Soru Miui 9 Global Beta 7.9.15

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Deneyen var mı acaba deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ?

Leo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Arka planda çalışan uygulamaları kontrol ettinizmi?

Bugüne kadar kullandığım bütün romlarda %2 bekleme modu en fazla. Belki çalışan uygulama vardır.

Snapchat'in izinlerini kontrol ettiğimde diğer kısmında telefonun uykuya geçmesini önleme gibi birşey gördüm. kullanıyorsanız eğer sizdede böyle birşey var mı ? İptal edemedim ekstra bir program ile belki yönetebiliyorumdur ?

Oyla:

hgencer03

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
mi 4 lte
Konular
0
bende mi4 var. şimdiye kadar telefondan çok memnundum ama son beta güncellemesi ile birlikte telefon çok yavaşladı. eğer mi4 varsa elinizde bence stabil güncellemeyi beklesin. açıkçası yavaşlık benim hoşuma gitmedi. zamanım olduğunda miui 8li root geri dönmeyi düşünüyorum

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Snapchat'in izinlerini kontrol ettiğimde diğer kısmında telefonun uykuya geçmesini önleme gibi birşey gördüm. kullanıyorsanız eğer sizdede böyle birşey var mı ? İptal edemedim ekstra bir program ile belki yönetebiliyorumdur ?

Üzgünüm hocam, snapchat kullanmıyorum.

bende mi4 var. şimdiye kadar telefondan çok memnundum ama son beta güncellemesi ile birlikte telefon çok yavaşladı. eğer mi4 varsa elinizde bence stabil güncellemeyi beklesin. açıkçası yavaşlık benim hoşuma gitmedi. zamanım olduğunda miui 8li root geri dönmeyi düşünüyorum

Bende Mi4 kullanıyorum ve Miui 9 Miui 8 den çok daha akıcı bence.

Oyla:
Üst Alt