Rom MIUI 9.2.1.0 Global Stable ROM for Mi Max 2 (Recovery ROM

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Yok denemedim, hem stabil rom bana göre değil, benim hastalıktan dolayı her hafta romu güncellemem lazım...1 ay ne yapacam, onu düşünüyorum kara kara....dediğiniz gibi stabil de face id var ancak patch maalesef buna olmuyormuş, sadece geçen haftaki güncellemeye oluyormuş suatsari hocamın söylediğine göre

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Walla 1 ay uzun súre.Bütün romlarin son sürümleri arasinda dolaniriz artik|-)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Walla 1 ay uzun súre.Bütün romlarin son sürümleri arasinda dolaniriz artik|-)
Xiaomi.EU romu yükledim, NS mükemmel çalışıyor, Face ID mevcut, bildirimler sorunsuz geliyor, şu an herhangi bir kasma vs de yok... Bakalım herhangi bir sorun çıkmazsa, 1 ay ne halt edeceğiz

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Xiaomi.EU romu yükledim, NS mükemmel çalışıyor, Face ID mevcut, bildirimler sorunsuz geliyor, şu an herhangi bir kasma vs de yok... Bakalım herhangi bir sorun çıkmazsa, 1 ay ne halt edeceğiz

Bende ozellikle browser performansi düşüktü.Forumda cok hissediliyordu.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bende Sayın Otto_man ve Codered hocalarımın telkinleri ve tavsiyeleriyle, birazdan Xiaomi.EU Betaya geçeceğim.....Face ID varmış, NS için de Patch kullanacağım....

Öğlen yükledim EU'yu, şimdiye kadar bir sıkıntı yok hocam :)

godsmack82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Taybuğa
Cihazım
Mi max 2
Meslek
Kaptan ⚓
Konular
1
Telefonumu çok seviyorum, 2 ay önce sıfır aldım. Kutudan çıktığı gibi kullanıyorum global kararlı rom yüklü. 9.2.1 güncellemesi sonrası 3.5-4 gün şarjı dayanan telefonun 2 günde bataryası bitiyor. Neden böyle oldu anlamadım. Mi'dan 1.4gb boyutunda 9.2.1 global romu indirim tekrar sistem güncellemesi yaptım ama düzelmedi. Yazılım güncellemesi yaptığıma pişman oldum resmen. Acaba bilgisayardan temiz kurulum yapsam düzelir mi?

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Telefonumu çok seviyorum, 2 ay önce sıfır aldım. Kutudan çıktığı gibi kullanıyorum global kararlı rom yüklü. 9.2.1 güncellemesi sonrası 3.5-4 gün şarjı dayanan telefonun 2 günde bataryası bitiyor. Neden böyle oldu anlamadım. Mi'dan 1.4gb boyutunda 9.2.1 global romu indirim tekrar sistem güncellemesi yaptım ama düzelmedi. Yazılım güncellemesi yaptığıma pişman oldum resmen. Acaba bilgisayardan temiz kurulum yapsam düzelir mi?
Bootloader kilit aciksa mi flashla onceki sürümünüze donebilirsiniz.

godsmack82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ozan Taybuğa
Cihazım
Mi max 2
Meslek
Kaptan ⚓
Konular
1
Bootloader kilidi kapalı ama bir kere 9.0.3'e geri döndüm. System update üzerinden yaptım. Sorunsuz kuruldu kontrol ettiğimde 9.0.3 görünüyordu ayarlarda. Bir süre 9.0.3 kullandım bataryada bir değişiklik görmedim tekrar 9.2.1 güncelledim.
Global rom yüklü olduğu için sanırım Bootloader sürekli hata veriyor.Sms onayı falan geldi. Çin Developer sürümüne de geçmeye korkuyorum çünkü çok uzman değilim. Bir kere redmi note telefonumun imei numarası silinmişti o yüzden çekiniyorum.
[doublepost=1517742247,1517742009][/doublepost]
Çin developer sürümüne nasıl geçebilirim mi flash ile mi yoksa System updete ile mi? Imei silinir mi?

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Bootloader kilidi kapalı ama bir kere 9.0.3'e geri döndüm. System update üzerinden yaptım. Sorunsuz kuruldu kontrol ettiğimde 9.0.3 görünüyordu ayarlarda. Bir süre 9.0.3 kullandım bataryada bir değişiklik görmedim tekrar 9.2.1 güncelledim.
Global rom yüklü olduğu için sanırım Bootloader sürekli hata veriyor.Sms onayı falan geldi. Çin Developer sürümüne de geçmeye korkuyorum çünkü çok uzman değilim. Bir kere redmi note telefonumun imei numarası silinmişti o yüzden çekiniyorum.
[doublepost=1517742247,1517742009][/doublepost]
Çin developer sürümüne nasıl geçebilirim mi flash ile mi yoksa System updete ile mi? Imei silinir mi?
stabil romdaysaniz şu anda cin developer surumune updater uygulaması ile geçebilirsiniz.imeileriniz cakmami?

championee

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dursun Aydın
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Güvenlik
Konular
26
Selam a. Global beta olarak bir önceki versiyona geçebilir miyim pc olmadan?

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Selam a. Global beta olarak bir önceki versiyona geçebilir miyim pc olmadan?
Bu konuda sizi cvplamiştim daha önce normalde updater sadece ust surumlere veya kararlidan son sürüm betaya geçmeye izin verir.Arkadas gectiğini soyluyor ama istisna bi durum.Belki kararlı guncellemeden memnun olmayanlar için bir ayrıcalıktır.Sizde emin olmak istiyorsaniz deneyin.

Üst Alt