Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Konu için teşekkür ederim çok yararlı olmuş..
Redmi Note 4 (Sd) Ota üzerinden MIUI 9 güncelledim ve yeni bir özellik geldi ama bu özellik ne işe yarar nasıl kullanılır hiç bilmiyorum, aktif ettim galeriye Vs girdim ama yine çözemedim...
Ve bu arada normal ayarlar da hiç bir yerde çıkmıyor sadece Ayarlar kısmında arama butonuna Trigger Apps yazınca görünüyor..
Bir yardım lütfen
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Lütfen bağışlayın beni, merakımdan soruyorum...hiç bir yerde çıkmayan ve görünmeyen bu ayarıın hemde adını:o nereden bularak/aklınıza gelerek arama butonuna yazdınız Idea~~wasntme~~

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Lütfen bağışlayın beni, merakımdan soruyorum...hiç bir yerde çıkmayan ve görünmeyen bu ayarıın hemde adını:o nereden bularak/aklınıza gelerek arama butonuna yazdınız Idea~~wasntme~~
abi hatırlarsan bi ara miui laboratuvar diye bi uygulama vardı miui pro kaldırmıştı resminden anladığım kadarıyla o uygulama. geçenlerde official betaya geçtiğimde de vardı

MI 5s Miuipro 7.11.2

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
abi hatırlarsan bi ara miui laboratuvar diye bi uygulama vardı miui pro kaldırmıştı resminden anladığım kadarıyla o uygulama. geçenlerde official betaya geçtiğimde de vardı

MI 5s Miuipro 7.11.2
Hatırlıyorum tabiki ve ne işe yaradığını bende bilmiyorum açıkcası....ama benim merak ettiğim, görünmeyen uygulamayı arkadaşımız nasıl buldu, ismini nasıl öğrendi vs....kendi tabiri ile yazdıklarından hareketle....

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hatırlıyorum tabiki ve ne işe yaradığını bende bilmiyorum açıkcası....ama benim merak ettiğim, görünmeyen uygulamayı arkadaşımız nasıl buldu, ismini nasıl öğrendi vs....kendi tabiri ile yazdıklarından hareketle....
sanırım ben sorduğunuz soruyu algiliyamamisim.hata bende pardon

MI 5s Miuipro 7.11.2

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
sanırım ben sorduğunuz soruyu algiliyamamisim.hata bende pardon

MI 5s Miuipro 7.11.2
Estağfurullah hocam... Bu arada Mi Globe de hala MIUI laboratuvar diye geçiyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

gokaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gokaka
Cihazım
mi 9 ocean blue
Konular
0
mi 6 için OTA 'dan bekliyorum, güncelleme skalasına bakılınca, sanırım Aralık 'ta kavuşacağız.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Konu için teşekkür ederim çok yararlı olmuş..
Redmi Note 4 (Sd) Ota üzerinden MIUI 9 güncelledim ve yeni bir özellik geldi ama bu özellik ne işe yarar nasıl kullanılır hiç bilmiyorum, aktif ettim galeriye Vs girdim ama yine çözemedim...
Ve bu arada normal ayarlar da hiç bir yerde çıkmıyor sadece Ayarlar kısmında arama butonuna Trigger Apps yazınca görünüyor..
Bir yardım lütfen
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam bu test aşamasında olan bir özellik. Cihazınızda bulunan fotoğraflarda yer alan mekanlar, binalar, kişiler incelenerek kategori ve ayrıntılı bir arama olanağı sağlanacak... Yani en azından bu şekilde planlanıyor ancak sistemin verimli çalışıp çalışmamasına göre karar verilecek.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam bu test aşamasında olan bir özellik. Cihazınızda bulunan fotoğraflarda yer alan mekanlar, binalar, kişiler incelenerek kategori ve ayrıntılı bir arama olanağı sağlanacak... Yani en azından bu şekilde planlanıyor ancak sistemin verimli çalışıp çalışmamasına göre karar verilecek.

Hocam bu özellik Miui 9 tanıtımında kullanılmadı mı? Sonradan kararlı çalışmaz ise kaldırılacak denmesi garip geldi. Eğer kesin getirilmeyecek ise, neden tanıtımda kullanıldı? Xiaomi'den son zamanlarda Merdiven Altı firma hareketleri görüyorum gibi geliyor ama, umarım Popülerliği bu seviyeye ulaşınca Rehavete kapılmamıştır.

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Sporcu
Konular
34
Anladım hocam çok teşekkür ediyorum..
İşe yarar bir özellik olacak gibi duruyor
[doublepost=1509997727,1509997432][/doublepost]
:Dgiggle~~...
Hocam bende anlamadım Silent/Dnd modunu ararken alakasız birşeyler yazdım bir anda bir tek o ayar çıktı:)

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Öncelikle herkese iyi akşamlar iyi forumlar, güncelleme dağıtılmaya başlandığında bölgeyi Rusya, Hindistan vb. yapmamız gerekecek mi, yoksa bizede onlara gelen sürede mi gelecek ?

Birde bölgeyi değiştirip güncellememizin herhangi bir negatif yönü var mı ?

Üst Alt