Soru Miui 9 9.6.1.0? (Mi5)

mvsyrsln

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
veli
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
29
Merhabalar, bu akşam 1.4gb boyutunda bir Oreo güncellemesi geldi. Güncelledim ama değişen pek bir şey göremedim. Boyutu da yüksek olunca merak ettim açıkçası, neler değişti?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hipokratis

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Kullanımınıza bağlı açıkçası.
Çok şikayetci iseniz eski Rom'lara dönebilirsiniz.
Whatsapp bildirim problemi var bu sürümde hem.
Kullanımla alakalı aynı kullanımla güncellemeyi yapmadan 1 günü rahat çıkaran telefon şuan günde 3-4 kere sarj etmek zorunda kalıyorum. Eski roma nasıl dönebilirim

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Kullanımla alakalı aynı kullanımla güncellemeyi yapmadan 1 günü rahat çıkaran telefon şuan günde 3-4 kere sarj etmek zorunda kalıyorum. Eski roma nasıl dönebilirim

Cihazınızda Bootloader Kilidi açık ise Forum üzerinde konular mevcut inceleyip işlemleri yapabilirsiniz.

Oyla:

Alper08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Caspervia m1
Konular
6
Merhaba arkadaslar, bu guncellemeyi bende yaptim, ama suan yazerken bile arka planda calisan uygulama dahi yokken bir iki sn gecikmeli yaziyor inanilmaz yavas gerisini siz düşünün ne onerirsiniz acaba ?

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Merhaba arkadaslar, bu guncellemeyi bende yaptim, ama suan yazerken bile arka planda calisan uygulama dahi yokken bir iki sn gecikmeli yaziyor inanilmaz yavas gerisini siz düşünün ne onerirsiniz acaba ?
Güncelleme sonrası bazen sizde olan takılmalar olabiliyor.
Verilerinizi yedekleyip telefonu ayarlar > yedekle&sıfırla bölümünden fabrika ayarlarına çevirin. Muhtemelen sorununuz çözülmüş olacaktır :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Alper08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Caspervia m1
Konular
6
Güncelleme sonrası bazen sizde olan takılmalar olabiliyor.
Verilerinizi yedekleyip telefonu ayarlar > yedekle&sıfırla bölümünden fabrika ayarlarına çevirin. Muhtemelen sorununuz çözülmüş olacaktır :)

Merhana cevap verdiğiniz icin teşekkür ederim.fakat bende cift Whatsapp hesabi var her ikisinkde gmail e yedekliyorum ama cift oldugu icin yedeklemede sorun olur mu bilemedim, ayrıca forumda sifir kurulumdan bahsediliyor o mu daha iyi olur yoksa fabrika ayarlari mi?

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Merhana cevap verdiğiniz icin teşekkür ederim.fakat bende cift Whatsapp hesabi var her ikisinkde gmail e yedekliyorum ama cift oldugu icin yedeklemede sorun olur mu bilemedim, ayrıca forumda sifir kurulumdan bahsediliyor o mu daha iyi olur yoksa fabrika ayarlari mi?

Çift uygulama olarak kullanmadığım için bilemiyorum WhatsApp ile ilgili sorunuzu
İlk olarak dediğimi yapın, zaten olmazsa ona yönlendirecektim sizi :)

Oyla:

Zerotolerance

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özcan
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
1
Mi5 prime cihazim bu guncellemden sonra konuşurken ses karşıdan kesik kesik geliyor. Yalnızca 2 g e aldığımda düzeliyor. Aynı sorunu yaşayan var mı?

Oyla:

neola

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
2
Merhaba,

Bende de bu sürüme güncelledikten sonra bir sorun oluştu. Mobil veri açıkken whatsapptan mesaj alıp gönderebiliyorum, facebooka da giriyor ama, bunların dışında instagram, twitter, tarayıcıyı ve diğer uygulamaları kullanamıyorum. Wifi aktifken hepsini kullanılabiliyorum. Sorun ne ile alakalı olabilir sizce?

Oyla:

Shewky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şevki Akdemi
Cihazım
Mi2
Konular
4
Güç tasarruf kısmında mobil veri kısıtlaması olabilir
Merhaba,

Bende de bu sürüme güncelledikten sonra bir sorun oluştu. Mobil veri açıkken whatsapptan mesaj alıp gönderebiliyorum, facebooka da giriyor ama, bunların dışında instagram, twitter, tarayıcıyı ve diğer uygulamaları kullanamıyorum. Wifi aktifken hepsini kullanılabiliyorum. Sorun ne ile alakalı olabilir sizce?

Oyla:
Üst Alt