Rom MIUI 8 Global Kararlı Rom Güncellemesi (30.08.2016)

muratxiaomi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
13
bende kullanmaya başladım bu gün ancak denyimlerimi ancak yarın paylaşabilirm ama şu anda herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269

self-ish

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi 4
Konular
0
miu8 den eski sürüme geri nasıl dönerim? instagramı kullanamıyorum, cihazı güncellediğime bin pişman oldum.

seyyah_41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi not 3
Konular
7
ben miu8 karalı sürümünü yükledim. ama bin pişman oldum.batarya acayip az gitmeye başladı.heman tekrar miu7 karalı sürüme geri döndüm.ben sadece batarya sorunu yüzünden dönüş yaptım.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Allah Allah bu sürümden sadece ben mi memnun kaldım? batarya süresi 1 tık daha iyi geldi ayrıca en az %10 daha hızlı şarj oluyor.oldukça seri ve karşılaştığım herhangi bir bug yok.
sadece xposet framework yüklediğim ve patch yaptıgım vakit bildirim alanı, mesajlaşma,ayarlar kısımları hangi temayı yüklersme yüklüyeyim değişmiyor.(tema ayarlarından değiştirmeme rağmen)buda zaten kullandıgım global miui 6.9'da da olan bişiydi.

deptor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
deptor
Cihazım
Mi4 Lte
Konular
0
Mi4 lte kullaniyorum, telefonum Miui v8 kararlı sürüme otomatik olarak güncellendi. Üç gündür kullanmaktayım.

Sonuç olarak yeni yazılım bir öncekine göre tabiki daha güzel, herkesin beğeneceği bir çok yenilik var, yalnızca performans, pil suresi ve kilitlenme sebepleri olan ısınma problemleri yeni yaptığım pil ayarlarından sonra düzelirse yeni sürümden çok memnun olacağım.
(Batarya Süresi için : "ayarlar+pil performans+uygulamaların pil kullanımı+uygulamaları seçin" den whatsapp dışında yüklü uygulamaların hepsini arka plan etkinliklerini kısıtlama yaptım. Birde güç dengede, sistem animasyonları kapalı yaptım. Ne kadar etki edecek bilemiyorum.)

Kdrtrnc

Mak mek mok..
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülkadir
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
17
Allah Allah bu sürümden sadece ben mi memnun kaldım? batarya süresi 1 tık daha iyi geldi ayrıca en az %10 daha hızlı şarj oluyor.oldukça seri ve karşılaştığım herhangi bir bug yok.
sadece xposet framework yüklediğim ve patch yaptıgım vakit bildirim alanı, mesajlaşma,ayarlar kısımları hangi temayı yüklersme yüklüyeyim değişmiyor.(tema ayarlarından değiştirmeme rağmen)buda zaten kullandıgım global miui 6.9'da da olan bişiydi.
Hocam miui 8e xposed nasıl kurdun ya. Hangi dosyaları denediysem. Ardından stok uygulamaların hiç biri çalışmıyor. Durdu hatası veriyor. Rica etsem tam olarak kullandığın uygulamaları verir musun apk, zip olarak.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Hocam miui 8e xposed nasıl kurdun ya. Hangi dosyaları denediysem. Ardından stok uygulamaların hiç biri çalışmıyor. Durdu hatası veriyor. Rica etsem tam olarak kullandığın uygulamaları verir musun apk, zip olarak.
buyrun hocam

ancak dediğim gibi tam uyumlu olmadıgından görselliği biraz bozuyor.hangi temayı kullanırsanız kullanın bazı yerler varsayıln temada kalıyor

hknrgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi4 LTE
Konular
3
Herkeze selamlar.
Bende mi4 LTE var. ve bende de yukarıdaki benzer sorunlar var. Instagram maçkolik v.s. programlarda sürekli kitlenme oluyor. Okadar ki. app açmıyorum resmen. Bir önceki haline nasıl getrirebilirim acaba?. Bir önce miui 7.5 kararlı vardı.

selimben

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Selim varol
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
1
arkadaşlar redmi note 3 mtk var pro romu yüklenebiliyormu. ayrıca cihazdaki romda bootloader kilit %50 de kalıyor. bootlader açlmadan bu rom flashtool ile yüklenebiliyormu. global chine verisoyununda türkce dil desteği varmı

Üst Alt