Soru Miui 9 7.9.7 Global Beta Sorunları

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Öncelikle cihazım Mi5 Prime Geçenki sürüme nazaran daha küçük boyutlu bir güncelleme 124 mb Ekstra fark ettiğim ayarların altına geri bildirim eklenmiş

Sorunları:

# Ayna Tünel Balık gözü gibi efektleri kullanarak hala çekim yapılamıyor

# Galeri Çift isim sorunu devam Whatsapp images ve Whatsapp images_47 gibi Whatsapp imagesi silip o _47 olanın adını düzeltirsek sorun ortadan kalkıyor

Yeni # Tuşlar değişmiyor ayriyeten de tuş atayım derken durduruldu diyor atanmış olanları değiştirmek için

Sizinde yakaladığınız sorunlar varsa yazın herkes bilgilensin yüklemek isteyenler geçmek isteyenler fikir edinsin

Not: aynı anda iki uygulama adı Türkçeye Çevrilmiş Ekranı Böl olmuş

Not 2: Kilit Ekranı şarj göstergesi aynen devam bende hala var ve full Türkçe

Not 3: Aç kapa şarj düşme olayı yok büyük ihtimalle arkadaşın batarya bozuk veya ayarlarından kalibre etsin batarya yı

Son düzenleme:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Arkadaşlar bende de bişey indirmede sıkıntı var. Tarayıcıdan download yapmak istiyorum ancak hiç bi tepki yok. İndirme yöneticisinde bi sıkıntı var gibi. Herkeste aynı sorun var mi?

O sorun bazılarında vardı bu sürümle giderildi deniliyor

Oyla:

mustafa1935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
3
Reset sorunu oldu.eski Roma dondum

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Öncelikle cihazım Mi5 Prime Geçenki sürüme nazaran daha küçük boyutlu bir güncelleme 124 mb Ekstra fark ettiğim ayarların altına geri bildirim eklenmiş

Sorunları:

# Galeri Çift isim sorunu devam Whatsapp images ve Whatsapp images_47 gibi Whatsapp imagesi silip o _47 olanın adını düzeltirsek sorun ortadan kalkıyor

Yeni # Tuşlar değişmiyor ayriyeten de tuş atayım derken durduruldu diyor atanmış olanları değiştirmek için

Sizinde yakaladığınız sorunlar varsa yazın herkes bilgilensin yüklemek isteyenler geçmek isteyenler fikir edinsin

Not 3: Aç kapa şarj düşme olayı yok büyük ihtimalle arkadaşın batarya bozuk veya ayarlarından kalibre etsin batarya yı
Arkadaşlar mi5 için 7.9.8 yayınlandı. Tuşların yerini değiştirme eklenmiş tekrar.

Changelog:

Security

Optimization - Simplified and improved the design of the virus scan result page [09-05]

Settings

Optimization - Key and gesture can be customized for corresponding section [09-06]

Mi Wallet

Delete - Press and hold the volume button to trigger the transport card [09-05]

Known Issues

Notification

Sounds - LINE and Whatsapp custom notification sounds doesn't work [silenced]

Home Screen and Status Bar

GUI - Clearing RAM will give you "pattern completed" floating text instead the RAM amount that freed

Edit: Çin romu olduğunu farkettim ve linki kaldırdım. Kusura bakmayın arkadaşlar.

Son düzenleme:
Oyla:

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3

Sorunları:

5 saate yakın ekran süresi alıyorum bataryada sıkıntı yok ...7.8.31 sürümüne geçtim herşey normal ...

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Mi4 için Miui9 7.9.7 Beta güncellemesi yeni geldi(Android 6 tabanlı miui9) her sürüm değişiminde bir bitmemişlik havası oluyor xiaomi de, gene aceleye gelmiş gibi. Umarım miui8 geçişinde olduğu gibi restart sorunu yaşatmaz.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt