Rom MIUI 8.2 Kararlı Rom Güncellemesi (16.02.2017)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Arkadaşlar lütfen Sıkça Sorulan Sorular konusuna bir göz atın. Birçok sorunuzun cevabı orda var zaten. Cihazınızda Developer rom varsa sadece Developer güncellemelerini alırsınız. Stabil sürüm varsa da stabil güncellemeleri alırsınız. Farklı romlar arasında sadece full romu indirerek elle güncelleme yapabilirsiniz.
Merhaba bende de beta rom yüklü acaba stabil roma nasıl geçebilirim çocuğa anlatır gibi anlatacak bir arkadaş varmıdır acaba
Full romu indirip updater ile geçebilirsiniz. Mi5 ve diğer cihazların bölümlerinde, sabit konular arasında Updater ile nasıl rom yüklenir videolu anlatımı var.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

zaichi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zaichi
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Arkadaşlar lütfen Sıkça Sorulan Sorular konusuna bir göz atın. Birçok sorunuzun cevabı orda var zaten. Cihazınızda Developer rom varsa sadece Developer güncellemelerini alırsınız. Stabil sürüm varsa da stabil güncellemeleri alırsınız. Farklı romlar arasında sadece full romu indirerek elle güncelleme yapabilirsiniz.

Full romu indirip updater ile geçebilirsiniz. Mi5 ve diğer cihazların bölümlerinde, sabit konular arasında Updater ile nasıl rom yüklenir videolu anlatımı var.

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

hocam ben beta rom belirli süreden sonra stabile dönüyor hafta hafta yükledikden sonra öyle değilmiş...öncelikle beta dayım stabile gecelimmi bide stabile geç diyorsanız sitede baya aradım karıştirdim
Konuyu bulamadım ...sizin açtığınız bi konudan telefonu unlock yapmak için siteye üye oldum..stabile geçmek için basit bi yol varsa link alabilirmiyiz...şimdiden teşekkür

husahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi5
Konular
3
Yeni sürüm çıkıp duruyor iyi hoş da neden ciddi sorunların çözüldüğünu goremiyoruz anlamiyorum, mesela bende kaç aydır devam ediyor kulaklık sesinin az olması sorunu, hiç bir sürümde (ne developer ner stabil) bu sorunun çözüldüğünü goremedim, bende mi var bu sorun sadece acaba? (mi5 miui 8 developer 6.11.10 yüklü) Bu sorunu çözen bi sürüm görürsem onu yükleyeceğim.

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Mi5 Proya gelmeyecek mi acaba?

akyol8290

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin Akyol
Cihazım
redmi pro
Konular
1
Redmi pro kullanan arkadaslar bu cihaz ne zaman yeni birsey guncelleme felan alacak global rom vs hiv birsey gelmiyor watsap dan resim bile gondermiyo cogu zaman senkronizasyon denen birsey yok mailler watsap mesajlari gelmez bunlari nereye iletmemiz lazim kullanan kimse varmi redmi pro?

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SerhatEsen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Mi 5
Konular
0
ekran bölme hala yok mu? :/ hani kararlı romda olacaktı...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilyas
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Teşekkürler,Elinize Sağlık.

ciyasoft

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
CİHAN
Cihazım
redmi note 4
Konular
0
Redmi Note 4 ile Redmi note 4G arasında güncellemelerde fark var mı? Yani bu iki cihaz farklı mı? Güncellemelerde neye dikkat edecez. Benimki Redmi note 4 MIUI sürümü kısmında MIUI Global 8.1 | Kararlı 8.1.2.0(MBFMIDI) yazıyor. Ben bu cihaza MIUI 8.2 yi yükleyebilir miyim? 16.02.2017 Tarihinden İtibaren Güncelleme Alacak Cihazlar arasında Redmi Note 4G var ama benim cihazda otomatik güncelleme bulamadı. Acaba 20.02.2017 Tarihinden İtibaren Güncelleme Alacak Cihazlar arasında Redmi note 4 MTK var. benim cihaz bumudur? son olarak MTK olduğunu cihazın neresinden görebiliyoruz.

Biraz uzun oldu ama sormak istediğimi anlatabilmişimdir inşallah.

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Redmi Note 4G farklı ve eski bir cihazdır. Cihazın hakkında kısmını SS alıp, ekleyin.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slajer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taha
Cihazım
mi router
Konular
1
Mi Mix için ne zaman gelecek bilgisi olan var mı?

Üst Alt