Soru MİUİ 14'ten beklentileriniz nelerdir?

Miui 14 sizce nasıl olacak?

• Çok daha tutarlı,iyi

• Değişen pek bir şey olmayacak,kötü

• Sonuçları gör

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

canerorak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
unknown
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
e
Konular
7
İyi ya da kötü,her yeni güncelleme beni heycanlandırmaya devam ediyor.Xiaomi eski satış oranlarını yakalayabilmek için yeni versiyonda kolları sıvayacak mı,yoksa kullanıcıları yeni yazılım problemleriyle hüsrana mı uğratacak bilmiyoruz.Şahsen ben yeni versiyon için olumlu şeyler bekliyorum,yazılımla ilgili şikayetleri duymuş olmalılar ki sistem reklamları telefonlardan kaldırıyorlarmış.Peki sizin yeni sürümde beklentileriniz nelerdir?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Miui bence öldü, 14 ten de bir şey beklemeyin, AOSP rom yükleyin, kafanız rahat olsun, hemde cihazınızı tam performans lı kullanırsınız

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Benim Gönlüm Miui 11 de Kaldı gerisi Heyecan vermiyor Artık. Nerde Eski Rom ekipleri Miroom Masik Rom bunların kıymetini bilmek lazım artık onlar yok.
Değişen hiç bir şey görmedik.

canerorak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
unknown
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
e
Konular
7
Miui bence öldü, 14 ten de bir şey beklemeyin, AOSP rom yükleyin, kafanız rahat olsun, hemde cihazınızı tam performans lı kullanırsınız

Romların açık kaynak kodları ne kadar paylaşılsada bu ciddi bir güvenlik riski.Fakat beni custom romlardan alıkoyan bir sorun var o da telefonumun tüm custom romlarda instagram ya da cnapchat kameralarında çektiğim videoları kısık sesle kaydetmesi.Whatsap,twiter ya da instagram dm den attığım ses kayıtlarında böle bir sorun yok,ne garip.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12 sonrası hiçbir MIUI sürümü daha iyi olmadı. Sanırım daha daha kötü olacak.
12.5 benim için en iyi sürümdü,o sürümde kalmamamın nedeni karanlık mod problemiydi.Karanlık mod yarım yamalak çalışıyordu,miui 13 te düzeltildi.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Romların açık kaynak kodları ne kadar paylaşılsada bu ciddi bir güvenlik riski.Fakat beni custom romlardan alıkoyan bir sorun var o da telefonumun tüm custom romlarda instagram ya da cnapchat kameralarında çektiğim videoları kısık sesle kaydetmesi.Whatsap,twiter ya da instagram dm den attığım ses kayıtlarında böle bir sorun yok,ne garip.
AOSP, port vb stok MIUI kaynaklı olmayan romlar asla stok kamera performansı veremiyor maalesef. Kamera beklentiniz yüksekse sakın denemeyin.

canerorak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
unknown
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
e
Konular
7
Benim Gönlüm Miui 11 de Kaldı gerisi Heyecan vermiyor Artık. Nerde Eski Rom ekipleri Miroom Masik Rom bunların kıymetini bilmek lazım artık onlar yok.
Değişen hiç bir şey görmedik.
A7 2016 telefonumla resmi LineageOS kullanıdığım günleri özledim ):

AOSP, port vb stok MIUI kaynaklı olmayan romlar asla stok kamera performansı veremiyor maalesef. Kamera beklentiniz yüksekse sakın denemeyin.
Oraya değinmeyi unuttum,kamera konusuda maalesef durum öyle.

Oraya değinmeyi unuttum,kamera konusuda maalesef durum öyle.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
MIUI 12 sonrası hiçbir MIUI sürümü daha iyi olmadı. Sanırım daha daha kötü olacak.
Sevgili hocam, hangi dandik Çin malı cihaz ve Android sürümü kullanıyorsunuz, bilmiyorum ama benim dandik Çin malı cihazım için A 13 mevcut ama ben hala A 12L Crdroid kullanıyorum.. Crdroid A13 bekliyorum

Üst Alt