Soru Miui 9 7.9.7 Global Beta Sorunları

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Öncelikle cihazım Mi5 Prime Geçenki sürüme nazaran daha küçük boyutlu bir güncelleme 124 mb Ekstra fark ettiğim ayarların altına geri bildirim eklenmiş

Sorunları:

# Ayna Tünel Balık gözü gibi efektleri kullanarak hala çekim yapılamıyor

# Galeri Çift isim sorunu devam Whatsapp images ve Whatsapp images_47 gibi Whatsapp imagesi silip o _47 olanın adını düzeltirsek sorun ortadan kalkıyor

Yeni # Tuşlar değişmiyor ayriyeten de tuş atayım derken durduruldu diyor atanmış olanları değiştirmek için

Sizinde yakaladığınız sorunlar varsa yazın herkes bilgilensin yüklemek isteyenler geçmek isteyenler fikir edinsin

Not: aynı anda iki uygulama adı Türkçeye Çevrilmiş Ekranı Böl olmuş

Not 2: Kilit Ekranı şarj göstergesi aynen devam bende hala var ve full Türkçe

Not 3: Aç kapa şarj düşme olayı yok büyük ihtimalle arkadaşın batarya bozuk veya ayarlarından kalibre etsin batarya yı

Son düzenleme:

hakikidaredevil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Günay
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Tuslarin yerleri degistirilemiyor. Ben geri tusunu solda kullaniyordum cok kötü oldu.

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Öncelikle cihazım Mi5 Prime Geçenki sürüme nazaran daha küçük boyutlu bir güncelleme 124 mb Ekstra fark ettiğim ayarların altına geri bildirim eklenmiş

Sorunları:

# Ayna Tünel Balık gözü gibi efektleri kullanarak hala çekim yapılamıyor

# Galeri Çift isim sorunu devam Whatsapp images ve Whatsapp images_47 gibi Whatsapp imagesi silip o _47 olanın adını düzeltirsek sorun ortadan kalkıyor

Sizinde yakaladığınız sorunlar varsa yazın herkes bilgilensin yüklemek isteyenler geçmek isteyenler fikir edinsin

Not: aynı anda iki uygulama adı Türkçeye Çevrilmiş Ekranı Böl olmuş

Hocam kamera efektlerinde sorun yok bende. Miflash ile temiz kurulum yapmıştım geçen hafta üzerine güncellemeyi kurdum sorunsuz şu anda efektler. Temiz kurulum yaparak deneyin birde.

Oyla:

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3
Tuşların yerleri değişmiyor rezil bir durum kamera efektleri ile çekim yapmıyor sarj olayı biraz iyileşmiş gibi geldi gözlemlerim devam ediyor

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3
Tuşların yerleri değişmiyor rezil bir durum kamera efektleri ile çekim yapmıyor sarj olayı biraz iyileşmiş gibi geldi gözlemlerim devam ediyor

Düzeltme şarjım yüzde 12 den kapat aç yaptıktan sonra 6 ya düştü yani oda rezalet bu güncelleme olmadı uzak durun arkadaşlar

Oyla:

badmana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
badmana
Cihazım
Mi5
Konular
4
Tuşların yerinin değişmemesi çok ciddi bir geri adım. Neden böyle bir tercih yaptıklarını anlamıyorum. Geri tuşunu solda kullanan herkes için ciddi sorun! Bug olabilir diye miui Global foruma yazdım bug değil diye cevap geldi.

Zorla root yaptıracaklar. Şu magisk 14 yeni çıktı ya boot.img yönteminde sorun var mıdır diye bekliyorum. Yapıp düzelteceğim illa bu işleri de bir sürü iş!

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-09-08-10-36-40-383_com.android.settings.png
    Screenshot_2017-09-08-10-36-40-383_com.android.settings.png
    135,6 KB · Görüntüleme: 36
Oyla:

Yunus20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi note2
Konular
0
Arkadaşlar merhaba mi note 2 aldım. Root ve rom anlatan açıklayıcı güzel video bulamadım. Yardımcı olurmusunuz?

Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Tuşların yerinin değişmemesi çok ciddi bir geri adım. Neden böyle bir tercih yaptıklarını anlamıyorum. Geri tuşunu solda kullanan herkes için ciddi sorun! Bug olabilir diye miui Global foruma yazdım bug değil diye cevap geldi.

Zorla root yaptıracaklar. Şu magisk 14 yeni çıktı ya boot.img yönteminde sorun var mıdır diye bekliyorum. Yapıp düzelteceğim illa bu işleri de bir sürü iş!
Benim anlamadığım ne zararı varda kaldırıyorlar!
Kilit ekranindaki sarj göstergesinden amper değerlerini kaldırdılar, diğer temaların saat widgetıni default temada kullanma özelliğini kaldırdılar!
Nerelerini dürtüyor bunlar anlamadım!

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Arkadaşlar bende de bişey indirmede sıkıntı var. Tarayıcıdan download yapmak istiyorum ancak hiç bi tepki yok. İndirme yöneticisinde bi sıkıntı var gibi. Herkeste aynı sorun var mi?

Oyla:
Üst Alt