Soru Miui 9 Global Beta 7.9.15

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Deneyen var mı acaba deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz ?

Leo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Bence en iyisi kendinizin bizzat denemesi....beğenmezseniz, almış olduğunuz Backup'ınızı restore ederek, eski romunuza geri dönebilirsiniz rahatlıkla

Yok hocam görüntülenen bir bildirim yok kilidi kapatıp koyuyorum aralıklarla hop uyanıyor birkaç saniye içinde kapatıyor geri. Böyle oluncada sanırım uyku moduna geçmiyor ve gece de gündüzde fazla şarj tüketiyor.

Bildirim yok dememim sebebi ekranı açıp kontrol ettiğimde hiçbir hareket görmüyorum. Şunu çözebilsem mutlu olcam :D

Oyla:

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Yok hocam görüntülenen bir bildirim yok kilidi kapatıp koyuyorum aralıklarla hop uyanıyor birkaç saniye içinde kapatıyor geri. Böyle oluncada sanırım uyku moduna geçmiyor ve gece de gündüzde fazla şarj tüketiyor.

Bildirim yok dememim sebebi ekranı açıp kontrol ettiğimde hiçbir hareket görmüyorum. Şunu çözebilsem mutlu olcam :D
Bnede şuan global beta kullanıyorum cihazım mi5s öyle bir sorunla karşılaşmadım ama bu gece 12 de %41 şarjda bıraktığımda sabah 8 de %15 şarj azalmıştı bu bana biraz fazla geldi bekleme mounda şarjı çok yiyor yada dediğiniz gibi böyle bir sorun var.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Arka planda çalışan uygulamaları kontrol ettinizmi?

Oyla:

Leo35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
5
Arka planda çalışan uygulamaları kontrol ettinizmi?
Yüklü uygulamalardan çalışanlar bölümüne girip kontrol ediyorsak eğer orada

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Bugüne kadar kullandığım bütün romlarda %2 bekleme modu en fazla. Belki çalışan uygulama vardır.

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben 7 saattir kullanıyorum, bence iyi..
Tek sorun yazı tipini mtz olarak uygulama izni vermiyor aslında temalardan yüklüyorsun ama yazı tipini değiştirme kısmı ayarlarda yok yada ben bulamadım :)

Bu arada saat hava durumu widget özelleştirme imkanı yok sanırım, Miui 8 kullanırken yaptığım gibi olmuyor

Bu sorunlarımın çözümü var mı acaba

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bence en iyisi kendinizin bizzat denemesi....beğenmezseniz, almış olduğunuz Backup'ınızı restore ederek, eski romunuza geri dönebilirsiniz rahatlıkla
Burda,herhangi bişeyi deneyenlerden bilgi-fikir almak,kullanıcı yorumu istemek yanlış bişey mi?açık ve net deneyen varmı deneyimlerinizi paylaşırmısınız demiş.tersleyici şekilde cvp yazmaya gerek yok bence...

Oyla:

empire29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 10 2022
Konular
6
önceki versiyonda aldığımız yedekleri kabul etmiyor en baştan birdaha uygulama yüklüyoruz uyumlu değil diyor bu kötü olmuş eu romdan iyi şarz konusunda düzeltilmiş ...

Birde root yabapilsek güzel olurdu bu romda hiç olmazsa Titanium backupla geri yüklrdik

Oyla:
Üst Alt