İnceleme MIUI 9 8.1.4 Global Beta ROM Güncelleme Özetleri

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 46
  • Görüntüleme 8K

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Hocam stabil olmayan bir romu stabil hale getirmek için çabalarken güncelleme vermek, güncelleme konusunda iyi olduğu anlamına gelmez diye düşünüyorum.. Aynı Sony kamera sensörünü kullanan farklı telefonlar mükemmel fotoğraf çekerken xiaomi ler çok geri de kalıyor mesela bu yazılımın stabil olmayışına en büyük örnektir.. Bence

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin Bahsettiğiniz Kamera Performansı; Yazılım stabilitesi ile alakalı değil; Kamera Yazılımı ile alakalı. Sony Cihazları da genel olarak Stabildir ama; Kamera Performansları Diğer cihazlara göre daha kötüydü (Geçtiğimiz yıla kadar). O zaman bu durumun da Sony cihazlarını da Stabillikten çıkartması lazım...

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Miui 9 7.12.28 beta yüklü bugunmu gelecek güncelleme beraya yeni gectim sayılır. Cuma gunlerimi geliyor güncelleme ve genelde saat kacta geliyor.
Evet her cuma günleri geliyor beta güncellemesi erlenmesse kesin bir saati yok gün içerisinde gelir.

ayhan guzelbakan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi6
Konular
2
Bunu nasıl yükleyebiliyorsunuz peki benim cihazimda 9.0.2.0 yüklü ve müzik dinlerken ses alçalıp yükseliyor kendi kendine

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
vahtsaap veya normal mesaj geldiği zaman sesi otomatik alçaltıyor.sonra tekrar eski haline dönüyor.

fatihcaliskan16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
mi6
Konular
3
vahtsaap veya normal mesaj geldiği zaman sesi otomatik alçaltıyor.sonra tekrar eski haline dönüyor.
Yok hayır WhatsApp la alakası yok normal müzik uygulamasından dinlerken kafasına göre sesi kısıp açıyor telefon

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
21
Mi 5S Plus için güncelleme çıktı. 84MB boyutu var.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Sizin Bahsettiğiniz Kamera Performansı; Yazılım stabilitesi ile alakalı değil; Kamera Yazılımı ile alakalı. Sony Cihazları da genel olarak Stabildir ama; Kamera Performansları Diğer cihazlara göre daha kötüydü (Geçtiğimiz yıla kadar). O zaman bu durumun da Sony cihazlarını da Stabillikten çıkartması lazım...
''Yazılım stabilitesi ile alakalı değil; Kamera Yazılımı ile alakalı.'' ben zaten genelden bahsediyorum yazılımsal sıkıntı var mı xiaomi de var sadece kamera değil bence..yalnızca onu örnek göstermiştim :?

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
çine verilen özen malesef global romlarda yok. bu yüzden gidişatı iyi değil. stabil dediği romlarda bile bir sürü bug var
Tam emin değilim ama sanırım çin romlarinda game buster falan ekliymis biz daha görmedik öyle şeyler.....
[doublepost=1515168635,1515168614][/doublepost]
çine verilen özen malesef global romlarda yok. bu yüzden gidişatı iyi değil. stabil dediği romlarda bile bir sürü bug var
Tam emin değilim ama sanırım çin romlarinda game buster falan ekliymis biz daha görmedik öyle şeyler.....

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
[doublepost=1515168635,1515168614][/doublepost]
Hocam guvenlik uygulamasinin icinde oyun hizlandirici var hatta uygulamayi simge olarakda menude gösterebiliyorsunuz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-05-21-13-26-700_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-01-05-21-13-26-700_com.miui.securitycenter.png
    116,8 KB · Görüntüleme: 46

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Hocam guvenlik uygulamasinin icinde oyun hizlandirici var hatta uygulamayi simge olarakda menude gösterebiliyorsunuz.
Çok teşekkür ederim....
[doublepost=1515188600,1515180286][/doublepost]Redmi note 4 SD kullanıyorum 8.1.4 te ciddi manada batarya performansı düşüşü var. Global forumda da bu konuda ciddi şikayetler var... İns haftaya duzeltirler.....

Üst Alt