Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

hariciyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HARİCİYECİ
Cihazım
Mİ5S-4-128
Konular
1
Ben de bildirimleri tek parmakla açma güncellemesini bekliyordum. Çok iyi oldu ayrıca ana ekranda en sola kaydirinca baskabbir kisayol menusu açılıyor.

Bir sorum olacak ama. Kilit ekraninda bildirimler kisa halde geliyor ve bildirim çubuğunda olduğu gibi tek parmakla açılmıyor. Hepsini uzun göstermenin veya tek parmakla acmanin bir yolu va mi bildirim ekraninda?
Kilit ekranı&Parola>gelişmiş ayarlar>kilit ekranında menüsünden ayarlayabilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamergugercin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
Bende 4-5 gündür kullanıyorum, eski sürüme göre şarj daha çabuk bitiyor.

Hakan_4885

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Yeni guncellemeden sonra WhatsApp mesajları gelmemeye başladı. WhatsApp a girince toplu şekilde yükleniyor mesajlar. Parmak izi de eskiye göre daha sıkıntılı gibi. Gerçi o problem değilde WhatsApp i nasıl çözebilirim?

carabale

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem Coşkun
Cihazım
5s plus
Konular
1
Mi 5s plus kullanıcısıyım. Global 9.2.1.0 yüklendi.Lakin şarj çok hızlı tükeniyor.Yeni sürüme dair bir çözümü var mı?

hariciyeci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
HARİCİYECİ
Cihazım
Mİ5S-4-128
Konular
1
Maalesef şarj çok hızlı tükeniyor. Acil çözüme ihtiyaç var. Pil tasarruf modu da pek iş görmüyor.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

exper26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Xiaomi note4
Konular
1
9.2.1.0 da şarj çabuk bitiyor. Sorun nereden kaynaklı acaba?

Rescue

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bulut
Cihazım
5s
Konular
0
Mi5s telefonuma miui güncellemesi geleli yaklaşık 1 hafta oldu ve malesef parmak izi ile açtığımda her seferinde açık ekranda home tuşunu basık tutmuşum gibi google haberler sayfasına gidiyor. Ayrıca bir sayfadan geri tuşu ile çıkarken donup kalıyor ve bir süre sonra yanıt vermiyor uyarısı çıkıyor. Tamam dediğimde ana sayfaya dönüyor. Güzelim telefon mahvoldu. Bootloader filan anlamıyorum ben. Eski sürüm olan miui 8.5 e telefonun orijinalliğini bozmadan nasıl dönebilirim?

salur kazan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salur
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
ben de dün akşam miui 9.2'ye geçtim yanlışlıkla. telefonun ilk üzerinde gelen önceki kullandığım miui versiyonuna dönmek istiyorum acaba nasıl dönebilrim? 9.2 de şöyle bir ekran geldi ana ekrana bir türlü kaldıramadım. bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim. ben böyle bir kısayol kişileştirme arama bölümü istemiyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Mi5s telefonuma miui güncellemesi geleli yaklaşık 1 hafta oldu ve malesef parmak izi ile açtığımda her seferinde açık ekranda home tuşunu basık tutmuşum gibi google haberler sayfasına gidiyor. Ayrıca bir sayfadan geri tuşu ile çıkarken donup kalıyor ve bir süre sonra yanıt vermiyor uyarısı çıkıyor. Tamam dediğimde ana sayfaya dönüyor. Güzelim telefon mahvoldu. Bootloader filan anlamıyorum ben. Eski sürüm olan miui 8.5 e telefonun orijinalliğini bozmadan nasıl dönebilirim?
Ayarlar_Ek Ayarlar_Tuş ve Fonsiyonlar bölümüne girdiğin zaman orada Home Tuşunun işlevselliğini kaldırabilirsin,
[doublepost=1517483371,1517483247][/doublepost]Bootloader kilidi açık olmadan sanırım eski sürüme dönemzsin ama belki bu işine yarar,Lakin birazda araştıma yapan gerek
Rehber - Xiaomi Tool İle Bootloader Kilidini Açmadan Rom Kurma

Rescue

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bulut
Cihazım
5s
Konular
0
Facebook sayfasında gördüğüm kadarıyla aynı telefonlara miui 9 un farklı versiyonları gelmiş. Bunun sebebi nedir? Benim mi5s global kararlı sürümüme ayın 26 sında miui 9.1 gelirken bir başka kişinin aynı telefon, aynı sürüm için ayın 24 ünde 9.2 gelmiş. Bu neyden kaynaklanıyor?

Üst Alt