Soru MİUİ 14'ten beklentileriniz nelerdir?

Miui 14 sizce nasıl olacak?

• Çok daha tutarlı,iyi

• Değişen pek bir şey olmayacak,kötü

• Sonuçları gör

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Sevgili hocam, hangi dandik Çin malı cihaz ve Android sürümü kullanıyorsunuz, bilmiyorum ama benim dandik Çin malı cihazım için A 13 mevcut ama ben hala A 12L Crdroid kullanıyorum.. Crdroid A13 bekliyorum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Crdroid ekibi gerçekten çok güzel iş yapıyor. Tamamı Türkçe oluyor çoğu zaman ve oldukça iyi şeyler çıkarıyorlar. Sizin cihazınıza destek veren geliştiricinin çalışkanlığı da önemli tabi. Mi 10T bakıcısı bakmıyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Crdroid ekibi gerçekten çok güzel iş yapıyor. Tamamı Türkçe oluyor çoğu zaman ve oldukça iyi şeyler çıkarıyorlar. Sizin cihazınıza destek veren geliştiricinin çalışkanlığı da önemli tabi. Mi 10T bakıcısı bakmıyor.
Bizim geliştiriciyi az biraz küstürdüler, LOS A13 yapsın, Crdroid i güncelleyecek, tamamının Türkçe olması veya olmaması hiç sorun değil, okuldan kalma 50 sene öncesinden az biraz yabancı dilimiz var çok şükür

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
MIUI 14 daha kötü olur diye düşünüyorum. Şimdiye kadar gelen sürümler gidenleri hep arattı.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Miui bence öldü, 14 ten de bir şey beklemeyin, AOSP rom yükleyin, kafanız rahat olsun, hemde cihazınızı tam performans lı kullanırsınız

Kesinlikle haklısınız sayın Skorpi MIUI kendisini biitirdi telefonlarda performans bir yana o kadar çok cihaz çıkardılar ki, tahminim arge yapılmadan yükleyip gönderiyorlar. Keza sonunda Samsung' un yaptığını yapacaklar.

Selametle.

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
A7 2016 telefonumla resmi LineageOS kullanıdığım günleri özledim ):
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oraya değinmeyi unuttum,kamera konusuda maalesef durum öyle.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oraya değinmeyi unuttum,kamera konusuda maalesef durum öyle.
kullandigim son samsung s5 di :) sanirim f3u satarsam s21 alip tekrar samsungcu olurum f3 de temel bi yazılım sorunu var oda goruntu motorunu acinca 120 de aktifse resetlemeye basliyor cihaz enteresan bi sorun tek tek deneyerek buldum sirf bu sorunlsrdan dokayi biktim artik varolan ozelligini bile kullanamiyorsun

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mutlaka herkes yeni miui sürümlerini merak eder özellik veya görsel olarak fakat benim yazılım sorunları anlamında pek umudum yok çünkü xiaominin güncelleme politikası ve işleyişi çok yanlış teknik olarakta hatalı hep dediğim gibi miui ağır bir arabirim giriş seviye ve redmi cihazlara farklı hafif bi yazılım gerek. Şu ayarlardaki sistem uygulama guncelleyiciside manav kafasıyla çalışıyor sistem uygulamaları cihazlara özel değil toptan bir şekilde çalışıyor aynı uygulamaları aynı sürümleri farklı donanıma sahip bi sürü cihaza yayınlıyorlar sonrası malum kimi memnun kimisi sorun üstüne sorun şansa bala güncelleme politikası.

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Tek bir beklentim var a13 ile gelecek olan Bluetooth le özelliği

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Cidden hocam bizim cihaz yetim gibi muamele görüyor :D

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Benim cihaz Redmi Note 10s. Modelime 13 sürümü geldi ama kesinlikle stabil değil. Bende 12.5 sürümüne döndüm. Artık güncelleme pekde umrumda değil açıkçası. Stabil şekilde çalışsın başka bişey istemem. Bu yüzden de MIUI 13.5 olsun 14 olsun stabil olmadıktan sonra benim için bişey ifade etmiyor.

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Olumlu hiçbir şey beklemiyorum. Maximum görsel birkaç şey ekleyip olan performansı da düşürürler. Yazılım ekibi bambaşka bir dünyada yaşıyor zaten. O kadar sorun var ona rağmen sanki iOS 16 tanıtırmışcasına bir heyecanla yeni (!) sürümü tanıtıyorlar. O kadar umurlarında değil ki beni bile Note 11 serisi tanıtımı için lansmana çağırmışlardı 😆 1080p video çeken bir telefon için lansmanda heyecanla bekleyeceğimi sandılar ama yanıldılar 😗 İnşallah bizi MIUI 14 ile şaşırtırlar 😊

Üst Alt