Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

ayarsizherif

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Miui sitesinden 8.1.4.0 romunu indirip güncelleyiciden yükleyin sorunuz hallolur

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eyv teşekkür ederim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pheno64

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ziya
Cihazım
Mi max
Konular
11
Lutfen birisi banabcevap verebilirmi,her zaman girmiyorum,mi max a geldi mi bu guncelleme ? Yukleyici yok diyor da...

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Dosyayı nasıl yüklediniz telefonunuza hocam? Şu şekilde yaptıysanız sorun çıkarmaması gerekiyor. Telefon pc'ye bağlıyken yeni klasör açın ve ismine Rom deyin ve indirdiğiniz zip'li dosyayı direk içerisine atın. Ardından güncelleyiciden ilgili dosyaya gelip güncellemeyi başlatın. Bu şekilde yapılırsa sorun olmuyor. Siz de bu şekilde yaptıysanız normal şartlarda sorun yaşamamış olmanız gerekiyor.
O şekilde denemedim, pc de yapmam şart mı, telefonda yeni klasör oluşturup yapsam olmaz mı? Bir de çekinir oldum sorun yaşayanlar var güncelleme ile..

ozkbilgi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
zte intouch2
Konular
0
merhaba arkadaşlar,
bende redmi note4 (mtk) telefon var son güncelleme olarak miui global 8.1 kararlı 8.1.6.0(mbfmıdı) geldi ve güncelledim bir sorun yok ancak şuanda sitesinde V8.0.4.0.MBFMIDG (MIUI8) bu rom var acaba bu son güncellemeyi siteden neden kaldırdılar ayrıca 8.2 android 7 sürümü gelecekmi bir bilgi olan varmı , kameradan galeriye halen daha geçiş yok bu arada

sefer.akin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefer
Cihazım
Mi 5 pro
Konular
3
Yeni romu yüklediğimde tlf açılırken resimdeki hatayı alıyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

myaman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi5
Konular
1
O şekilde denemedim, pc de yapmam şart mı, telefonda yeni klasör oluşturup yapsam olmaz mı? Bir de çekinir oldum sorun yaşayanlar var güncelleme ile..

Zip dosyası içerisindeki dosyalar çıkartılmadan olduğu gibi telefonda olmalı. Bunu ister pc'den yapın, isterseniz telefonunuza direk indirip yapın yükleme yapabilirsiniz. Şu an itibariyle 24 saat oldu güncelleme yapalı. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sorun yaşayanların mi5 'in farklı modelleriyle yükleme yapmalarından kaynaklı olduğu düşüncesindeyim. Mi5 pro/prime/plus v.b. gibi. Gelen güncellemenin bu modellere uygun olmama ihtimali var. Sonuçta hepsinin farklı bir özelliği var ki farklı isimle çıktılar. Benim telefonum direk mi5 model olduğundan sorun yaşamadım.

sefer.akin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefer
Cihazım
Mi 5 pro
Konular
3
benim telefonun modeli mi5 pro bu hatayı aldım eski romu yuklemek için ne yapmalıyım

Zülfikar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
3
Mesaj chrome WhatsApp hepsinde fabrika ayarlarına dönecem
Geçmiş olsun... Kötü olmuş.. bende sadece mesaj larda yaptı
Zip dosyası içerisindeki dosyalar çıkartılmadan olduğu gibi telefonda olmalı. Bunu ister pc'den yapın, isterseniz telefonunuza direk indirip yapın yükleme yapabilirsiniz. Şu an itibariyle 24 saat oldu güncelleme yapalı. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Sorun yaşayanların mi5 'in farklı modelleriyle yükleme yapmalarından kaynaklı olduğu düşüncesindeyim. Mi5 pro/prime/plus v.b. gibi. Gelen güncellemenin bu modellere uygun olmama ihtimali var. Sonuçta hepsinin farklı bir özelliği var ki farklı isimle çıktılar. Benim telefonum direk mi5 model olduğundan sorun yaşamadım.
Mesajlarda titreme var mı myaman
Mesajlara girince herhangi bir mesaja tıklayıp geri çıktığım anda sanki ekran yenilemesi gibi bir titreme oluyor

sefer.akin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefer
Cihazım
Mi 5 pro
Konular
3
Bu ekrandan sonra telefon açılıyor fakat her açılıp kapanmada Bootloader Unlack yazıyor biraz bekleyip geçiyor

Üst Alt