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ümit
Cihazım
Xaiomi mi 6
Konular
0
Arkadaşlar 9.2.2.0 dan sonra telefon arada ekranı karartip tuş kilidine geçiyor aynı durumu yaşayan varmı ?
Evet ya bende de olmustu bakalim şimdi duzelecek mi
[doublepost=1519888260,1519888155][/doublepost]Arkadaşlar bildirimleri tek parmakla açma özelliği gitti ve guncellemeden oncr ekran kendi kendine kapanıp tus kilidine dönüyordu bakalim gene olacak mi ve bazen videolarda ses görüntü uyuşmazlığı oluyo sizdr de oluyo mu bilgilendirirseniz sevinirim

Üst Alt