Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

Blitz33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
salih
Cihazım
redmi pro
Konular
6
Redmi pro kullanan arkadaslar bu cihaz ne zaman yeni birsey guncelleme felan alacak global rom vs hiv birsey gelmiyor watsap dan resim bile gondermiyo cogu zaman senkronizasyon denen birsey yok mailler watsap mesajlari gelmez bunlari nereye iletmemiz lazim kullanan kimse varmi redmi pro?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58
mi4 e android 7.0 gelicekmi ?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
hocam ben beta rom belirli süreden sonra stabile dönüyor hafta hafta yükledikden sonra öyle değilmiş...öncelikle beta dayım stabile gecelimmi bide stabile geç diyorsanız sitede baya aradım karıştirdim
Konuyu bulamadım ...sizin açtığınız bi konudan telefonu unlock yapmak için siteye üye oldum..stabile geçmek için basit bi yol varsa link alabilirmiyiz...şimdiden teşekkür
Öyle birşey yok. Yanlış anlama olabilir. Yapılan yenilikler önce beta romda denenir. Belli bir süre yada yeniliklerden sonra sistem düzgün çalışmaya başlayınca bunlar global roma eklenir ve güncellenir. Romun kendiliğinden stabile dönmesi diye birşey yok. Yeniliklere meraklı ve önce ben kullanayım diyorsanız Developer romda kalmanız, yok cihaz düzgün çalışsın da her hafta güncelleme almasam da olur derseniz stabil sürüm yüklemeniz iyi olur. Updater ile beta'dan stabil'e geçebilirsiniz. Olmazsa Fastboot ile geçersiniz. Hepsinin videolu anlatımları mevcut.
Mi5 Proya gelmeyecek mi acaba?
Mi5, Mi5 Prime ve Mi5 Pro aynı zaten.
ekran bölme hala yok mu? :/ hani kararlı romda olacaktı...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ekran bölme Android 7 ile gelecek, bu rom ile değil.
Redmi Note 4 ile Redmi note 4G arasında güncellemelerde fark var mı? Yani bu iki cihaz farklı mı? Güncellemelerde neye dikkat edecez. Benimki Redmi note 4 MIUI sürümü kısmında MIUI Global 8.1 | Kararlı 8.1.2.0(MBFMIDI) yazıyor. Ben bu cihaza MIUI 8.2 yi yükleyebilir miyim? 16.02.2017 Tarihinden İtibaren Güncelleme Alacak Cihazlar arasında Redmi Note 4G var ama benim cihazda otomatik güncelleme bulamadı. Acaba 20.02.2017 Tarihinden İtibaren Güncelleme Alacak Cihazlar arasında Redmi note 4 MTK var. benim cihaz bumudur? son olarak MTK olduğunu cihazın neresinden görebiliyoruz.

Biraz uzun oldu ama sormak istediğimi anlatabilmişimdir inşallah.
İlk üretilen Note telefonlar 3G ve 4G olarak 2 model halinde üretilmişti. Bu yüzden birbirinden ayırmak amacıyla 4G ibaresi kullanılıyor.
Note 4 ise 4.Nesildir. Yani aralarında yaklaşık 4 sene gibi bir kuşak farkı var.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

SerhatEsen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 5
Konular
0
chatin_62. zaten android 7 tabanında değil mi bu?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Öyle birşey yok. Yanlış anlama olabilir. Yapılan yenilikler önce beta romda denenir. Belli bir süre yada yeniliklerden sonra sistem düzgün çalışmaya başlayınca bunlar global roma eklenir ve güncellenir. Romun kendiliğinden stabile dönmesi diye birşey yok. Yeniliklere meraklı ve önce ben kullanayım diyorsanız Developer romda kalmanız, yok cihaz düzgün çalışsın da her hafta güncelleme almasam da olur derseniz stabil sürüm yüklemeniz iyi olur. Updater ile beta'dan stabil'e geçebilirsiniz. Olmazsa Fastboot ile geçersiniz. Hepsinin videolu anlatımları mevcut.

Mi5, Mi5 Prime ve Mi5 Pro aynı zaten.

Ekran bölme Android 7 ile gelecek, bu rom ile değil.

İlk üretilen Note telefonlar 3G ve 4G olarak 2 model halinde üretilmişti. Bu yüzden birbirinden ayırmak amacıyla 4G ibaresi kullanılıyor.
Note 4 ise 4.Nesildir. Yani aralarında yaklaşık 4 sene gibi bir kuşak farkı var.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
anladım hocam teşekkür ederim :)

Yilmaz41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi5
Konular
7
Peki global China Roma da güncelleme gelecek mı acaba aynı şekilde.Yoksa bende global miu sürümünü mu yukleyeyim.

lifelock

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi4
Konular
0
Merhaba,

Dün bu güncelleme geldi bana. %40'a kadar sorunsuz indirdi fakat sonra oyun oynarken cihaz yeniden başladı. Aynı anda google play uygulamaları da güncelleniyormuş ve oynadığım oyun da güncellenmiş. Cihaz yeniden başladıktan sonra tekrar güncelleme ekranına girdim indirmek için ama bana güncellemenin indiğini gösterdi. 10 dakikada, wifi'nin az çektiği bir yerden indirmesi de mümkün değil. Yine aynı ekrandan güncellemeleri indir dedim ama aynı uyarı tekrar karşıma çıktı. Şimdi cihazı güncellemek için yeniden başlatmaya korkuyorum. Sorunsuz bir indirme gerçekleştiğini düşünmüyorum çünkü. İnen güncellemeyi silip yeniden yükleme yapmak istiyorum ama nereden yapıldığını bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
Mi max kullanıcısıyım fakat sürüm 8.1.9 kullanıyorum 8.2 güncellemesi gelmedi bazı arkadaşlara gelmiş ? Sizce neden ?

naniknanik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali KARLI
Cihazım
Xiaomi Mi4
Meslek
muhasebe
Konular
3
Mi 4 TElefonuma 8.2 kararlı sürümü yükledim. sürekli ''Galeri uygulaması durdu'' diye hata veriyor. yükleyenler böyle bir sorunla karşılaştı mı?

eviget

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
7
Mi 4 TElefonuma 8.2 kararlı sürümü yükledim. sürekli ''Galeri uygulaması durdu'' diye hata veriyor. yükleyenler böyle bir sorunla karşılaştı mı?
İki gündür yeni güncellemeyi kullanıyorum. Henüz böyle bir soruna rastlamadım.

Üst Alt