Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

hukumran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
0
Bende bootloader kilitli ve global 8.1.2.0 dayım bu linktekini indirip telefona atıp güncelleyiciden kurabilir miyim

ayarsizherif

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Ya telefona güncelleme gelmişti yükledim şimdi telefon 5 sene önceki telefonlara döndü. Titriyor kasıyor. Fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım. Aynı sürüm geldi yine. 8.1.4.0 çok güzeldi. Bu nasıl bir kafadır ya. Şimdi geri de dönemiyorum çıldırıyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GoNaRD32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Ya telefona güncelleme gelmişti yükledim şimdi telefon 5 sene önceki telefonlara döndü. Titriyor kasıyor. Fabrika ayarlarına geri dönüş yaptım. Aynı sürüm geldi yine. 8.1.4.0 çok güzeldi. Bu nasıl bir kafadır ya. Şimdi geri de dönemiyorum çıldırıyorum

Fabrika ayarlarına dondurunce surum değişmez.en güncel ne ise o kalır. Nasıl hocam fabrika ayarlarına döndürdüğünuz halde kasmalar devammi ediyor ?

katreileyl

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Şamil Tayyip
Cihazım
Mi 5 Prime
Konular
8

Miui sitesinden 8.1.4.0 romunu indirip güncelleyiciden yükleyin sorunuz hallolur

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myaman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi5
Konular
1
Bu başlıkta paylaşılan linkten 8.2 güncellemesini indirdim. Güncelleyiciden paket seçerek yükle dediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Neden acaba?

Dosyayı nasıl yüklediniz telefonunuza hocam? Şu şekilde yaptıysanız sorun çıkarmaması gerekiyor. Telefon pc'ye bağlıyken yeni klasör açın ve ismine Rom deyin ve indirdiğiniz zip'li dosyayı direk içerisine atın. Ardından güncelleyiciden ilgili dosyaya gelip güncellemeyi başlatın. Bu şekilde yapılırsa sorun olmuyor. Siz de bu şekilde yaptıysanız normal şartlarda sorun yaşamamış olmanız gerekiyor.

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Temiz kurulum en iyisi lakin telefonun içi çöplük gibi ayiklanmasi gefekiyor. Allah'tan herhangi bir sorun yok miui 9a kadar fazlasıyla idare eder

MI 5 cihazımdan gönderildi

kralcibildak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
10
Bu kadar uzun ertelemelere değecek bir güncelleme değil. Tamam nougat geldi ama sürüm halen miui 8. Fark filan olmayacağı belliydi. Kurduktan sonra cihazdan aldığım tepkilerde yavaşlama meydana geldi, sistem uygulamalarına, örneğin mesajlara veya ayarlara tıkladığımda açılmaları eskisinden daha uzun sürüyordu, temiz kurulum yaptım, yine aynı. Ses sorunu hala devam ediyor, müzik dinlemekten soğudum. Pil durumu iyileşmemiş, aksine daha kötü diyebilirim. Tamamen lüzumsuzca hazırlanmış. Miui 7'ye bile razıyım şu durumda.

ayarsizherif

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Fabrika ayarlarına dondurunce surum değişmez.en güncel ne ise o kalır. Nasıl hocam fabrika ayarlarına döndürdüğünuz halde kasmalar devammi ediyor ?
Az biraz düzeldi çok şükür miui9 gelse de sorunlar gitse

Üst Alt