Mod [MIUI][7.1/8/9]DOLBY KURMA ÇABASI

Beğendiniz mi / İşe yaradığını düşünüyor musunuz ?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Magisk uygulamasından yükleye basın imaj dosyasını yamalamayı seçin. patched_boot.img yi telefonun ana dizinine atın (twrp ekranında kolay bulmak için) . Global-beta9.5.30.zipin içinden de boot.img yi çıkarın telefonun ana dizinine atın (işlem başarısız olursa geri dönebilmek için) .
Adım - 1 : patched_boot.img yi twrpden flaşla (boot'u seç) (telefon açılırsa magisk rootlanmış oluyor )
Adım - 2 : yine bootloop yaparsa twrpden orijinal boot'u flaşla
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi6 için test ettim çalışıyor , siz de test edebilirsiniz.
Hocam yükledim magisk i yamamlaya basınca imajı seçin diyor imaj nerede

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Global-beta9.5.30 zipin içinden çıkardığınız orijinal boot.img imaj oluyor hocam
Tamam hocam onu çıkarttım şimdi magisk den yamalayacak miyiz ?

Hocam 19.2 nin içinden de patchedboot u çıkardım şimdi twrp atıp magisk kurcam ardından patchedboot u kurcam bootloop da kalırsa boot IMG yi kurcam o da olmazsa magisk yi silcem doğru muyum

Son düzenleme:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Tamam hocam onu çıkarttım şimdi magisk den yamalayacak miyiz ?

Hocam 19.2 nin içinden de patchedboot u çıkardım şimdi twrp atıp magisk kurcam ardından patchedboot u kurcam bootloop da kalırsa boot IMG yi kurcam o da olmazsa magisk yi silcem doğru muyum
Hocam amaç boot.img yi magisk uygulaması kullanarak yamalayıp patched_boot.img yi flaşlamak . Twrpden sadece patched_boot.img yi flaşlayacaksınız.

Alicandk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alican
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
15
Hocam amaç boot.img yi magisk uygulaması kullanarak yamalayıp patched_boot.img yi flaşlamak . Twrpden sadece patched_boot.img yi flaşlayacaksınız.
Hocam olmazsa peki normal boot dosyasından 2 tane mi çıkarayım biri normal biri patchlenmis

Tamam hocam anladım yamalayinca ayrı bir dosya zaten kendisi oluşturuyor hocam boot IMG de var şu an patchedboot da şimdi twrp kurdum magisk yükledim ne yapmam gerek simdi

ts_burak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi5S
Konular
3
Kurdum mix 3 sorunsuz çalışıyorda seste herhangi bir artış olmadı başka yapmam gereken bişe varmı

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Kurdum mix 3 sorunsuz çalışıyorda seste herhangi bir artış olmadı başka yapmam gereken bişe varmı
Kulaklıkla mı denediniz ?

Hocam olmazsa peki normal boot dosyasından 2 tane mi çıkarayım biri normal biri patchlenmis

Tamam hocam anladım yamalayinca ayrı bir dosya zaten kendisi oluşturuyor hocam boot IMG de var şu an patchedboot da şimdi twrp kurdum magisk yükledim ne yapmam gerek simdi
Hocam sadece yamalı imajı yükleyip telefonu açıcaksınız başka bir şey yüklemenize gerek yok

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
O zaman telefonun sahip olduğu ses kartıyla alınabilecek en iyi verimi zaten alıyormuşsunuz :) ya da kulaklığınızı güçlendirmeyi deneyebilirsiniz ben sennheiser cx300-2 kullanıyorum gerçekten tatmin edici

ts_burak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi5S
Konular
3
O zaman telefonun sahip olduğu ses kartıyla alınabilecek en iyi verimi zaten alıyormuşsunuz :) ya da kulaklığınızı güçlendirmeyi deneyebilirsiniz ben sennheiser cx300-2 kullanıyorum gerçekten tatmin edici
Teşekkür ederim :)

Üst Alt