Rehber MIUI 9.5 Kararlı, 3.parti tema yükleme sorununun çözümü

3. Parti Tema

• Kullanılan toplam oy
    264

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
bendede stock temaya döndü ne yazıkki bir süre sonra font yöntemide işe yaramadı. Bence şuan 9.2.2.0 en iyi sürüm hem hız, şarj, stabilite konusunda hemde özgürlük olarak. Miui neden böyle bir karar aldı hala anlamış değilim telefon alma sebeplerim arasında bu tema özgürlüğü vardı benim ama xiaomi nin yaptığı çok büyük bir hata umarım geri alınır bu karar yada bir çözüm bulunur. eu rom ve miui pro romlar bir çözüm ama onlarda çok sorunlu :(
Tema özgürlüğünüzü kısıtlamıyor ki hocam. Tema mağazasından yükleyebilirsiniz. Buradaki olay, sadece dışardan tema yükleyemiyorsunuz. Bunun sebebi geliştirici olmadığınız için.

Foxin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
LG G3
Konular
5
Tema özgürlüğünüzü kısıtlamıyor ki hocam. Tema mağazasından yükleyebilirsiniz. Buradaki olay, sadece dışardan tema yükleyemiyorsunuz. Bunun sebebi geliştirici olmadığınız için.

Geliştirici üyeliğim var hocam yine yüklenmiyor. Ayrıca tema mağazasındki temalar çok kötü bana kalırsa çünkü telefonu tam degistirmiyor. iOS alakadaryna kullanıyorum mesela o komple telefonu değişiyor mağazada kiler güncel değil ve seçenek çok az telefonu da komple değişmiyor. Ayrıca font da değişmiyor. lütfen kabul edelim miui ekibi çok büyük bir hata yaptı. Tabi firma büyüdükçe telif sorunları artıyor olabilir buda normal

Bulent75

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir !!!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
7,0
Cihazım
xaomi mi6
Konular
1
Geliştirici üyeliğim var hocam yine yüklenmiyor. Ayrıca tema mağazasındki temalar çok kötü bana kalırsa çünkü telefonu tam degistirmiyor. iOS alakadaryna kullanıyorum mesela o komple telefonu değişiyor mağazada kiler güncel değil ve seçenek çok az telefonu da komple değişmiyor. Ayrıca font da değişmiyor. lütfen kabul edelim miui ekibi çok büyük bir hata yaptı. Tabi firma büyüdükçe telif sorunları artıyor olabilir buda normal
Foxin arkadaşıma %100 katılıyorum.

mixmix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mixmix
Cihazım
Redmi note 4
Konular
1
mi rape apk yi indiriyorum ama paketin ayristirilmasinda bir sorun olustu yaziyor kuramiyorum redmi note 4 global tlfnum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
mi rape apk yi indiriyorum ama paketin ayristirilmasinda bir sorun olustu yaziyor kuramiyorum redmi note 4 global tlfnum

Normal tarayıcı veya PC üzerinden indirin hocam. Sanırım eksik iniyor.

mixmix

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mixmix
Cihazım
Redmi note 4
Konular
1
bendekide stok temaya dondu bir onceki surumu yukleyemeyiz mi ki

Bulent75

Bilgi Paylaşıldıkça Güzeldir !!!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
7,0
Cihazım
xaomi mi6
Konular
1
Ottoman hocam merhaba, Belirli bir süre sonra stok temaya dönme sorununa bir çözüm bulabildinizmi. Teşekkürler.

hasancan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
mi 5
Konular
0
Benim mi not 3 telefonda denedim oluyor belli bir süre sonra stok temaya geri dönüyor.
Bir önceki miui sürümüne geri dönüş şansınız olabilir mi.

Üst Alt