Rom MIUI 9 7.9.7 Global Beta ROM Güncellemesi

• Konbuyu başlatan Lopus
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 135
  • Görüntüleme 19K

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
tüm wipeleri yapmama rağmen bendede durduruldu hatası verdi fakat tıkladığında tuşlar değişebiliyor hata versede gerçi ben tekrar miuipro ya gectim

Miui Pro 7.9.7 Mi5s
O zaman güncelleme ile alakalı bir sorun hocam.

Quox1

Eski Bir Lumia Kullanıcısı
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi4
Meslek
Öğrenci
Konular
3
2 gündür kullandığım sürümüdür kendisi. Herhangi bir sorun ile karışaltığımı söyleyemem. Şarj konusunda bazı kişiler çok hızlı bitiyor gibi söylemlerde bulunmuş. Telefonu aktif kullanan birisiyim ve 6 saattir de kullanıyorum %82 şarjım var 6 saatte %18 ciddi bir başarı benim için. Eski sürümden daha iyi gibi geldi bana. Ha bir de burada laf yapacağınıza geri bildirim yaparak sorunlarınız düzeltilmesinde yardımcı olabilirsiniz.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
2 gündür kullandığım sürümüdür kendisi. Herhangi bir sorun ile karışaltığımı söyleyemem. Şarj konusunda bazı kişiler çok hızlı bitiyor gibi söylemlerde bulunmuş. Telefonu aktif kullanan birisiyim ve 6 saattir de kullanıyorum %82 şarjım var 6 saatte %18 ciddi bir başarı benim için. Eski sürümden daha iyi gibi geldi bana. Ha bir de burada laf yapacağınıza geri bildirim yaparak sorunlarınız düzeltilmesinde yardımcı olabilirsiniz.

nerden biliyorsun kardeşim geri bildirim yapılmadığını ordan konuşuyorsunuz bende bunu anlamıyorum son iki günde forumda bu cümleye o kadar çok rast gelmeye basladimki. sanki burası miui forum değil burda eksikler hatalar paylasilmayacak gibi bir ön yargı var. insanlar geri bildirimi de yapar burdada hata varsa insanların bilgilenmesi için paylaşım da yapar

MiuiPro 7.9.7 Mi5s

thinkfloyd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thinkfloyd
Cihazım
Mi4 lte
Konular
1

Çok v iyi şarj süresi. Tek sıkıntım şarj

alionur54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ALİ ONUR
Cihazım
XIAOMI MI5
Konular
0
Tuş ayarlarında sorun yaşayanlar dili İngilizce yapıp tuş ayarlarını öyle yapın. Sonra Türkçeye dönebilirsiniz

thinkfloyd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
thinkfloyd
Cihazım
Mi4 lte
Konular
1
Kilit ekranı sol tarafa çekince kişiler geliyordu. Şimdi bulamadım. Nerede acaba? Bir de pil tasarrufu yüzde 30 kalınca başlatma seçeneğini bulamadım.

mguleryuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
lenovo k5
Konular
5
Betanin Allah belasini versin parmak izini okumuyor cihaz nalet olsun boyle guncellemeye tamamen ettiler icine kararlida hic sorunum yoktu bu gun 5 defa parmak izi degistirip denedim gene ayni nadiren bi okuyor geri zaman tik yok

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EMREARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EmreARD
Cihazım
Mİ5
Konular
56
Beyler linkler ölümü açılmadı 404 hatası var

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Güncellemeyi kurdum fakat videolarda izlediğim miui9 daha farklıydı. Örneğin ayarlardaki en üst bölmede telefonun özelliklerini gösteren bölüm, ana ekranı sağa kaydırınca gelen çeşitli kategorilerden oluşan sayfa vs. Bu yenilikler sadece mi6 ve diğer yeni cihazlar için mi getirildi, sizde de böyle mi? Mi4 cihazı için konuşuyorum.
Mi4 e miui9 geldi fakat android sürümü aynı kaldı, android6. Videolardaki android7 ile gelen miui9 olsa gerek, atıyorum mi5 lere android7 ile gelmiştir. Tabi onlara sormak lazım.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezer 1907

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Mİ5s
Konular
0
Merhaba arkadaşlar ben mi5s kullanıyorum miui sürümüm miui8.5 kararlı miui9 u nasıl indirebilirim sabahtan beri elli dosya indirdim olmuyor yardımcı olur musunuz lütfen

Üst Alt