Çözüldü MIUI 14 Süper Widgetleri Etkinleştirme (Redmi & Mi Cihazlar için)

beyazdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bg
Cihazım
Redmi note 11
Konular
4
Hocam bende olmadı maalesef (rn11)

Efranist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efran
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Cep Telefonu Tamir
Konular
2
hocam bana geldi eu romda indirilmiyordu üstüne daha sonradan da yok oldu yardımcı olabilirseniz sevinirim rootlu değil cihaz

beyazdg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bg
Cihazım
Redmi note 11
Konular
4

RadiKaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
1
harika deneyeceğim bakalım ne olacak.gunlerdir şu evcil hayvanlar ile uğraşıyorum

bur4karsln

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak Arslan
Cihazım
Redmi Note 11R
Konular
4
Son günlerde Miui 14 ile gelmesi gereken özellikler bana gelmedi diye çok fazla konu açıldığını görüyorum. Bu özellikler Çin romunda mevcut sadece, bizim kullanabilmemiz için ise şöyle bir yöntem var. Adımları dikkatlice uygularsanız kolayca yapabilirsiniz.
Yöntem sadece Redmi ve Mi cihazlar içindir. Poco'da olmuyor. Miui 13 veya 14'te olmanız da farketmiyor.

1. Linkteki iki dosyayı da indirin.
2. Mıuı Launcher.apk yükleyip güncelleyin.
3. Ayarlar/telefon Hakkında/yedekleme & Geri yükleme Bölümünden yedekleme kısmına girin ve mobil cihazı seçin karşınıza gelen tüm seçeneklerden onay işaretini kaldırın diğer sistem uygulama verilerini genişleterek sadece sistem başlatıcıyı işaretleyin ve yedeklemenizi alın.
4. Dosya yöneticisinde MIUI klasörüne girdiğinizde ilk sırada backup isimli klasör bulunmakta oraya giriyoruz Allbackup dosyasına giriyoruz ve yedeklediğimiz lanucher.bak dosyasını başka bir yere taşıyoruz (eski haline dönmek için silmemenizde fayda var) benim verdiğim linkteki indirdiğiniz Sistem başlatıcı(com.miui.home).bak dosyasını buraya yapıştırıyoruz.
5. Ayarlar/telefon Hakkında/yedekleme & Geri yükleme Bölümünden geri yüklemeye girerek son aldığımız yedeği geri yüklüyoruz ve artık widgetler etkin. istediklerinizi ekranda bırakabilir istediklerinizi kaldırabilirsiniz. Pet hayvanlar oldukça güzel görünüyor :) Hayırlı olsun

Dipnot: Eğer eski ana ekran görünümüne dönmek isterseniz kendi orjinal yedeğinizi aynı yöntemle geri yüklemeniz gerekmekte.
Bende diyor ki "bu yedek dosyası kullanılamıyor" ?

Üst Alt