Miui 7 Global 7.3.10.0 Kullananlar İçeri

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Arkadaşlar iki gündür araştırıyorum sorun bende mi acaba diye aynı sorununa muzdarip insanlar gördüğüm için konuyu açmayı yararlı buldum. Eğer sizde sürümde farkettiğiniz hataları burada belirtirseniz herkes için faydalı olacaktır.
Ben kendim keşfettiğim hata ve bugları sıralayım.
1- Ara sıra ekran döndürme açık olmasına rağmen youtube de sürekli yatay modda takılı kalması.
2- 4G aktif iken cihazda eli rahatsız edecek kadar ısınma meydana gelmesi.
3- Galeri uygulamasında Çevrimdışı sekmesinde Klasörlerin ikişer olarak sıralı olması ve Ekran Görüntüsü klasörünün boş görünmesi.
Şimdilik farkettiğim hatalar bunlar sizlerde yorum yaparsanız çok sevinirim. İyi forumlar...

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
bende 5 gün önce ota yolu ile yükleme yaptım bu sıkıntılar bende yok.

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Kişiden kişiye farklılık gösteriyor olabilir. Ama anlamak mümkün değil aynı telefon aynı yazılım. Bende ki pro modeli sizde ki pro mu acaba?

Bendeki normal pro olmayan model.bende yeni global rom yükledim 2 hafta önce en sevdiğim özellik olan wallpaper caousel özelliği çalışmıyor.
ayrıca çin romu daha stabil çalışıyordu.

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Bendeki normal pro olmayan model.bende yeni global rom yükledim 2 hafta önce en sevdiğim özellik olan wallpaper caousel özelliği çalışmıyor.
ayrıca çin romu daha stabil çalışıyordu.
Anladım hocam bende anlamadığım bir şekilde yukarıda yaşadığım sıkıntılar mevcut. Global beta kurdum. Çift klasör sorunu kayboldu en azından galeri klasörleri çift değil. WhatsApp dan gelen bir iki klasör halen çift oluşuyor

mustafagokhankarabulut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gokhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
17
Anladım hocam bende anlamadığım bir şekilde yukarıda yaşadığım sıkıntılar mevcut. Global beta kurdum. Çift klasör sorunu kayboldu en azından galeri klasörleri çift değil. WhatsApp dan gelen bir iki klasör halen çift oluşuyor

Çok yakında miui 8 çıkıcak büyük ihtimalle bu sorunlar düzelicektir.

1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilyas
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Selam, Dün gece otomatik güncelleme aldı telefon herşey çok düzgün çalışıyor sorun yok. mi5 64gb.

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
Selam, Dün gece otomatik güncelleme aldı telefon herşey çok düzgün çalışıyor sorun yok. mi5 64gb.
Hangi sürümdesiniz şuan. Dediğim sürümde bahsettiğim sorunları yaşadınız mı? En can sıkan 4G de yaşanan ısınma sorunu

1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilyas
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Hangi sürümdesiniz şuan. Dediğim sürümde bahsettiğim sorunları yaşadınız mı? En can sıkan 4G de yaşanan ısınma sorunu
7,3,10,0 Dediğiniz sorunların hiç biriyle karşılaşmadım.Bende 7,3,5 sürümü var iken Çalışmayan uygulamalar bu sürümde çalışıyor.Örnek olarak Araçlardan indirilenlere dokunduğumda açılıp kapanıyordu hata bildir raporu çıkıyordu yine kişi resmi atarkende aynı sorun vardı gelen güncelleme ile bu sorunlar düzelmiş.

1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilyas
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Nisan ayının ilk haftalarından beri kullanıyorum hiç bir zaman ısınma sorunu olmadı hatta buz gibi oluşu beni çok şaşırmıştı.Eski telefonum HTC ONE X Cyanogenmod 11 yüklemiştim o inanılmaz ısınıyordu.

Üst Alt