Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Telefon açılmıyor.NAsıl görüntü alabilirim?Başka telefonda yok elimde.Tekrar indiriyorum ROM'u.Bu arada Note 4 SD model telefonum.
Sizin cihaz için Lazy diye bir şey olması lazım, Sayın Escobar1945 hocamın paylaştığı, rom yükledikten sonra cihazın açılması için galiba.... Forumda arayın

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

turkeycel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
xiaomi Mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
10
Ben 2 kez sıfırdan yükledim ama hala devam ediyor
Bende 8.5.2.2 de böyle bir sorun yoktu güncelleme ile oluştu hala düzelmedi. Soundcloud ya da spotify da böyle bir sorun yok ancak telefondaki uygulamadan dinlerken ses seviyesi 5-6 sn içinde %40 artıyor kilit ekranı açılırsa eskiye dönüyor. Açıkcası benim için ciddi can sıkıcı ilk olarak farklı muzik uygulamalarını deneyeceğim. olmazsa mıuı 9 u tekrardan kurarım ya da belki bluetooth kulaklık ile sorun çözülüyor da olabilir. Bu konularda bilgili arkadaşların bu sorunu yaşayan arkadaşlara yönelik biraz daha duyarlı olmalarını rica ediyorum. Çünkü azımsanmayacak kadar fazla kişi bu sorun ile cebelleşmekte. İyi forumlar

enes45

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
RedmiNote 8 Pro
Konular
5
Hocam garantiye alın bu kez fastboot romu indirin ve miflash ile yükleyin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karizma6080 Yardımınız için çok teşekkür ederim.Benimle birlikte baya kafa yordunuz.

Sizin cihaz için Lazy diye bir şey olması lazım, Sayın Escobar1945 hocamın paylaştığı, rom yükledikten sonra cihazın açılması için galiba.... Forumda arayın

Söylediğiniz lazyflasher uygulmasını buldum.İndirip telefona attım ve yükledim.4-5 dakika bekledikten sonra telefon açıldı.Kurulumu yaptım ve ve kontrol edince miui 9.0.3 sürümünün yüklendiğini gördüm.Telefonu kurcalamadan bu mesajı yazmak istedim.
dediğiniz gibi Escobar1945 'de kendi konusunda bu soruna değinmiş.Rom yükledikten sonra lazyflasher uygulmasını da yüklemelisiniz diye.Uygulmanın bulunduğu konunun adresini vereyim:
Rehber - Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme

Skorpi Çözüm öneriniz için size de çok teşekkür ederim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
karizma6080 Yardımınız için çok teşekkür ederim.Benimle birlikte baya kafa yordunuz.

Söylediğiniz lazyflasher uygulmasını buldum.İndirip telefona attım ve yükledim.4-5 dakika bekledikten sonra telefon açıldı.Kurulumu yaptım ve ve kontrol edince miui 9.0.3 sürümünün yüklendiğini gördüm.Telefonu kurcalamadan bu mesajı yazmak istedim.
dediğiniz gibi Escobar1945 'de kendi konusunda bu soruna değinmiş.Rom yükledikten sonra lazyflasher uygulmasını da yüklemelisiniz diye.Uygulmanın bulunduğu konunun adresini vereyim:
Rehber - Rehber - Xiaomi Redmi Not 4X (SD 625) Twrp Yükleme ve Stock Miui Rom Yükleme

Rica ederim, hayırlı olsun.. İyi forumlar

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Mi mix den bir haber yok sanırım.

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0

Sevindim hocam sorunuzun çözüldüğüne. Her telefonda farklı birşeyler olabiliyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam bu ses sorunu Mi6da da var Global romlarda, Diğer cihazlari bilmiyorum. Bu sorunlari Miui 9 China Beta kaynakli romlari kullanarak çözebilirsiniz, Global romda nasil cozerim diye hic ugrasmayin.

hasssan262

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan ali
Cihazım
4a
Konular
0
mi cloud hesabı olusturdum fakat evdeki wifi agını asiri derecede kastırıyor bununla ilgili bilgisi olan varmı?

Üst Alt